Som v 32 týždni tehotenstva a mám bolesti v slabinách

kuratko
14. sep 2011

ahojte. som v 32. tt a mam taky problem, uz niekolko dni mam bolest v oblasti slabin, na lavej strane, nevedela som urcit co ma boli, na dotyk nic necitim, len pri pohybe a ked napr. dvihnem nohu alebo vstavam a tak. zevraj by to mohla byt pricviknuta zila alebo take nieco. ma s tym niekto skusenosti? mam s tym ist k lekarovi alebo staci pockat kym to odznie same? ak k lekarovi tak k akemu? poradte prosim. diky

vejinka
14. sep 2011

priblizne v tom tyzdni ako ty som pocitovala to iste.mne sa to stavalo pri vstavani roztahovani noh aj pri chodzi zial moc sa s tym robit neda. Bolest trvala este cca mesiac po porode.tesne po zasiti den dva som ani chodit nemohla . Casom to ustupovalo samo ale zistila som ze medzi nohami mam take strie ze az na zaplakanie netusim kedy sa vytvorili ale mam pocit ze to suvisi s tymi bolestami.a aj dnes pomaly rok po porode obcas mi az rupne ked si nedam pozor a prudko roztiahnem nohy napr.pri lezeni na postel. Urcite by som to spomenula v poradni ak povedia ze je to bezne tak to neries a treba len zatat zuby a vydrzat

kuratko
autor
15. sep 2011

@vejinka a ty si to vtedy povedala gynekologovi? co ti na to povedal? neodporucil ti aspon nejake cviky alebo nieco co by tu zilu uvolnilo? je to dost silna bolest, este ked stojim na nohach sa to da ale ked sa trebars v noci pretacam z jedneho boku na druhy tak to je fakt bolest. a este k tomu mi na ten istej nohe ruplo v kolene takze ma boli aj to. ktovie mozno to suvisi s tou zilou :(

vejinka
15. sep 2011

ja som nebola u gyndosa..pretrpela som si to

vejinka
15. sep 2011

teda nezmienila som sa o tom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre