Špinenie počas tehotenstva

bubonic
31. júl 2006

Baby prepáčte, že zakladám novú tému a potrebujem súrne poradiť. Práve som sa vrátila z WC (teda veľmi aktuálne) a zistila som, že mám také kvázi špinenie - veľmi málinko hnedej krvi(asi krvi) spolu s hlienom. budem nechutná, ale našla som to na toaletnom papieri a teraz mám obavu. môže to signalizovať nejakú komplikáciu? 😖 ☹

bleelka
1. feb 2009

minuska, takze dnes dorazila mrcha... ziadne slabe krvacanie, klasicka mrcha aj s bolestami... takze nic z toho, babo odislo... 😢 😢 😢

vanessa123
1. feb 2009

bleelka nevesaj hlavu 🙂 aj cez MS mozes byt tehu 😉

ninuska8
1. feb 2009

ahoj bleelka ked je tak, myslim ze mas asi pravdu...malo to tak byt , mne sa stalo nieco podobne ale az po 3ttpo meskani mrchy, musela som ist na cistenie, ale postupne sa stym zmierujem, uz mam po prvej mrche a mam chut ist na to znova...ja vravim ze vsetkemu su na vine tie blbe testy, keby neexistovali ani by sme nic nevedeli a mysleli si ze nam zmeskalo, ako to bolo aj niekedy...je mi to luto, ale po mrche skus ist k dokimu keby si mala nejake kompl. ci tam nieco neostalo, verim ze po tom rychlo otehotnies, uz ked sa to teraz rozbehlo, uvidis pojde to ako po masle a ty budes mat este vela deticiek, bud rada ze to odislo to odislo tak samovolne, velmi vela zenam sa to stava, ze sa vajicko neuhniezdi, nezufaj, Boh vie co robi...

bleelka
1. feb 2009

vanessa, o tom silne pochubujem, lebo MS mam velmi silnu, takze urcite nie...
minuska, dakujem, naozaj sa aj ja utesujem, ze radsej teraz ako neskor a do nemocky na kyret... asi nebolo vsetko v poriadku... kolegyna tiez mala asi nieco podobne, zvacsili sa jej prsia, mala aj ine priznaky a potom dosla silna mrcha, tak som je povedala, ze tehu urcite bola, ale babo odislo.. a mesiac nato zas otehotnela a uz je v piatom mesiaci 😉 takze k dokimu idem ako sme sa dohodli na folikulometriu a popri tom mu poviem o mojom meskani, pozit. testoch a naslednej MS, tak uvidim co povie... je mi luto, ze si si aj ty tym presla a drzim palce aby aj vam Pan Bozko pozehnal co najkor 😵 drz sa, ja sa hlavne musim trosku pozbierat psychicky, bo som sa tesila a manzel mi hovoril, ze nemam testovat skor kym nemeska aspon tyzden... to by som ani nezistila, ze som bola...mal pravdu... ako vzdy... ale ja som zas spokojna, ze vieme otehotniet, to je zaklad... mam totiz endometriozu a s tym je problem otehotniet... drzte sa vsetky, papa

ninuska8
1. feb 2009

bleelka no vidis, ti nasi muzi maju zvacsa pravdu, aj ked sa to tazko priznava 😉 super ze to beries tak pozitivne, aj ja sa utesujem tym, ze aspon viem, ze mozeme mat babo lebo zatial sme sa ne neho dlho nesnazili, ani velmi neplanovali, kedze sme manzelia len od septembra...verim ze sa nam to obom podari a skoro sa premiestnime do inej temy, prajem vela stastia 🙂

bleelka
2. feb 2009

minuska, gratulujem k sobasu, mi sme sa tiez brali v septembri, ale 3 roky dozadu 😎 urcite sa stretneme v inej-pozitivnejsej teme 😵 silno drzim palceky aby nam to obom co najskor vyslo... ja to mam prikazane ako liecbu co najskor otehotniet, takze mne to dost ponahla 😀

tomcat
2. feb 2009

ahojte žienky...
asi som v 4 týždni a už 5 dní špiním,doki mi povedal pred piatimi dňami že to je ok že niektoré ženy špinia a aj krvácajú....dnes som bola zas na sone...videl tam gestačný vak...avšak mi povedal že to špinenie môže byť z mimomaternicového,ževraj sa to ešte neuhniezdilo.Nevieme ani to že v ktorom som presne týždni...pred 5 dňami som mala hcg 490,zajtra idem zas na krv.Bruško ma nebolí,nepichá....môže to byť mimomaternicové???
Prečo je to špinenie????

bleelka
4. feb 2009

tomcat a to si bola uz tak skoro u dokiho? ved 4tt-5tt to ti len tyzden meska,nie? k dokimu sa chodi 2-3 tyzdne od zmeskanej ms...

dajanka4
6. feb 2009

ahoj dievcata.Ja som bola tiez tehotna v siestom tyzdni som bola u doktorky ,ta to potvrdila 😵 ale o dva dni nato som zacala slabko spinit,tak som utekala na pohotovost.tam mi zistili ,ze cakam dvojcata s tym ze jedno dvojca zanika tak som ostala na pozorovanie(to pre to spinenie).Davali mi injekcie na udrzanie ,vseliake tabletky askorutin,duphaston atd.O 3 dni mi urobili kontrolny ultrazvuk,s tym ze to niesu uz dvojcata ale hematom 10mm(vo velkosti)-nic velkeho.Tak ma prepustili domov ale doma som mavala take bolesti v podbrusku aj krce v bruchu ,aj krize ma pobolievali .Asi o 2 tyzdne som sa opat stavila na pohotovosti s tym ze mavam obcas bolesti a slabulinko som spinila,a doktor mi robil ultrazvuk a bohuzial zistili ze babatku vobec nebije srdiecko ☹ ☹ ☹ ,ale doktor si nebol issti tak ma zas objednal rano aby pozrel sa nato aj druhy lekar a ten potvrdil ze je to tak a ze je to mrtvy plod .Takze s dvojcat behom dvoch tyzdnoch ani jedno babetko ☹ ☹

ninuska8
7. feb 2009

dajanka to je mi luto...musis tym prejst, ale neboj sa, vsetko je tak ako malo byt a mozes sa doma tesit uz z dvoch krasnych detureniec 🙂 urcite sa ti ti nabuduce podari🙂))

dianka3
18. mar 2009

Ahojte babiky,ja viem presne akko vam je.Ja som potratila uz 3-krat.Najprv v 24tt potom v 19tt a nakoniec v 9tt. 😢 😢 😢 hrzne ma to stale boli

bleelka
18. mar 2009

dainka a aj ti zistili v com je chyba? bola si na vysetreniach?

dianka3
22. mar 2009

no nestihli mi to zistit.vies mala som taku sprostu gyndu co ma zanedbala a neposlala ma nikde s tm ze som strateny pripad 😒 tak som potom zmenila gyn a ta stale nikdy neordinovala ked som tam chodila a potom ked som uz otehotnela bolo uz neskoro.a tak som zas zmenila doktora no tentoraz chlapa a je super.no ale uz som zase v tom tak sa bojim

bleelka
22. mar 2009

to ti verim, ze sa bojis po takych skusenostiach, je to pochopitelne, aj ja by som sa bala... ja sa bojim aj teraz a je to moje prve tehu... je vela takychto pripadov, tak neviem cim to moze byt, podla mna treba zenuvysetrit ked sa to stane viac ako dvakrat.... hore hlavu, musis verit, ze to tentokrat vyjde, pozitivne myslenie robi zazraky 😉 drzim silno palceky 😵

ell
22. mar 2009

ahojte baby,
mam otazku. Minuly tyzden som zistila ze som tehotna - 3 pozitivne testy a citila som sa skvelo. Akuat vcera som zistila, ze mam trocha taky hnedkasty vytok (ziadne bolesti, nic). Bola som na pohotovosti a zobrali mi krv a potvrdili hladinu hcg 200. mam opat ist na krv zajtra. Na uzv nebolo este nic vidno, ze je to prilis skoro. Bojim sa ze som potratila.... Dnes uz nemam vytok a prsia ma bolia stale viac a viac co myslite?Mate podobnu skusenost niektora?
Dakujem.

dianka3
22. mar 2009

bleelka ,dufam aj ja ze to tentoraz vynde.aj ty si tiez potratila sak? a kolko raz no ja raz predcasny porod v 24tt a potom dva potraty v 19tt a v 9tt.Uz by som to asi psychicky nezvladla.navyse sa mi skracuje krcok maternice a mala by som lezat ale neda sa to kedze moj manzel nevie varit a ani moc nakupovat.ale snazim sa co najviac lezat.
inac Ell, aj jasom spinila na zaciatku tehu.ak mas len take hnede tak to nic neni lebo babo sa este uhniezduje.ale pokial bysi silno krvacala a mala silni cervenu krv tak by to bol asi potrat. ja som tiez krvacala a malasom bolesti a myslela som si ze uz je koniec ale vydis nebol.ale zase predchadzajuce tehu som silno krvacala a velmi vela som krvi stratila a to uz bol potrat.Ale si myslim e ty budes ok neboj to je normalka taky hnedy vytok

bleelka
22. mar 2009

ell, myslim, ze ked ti to spinenie prestalo, tak je to ok, vraj spinenie zvykne byvat v obdobi kedy by zena mala mrchu keby nebola tehu...
dianka, ja som mala pred tymto tehu tiez dva pozit. testy, ale slabe ciarky, teda jedna po 8 minutach, co uz bolo asi po termine a druhy test o dva dni neskor slabsia ciarka, potom doslo spinenie a na dalsi den mrcha... po nej som sla k dokimu, bral mi krv na hcg, ale zevraj bolo len 1,9 co sa berie ako negativne, tak povedal, ze to tehu a teda ani potrat nebol, tak teraz neviem co to bolo...

dianka3
22. mar 2009

no tak to fakt netusim ci si bola tehu abo nie.to je tazko povedat. a ty si teraz kedy otehotnela po potrate? ja tri mesiace po potrate som otehotnela

ell
23. mar 2009

Caute babenky, hm tak to mam potrvdene...potratila som ☹

dianka3
23. mar 2009

ell 😢 tak to mi je fakt luto moja 😔 ,dobre to poznam ja som potratila trikrat a naposledy teraz v lete 27.jula 2008. bola som v 9 tt aa robili mi aj kyret. co sa vlastne stalo? preco si potratila?

ell
24. mar 2009

😢 ja vobec netusim co sa stalo...citim sa otrasne...vsak co ti budem hovorit... 😔

dianka3
27. mar 2009

moja zlata ☹ viem co asi prezivas ja ked som potratila posledny krat som u bola z toho tak ze ze som si siahla na zivot.som si pprerezala zili,ale nepodarilo sa mi to,netrafila som zilu.Ja som uz chcela skoncovat zo zivotom

dianka3
7. apr 2009

je tu niekdo 😒

elian
8. apr 2009

Dianka strašne ti držim palčeky, aby sa ti narodilo krásne a zdravé bábätko a aby ti prinieslo len šťastie a aby si už nikdy nemusela myslieť, že by si chcela ukončiť svoj život 🙂
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie...prajem ti krásny usmievavý život a kopec ľudí okolo , ktorí ťa majú radi 🙂 🙂 🙂

sixtine
1. sep 2009

Ahojte baby, chcem sa poradit. Vcera som bola na poradni v 12 tt. Doktor mi robil vnutorny utz, meral babatko, takze to trvalo dlhsie a dost s tym krutil... Bolo to dost neprijemne, aj ked inokedy mi vnutorny utz nevadil. Ked som prisla z vysetrenia, objavila som na nohavickach tenucky ruzovy hlien s naznakom krvi. Celu noc ani dnes rano nic, ale mam strach. Mali ste to niektora po vysetreni u doktora?

bobacik_29
1. sep 2009

sixtine ak to bolo iba po vysetreni tak to nic nebude ale ak by sa to opakovalo tak na pohotovost pre istotu chod

andrejusa
2. sep 2009

babenky potrebujem hroooozne rýchlo nejakú radu, alebo pomoc, prosím. Teraz som bola na wecku a na toaleťáku som mala také ako výtok so slabohnedou krvou, čo mám robiť??? môže to znamenať niečo veľmi zlé? som v 16tt? poraďte mi prosííííím

mzuzka
2. sep 2009

andrejusa, si uz 16tt co je za hranicou najvyssej potratovosti, ale i tak chod pre klud duse k dokimu. mozno to nie je nic, len poskodeny krcok trebars od sexu,ale radsej by som sla k doktorovi. ja som spinila presne 5 tyzdnov v kuse, ale v prvom trimestri, kedy je to z prudkeho roztahovania maternice (cakam dost velke dvojicky) tak praskala stena maternice.

ale u teba by tento pripad uz byt nemal, tak radsej ziadne rady z netu, len klud a zajtra sup do cakarne.

iwika11
26. sep 2009

Ahojte baby.
Som vo 4.tyzdni tehot., pred dvoma dnami som bola na sono. Mala som dva dni slabe spinenie, tak mi doktor nasadil Duphaston a povedal, ze ak mi to spinenie za par dni neprejde, tak to musi ist prec. Este vcera doobeda som spinila, dnes vsak uz nie. Preco hned doktor povedal, ze to musi ist prec? Ved niekto spini a kvoli tomu nejde hned na potrat.. Mate s tym skusenosti ? Vdaka

allinka79
26. sep 2009

iwi, hlavne sa nestresuj... bud v klude, oddychuj a bude to ok. Uvidis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre