Spadnuté bruško a vodnatý výtok. Čo to znamená?

comi
30. jún 2009

Baby poradte mi prosím, som 32 tt a mám spadnuté bruško navyše každé ráno keď sa postavím z postele mám vodnatý výtok, som ako pocikaná. Mám utekať k doktorovi, môže to byť plodová voda? alebo je to len leukokoréza? ☹
Doki síce vravel, že pokiaľ cítim pohyby bába tak by malo byť všetko ok

lubkaeck
30. jún 2009

comi - ked ti bude odtekat voda tak to budes citit 😉 to bude len klasicky vodnaty vytok 😀 hlavne je citit pohyby babatka a este ci nemas silnejsie tvrdnutie bruska, alebo nedajboze krvacanie 😒 neboj, vsetko je oki 😵

bodka13
30. jún 2009

...ja by som pre istotu a spokojné svedomie,že som urobila všetko pre bábo išla k dokimu 😉 ...nemáš čo stratiť
...niečo sa mi marí,že by to mohlo byť aj odtekanie plodovej vody

danu
10. feb 2010

sabiatko • 35tt • Dnes o 13:40
ahojte maminky 🙂
mna by zaujimalo, aka dlha doba ubehla od vtedy, co vam padlo brusko, dokym ste zacali rodit. ci je to na dni alebo hodiny. a je to poklesnutie bruska hned viditelne, alebo to je len maly rozdiel? tiez by som rada vedela, ci pred porodom brusko vzdy padne, alebo to moze prist aj necakane. dakujem za info 🙂

biba12
10. feb 2010

Ja som ho mala hore, aj ked som isla rodit. Asi je to individualne.

lucia169
10. feb 2010

ja ho mam zase cely cas dole, aj pri prvom som mala brusko stale nizsie, pred porodom som nebadala rozdiel, tym by som sa asi velmi neriadila.

majcik
10. feb 2010

Mne padlo brusko cca 2 mesiace pred porodom a v 9. mesiaci este raz a viditelnejsie.

sabiatko
11. feb 2010

aha, takze na to sa vlastne neda vobec spoliehat. no neva... tak dakujem za info 🙂

ansira
16. sep 2011

HM... ja som v 38tt, brusko mam hore, a taky vodnaty výtok mam aj ja. Nerobím si z toho ťažku hlavu. Tvrdnutie bruška takisto mám, ale zriedkavo, iba ak vstanem z postele, alebo po dlhšom sedení. Už aby som to mala za sebou 🙂

deti4
17. mar 2013

ahoj som na zacatku cca 6+1 tehotenstva a chcela by som vediet ci sa mi moze stat ze o to malicke mozem prist ked mam na nohavickach biely az bledoruzovy vtok inak ziadne ine bolesti nemam dakujem

zcajko
18. jan 2015

No odtekanie plodovej vody nemusis citit! Ja som dva tyzdne prenasala a ked mi isli prepichovat vodu tak zistili, ze uz ziadnu nemam a to mi vobec neodtiekla! Nemala som ani sajnu kedy som o nu prisla... Povedali mi, ze kludne mohla uz dlhsie pomalicky odkvapkat bez toho aby som vedela, ze je to plodova voda... Tiez som mala vytoky... Radsej by som to dala skontrolovat lekarovi... Lekar to zisti lahko a ty aspon budes vediet ci je vsetko ok,,, je dost nebezpecne ak by babatko ostalo bez pl vody...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre