Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

lucka.adis
24. júl 2009

Jani, nevím u jaké jsi pojišťovny, ale já jsem u Ministerstva Vnitra 😉
My jdeme ven až později a to ještě pojedem do Brna, jdeme se všichni ostříhat..takže doufám, že nebude tak na padnutí 😝

Holky, jdu odpočívat... spíše řečeno, chrupčet 😀 jsem po obědě a tááááák jsem unavená. Mno jo, když mimi zavelí, tak mamina musí poslechnout. Večer určitě ještě mrknu, jinak dneska přidám do Alba foto mého pupíka 😵

lucka.adis
24. júl 2009

Jani, proč máš v pase snažilka?????? 😕

jani80
24. júl 2009

Já nevím, který týden přesně jsem. Tak jsem si to tam chtěla napsat až mi to dr. řekne přesně podle ultrazvuku. Měla jsem před otěhotněním delší cykly, tak podle poslední MS se nějak nemůžu orientovat. A taky abych to nakonec ještě nezakřikla. Kolikrát tomu ani ještě teď nemůžu uvěřit 🙂
Tak dobré spaní. Taky už se těším do postýlky. Ale dneska to vidím až tak na pátou. Tak zatím 😉

handm
24. júl 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem tak zmizela, ale tak jsem tu něco řešila, až jsem zapomněla na pracovní schůzku, že jsem musela letět na tram - rozuměj letět v mém současném stavu, kdy se snažím být opatrná, znamená vyjít deset minut dopředu, i když normálně se to dá za tři 🙂)
Ale už jsem zpátky i s obědem, takže pohoda. Hic tu není tak děsivý, tak to snad nějak přežijem líp, dneska...

MArcii, tak hlavně buď taky opatrná!! Já už teď úplně ok, bez píchání a dokonce bez dalších kapiček 🙂 Tak věřím, že už to bude oka!!! Držte se holky!

marcciik
24. júl 2009

Tak já to mám Luci do Prahy cirka hodinu a pul což je docela záhul ale taky si myslím že už nebudou takový vedra že už by se to dalo líp zvládat. Jani mě to hradí všeobecná pojištovna a taky přidává 1000 kč tak že jim to rozhodně nenechám 😀 Já jsem dneska 8+2 tt tak nevím jestli mi to ten koník nepočítá nějak divně 😉 ale to je asi jedno den sem den tam ne? Hani děláš mi radost že vše ok já zatím už nic tak to byl asi fakt jen výkyv počasí.Luci hezky se vyspinkej tenhle příznak ještě naštěstí nemám 😀

marcciik
24. júl 2009

Ps. Jani už myslím jen pozitivně 😀

handm
24. júl 2009

No známe ty počty 🙂) já už vůbec nevím, kolik jsem a tak, ale přestala jsem to řešit 🙂) Uvidím, co doktorka za 14 dní na kontrole.. To už bych mohla být zas o něco moudřejší. Já si to do koníka/pasu ani nepsala, protože vůbec netuším, jak dlouhý mám cyklus, takže budu věřit tak akorát doktorce

Taky budu muset mrknout, co mi nabízí moje pojišťovna... Mám OZP.
Taky jsem Marccii ráda, že už nic a hlavně že i u tebe to bylo jen chvilková změna.

elefant22
24. júl 2009

ahojte, som rada, že som našla túto tému...od včera som zúfala...začala som špiniť....mám za sebou dva neuspechy...tak som vystrašená...dúfam, že to tentokrat vyjde... 🙂 bola som dnes na krv, práve mi volali, že HCG od pondelka stúplo, tak sa teším, o týždeň zase kontrola a aj prvý utz...

handm
24. júl 2009

Nezoufej, elefant, my tady "sborově" špiníme už někdo 14 dní - já například, někdo už skončil.. ale držíme se a fazolky taky! Tak věř a šetři se!! 🙂
Držím palce

jani80
24. júl 2009

elefant, hlavně neměj černé myšlenky. Pokud jenom špiníš, tak je to o.k. Já jsem celý týden krvácela. A snad je taky všechno o.k.
Jinak já jsem ještě dnes trošičku špinila, ale důležité je, že krev zmizela. Taky celej den lítám a ještě jsem se ani nezastavila. Tak se není čemu divit.
Holky a jak to máte se sexem? My teda teď úplnou pauzu, ale říkám si, jak to dlouho ještě vydržím 😀

handm
24. júl 2009

No jani, mě doktorka řekla, že NIC.. takže už 14 dní (vlastně co vím, že jsem těhu) jsme si ani neškrtli 😝
Musím se jí zeptat na další kontrole, co tedy a jak, jestli se to hlavně zlepší.. abychom mohli nějak normálně fungovat, že 🙂))

lucka.adis
24. júl 2009

Ahoj kočendy, jsem zde po dlouhém medvědím spánku.. manžel říkal, že jsem usnula hned a abych řekla pravdu, ještě bych spala, ale probral mě telefon-babička 😀

marci, na tom koňovi tam píšeš datum poslední menstruace a jak máš dlouhý cyklus, potom ti to nen kůň počítá tak jak přesně jsi. Mě to vychází 😉 jinak neboj, až pojedeš na ten screening v tom 12-13tt bude určitě fajn počasí a nééé takové vedro, jaké bylo včera.

Hani, my to máme se sexem tak, že jsme to zkusili, když jsem poprvé přestala na dva dny špinit a nic, ale ráno se to zase trochu rozjelo, takže má manžel zákaz 😀 chudák, ale co se dá dělat. Teď to ještě nechcem hrotit, zeptáme se až v Srpnu a potom by jsme jak píšeš, mohli začít normálně fungovat 😀

jani80
24. júl 2009

No mně právě při první kontrole dr. nic neříkala, tak jsme normálně sexíkovali. A možná to bylo špatně, tak nevím. Mně už sice táhne na třicet, ale takové věci prostě nevím. Nechápu, že u doktora rovnou nedají nějakou příručku, když pomalu nic neřeknou. Tak se zeptej, já se taky zeptám. Ale jdu až 3.8. To je ještě více než týden 😝

lucka.adis
24. júl 2009

.... ale jinak je fakt, že chlap si taky sám vystačí a když ne, tak partnerka mu určitě ráda pomůže jinými způsoby 😅 😀 😀 hihi

lucka.adis
24. júl 2009

Jani, my jdem teď v Pondělí, ale to je ještě brzo to hrotit skrz sex. Takže jsme s manželem domluvení, že to necháme na toho 10.8.

marcciik
24. júl 2009

Holky mě řekl doktor bez sexu až do 12 týdne dokud nepřekonám to riziko obzvlášt když mám tendenci špinit takže už vlastně 2 měsíce nic je to teda záhul vám povím 😀 ale radši vydržet než o fazolku přijít. 😝 Elefant fakt buď v klidu všichni už to máme za sebou a ty bude za chvíli určitě mezi námi chce to ležet a šetřit se Jani počítam že tak do dvou dnů budeš taky uplně bez 😀

marcciik
24. júl 2009

Luci nevím jak to je stím posledním datumem po umělku víš to mi vychází na ten 9tt tak to tak nechám

marcciik
24. júl 2009

Jinak s tebou souhllasím muj chlap určitě netrpí 😀 😅

lucka.adis
24. júl 2009

marci, však 8+2 je jakoby už 9tt... vysvětlovala jsem ti to tady 😀 takže to máš dobře. Kdyžtak se potom zeptej dr.jak si to máš vlastně počítat, aby jsi věděla co a jak. Kdyby se tě někdo náááhodou ptal.

Elefant, ahoj... přesmě tak jak to píší holky. Hlavně být v klidu a odpočívat!!!

katie211
24. júl 2009

ahojte mamicky a buduce mamicky
ja som momentalne v zahranici a som v 8tt a uz druhy tyzden spinim nie kazdy den tak raz vyjde viac a potom akoby sa to cistilo.
bola som na scan a vraj je vsetko v poriadku ale stale sa bojime lebo predtym som mala ectopic pr.
a tiez mi povedali ze to moze byt po sexe ale ze vraj to nemoze poskodit babatku

marcciik
24. júl 2009

Já vím Luci že už jsi mi to vysvětlovala 😀 doktora jsem se ptala a on mi právě řekl že to trochu mín než ten 8tt tak mi v tom zas udělal guláš 😠 víš no nebudu to řešit hlavně že fazolce se daří 🙂

elefant22
24. júl 2009

babulky, ste úplne úžasné...ďakujem za podporu...je fajn, keď sa takto môžme podporiť navzájom...dnes som cely deň strávila v posteli, špinenie je slabšie..tak dúfam, že to bude ok... 😉 tiež sme pred 2 dňami mali sexík, ani ma nenapadlo, že by to mohlo mať súvis....nuž, ale čo neurobíme pre mimi, takže abstinencia... 😀

lucka.adis
24. júl 2009

Ahóóój holky,

tak jsme z Brna doma, mám nákup tak na 14dní 😀 a jsem zase ostříhaná na kraťoučko.. jak jinak, že.
Venku je zase dusno jak v... už mě to počasí nebaví, spíš mě unavuje. Dneska mě pobolívá trochu žaludek, jak jsme jeli, tak jsem myslela, že vrhnu. No, manželovi by se to asi moc nelíbilo 😠 ale jak jsem si v obchodě koupila šopák, tak se to trochu sklidnilo, ale jsem utahaná jako kotě.

Špinění díky bohu nic, měla jsem takovej divnej pocit, že ze mě něco těče, ale dobrý. Uff 😉 teď jsme se přejedli s mimiňousem makrely.. no, rybičku potřebujeme-hlavně ty vitamíny co má v sobě 😉

marci, tvoje fazolka je ještě malá na to, aby ji změřila pořádně.. když trochu uhne, vyjde ji, že je fazolka moc velká a po druhé je zase moc malá, tak vydrž až bude větší a uvidíš, že to bude odpovídat týdnům 😉

elefant, proto jsme tady..aby jsme si všechny v těchto těžkých chvílích pomohli-aspoň trochu.

Držím vám všem palečky, aby to špinění ustalo a už jsme si to těhulkování jenom užívali 😉

lucka.adis
24. júl 2009

Katie, vítej mezi námi.. vydrž holka, brzo to přejde, jenom musíš odpočívat a nepřepínat se, ohledně stresování ani nemluvím. To fazolce moc nepomáhá.. zkus to a uvidíš, že se to zlepší 😉

lucka.adis
25. júl 2009

Dobré ráno, holky...

Tak my za chvilku vyrážíme, odvážíme synátora na prázdniny-na tři týdny 😅 , se mi bude určo stýskat, jak se tak znám..po pár dnech budu žhavit mobil 😠 😀

Holky, tak jsme to s M nevydrželi a.. takže doufám, že z toho nezačnu špinit. Chjo, když ono se to fakt nedalo 😔

marcciik
25. júl 2009

Ahoj holky mi za chvíli vyrážíme na vikend na chaloupku tak si aspon orazím na čerstvým vzduchu 😀 je to vždycky relax jen par chalup lesy skály a potok super.Už se těším jinak Lucí mi taky nevydrželi tak že mám fakt podobný obavy no snad to bude u obou v pohodě.Co se týká fazolky doufám že povyrostla a v pátek už bude víc vidět 😀 Katie taky tě zdravím lucka má pravdu nejlepší je klid a taky někdo někde ve předu v diskusi radil led na bříško nevím mě to přešlo i bez ledu 🙂 lucí co se týká synátora to chápu mě ted ségra odvezla jen synovce na 14 dní a už mi po něm bylo smutno 😉 co potom kdybyl to byl můj syn 😅 tak se tu mějte hezky děvčátka a držím palečky at už jste v pohodě 😉

lucka.adis
25. júl 2009

marci, tak my si budeme muset dát zase pohov od sexu, mimiňousovi se to prostě nelíbí, nebo co 😀 😠 už zase trošinku špiním, ale není to tak hrozný. Takže zase zůstaneme u mazlení atd. chjo..
Snad nebudeš mít stejný problém jako já 😉 budu dneska zase odpočívat, abych to nějak nehrotila a uvidíme do zítřka.. v Po už jdu konečně na tu kontrolu, takže bych to nehrotila pohotovostí, kdybych vyloženě nekrvácela, což se mě zatím ani jednou nestalo. ( ťuk, ťuk )
Na chatě se měj moc pěkně, snad vám nebude pršet!!!

handm
25. júl 2009

Ahoj holky, dočítám vás pomalinku, ale jste toho zas nakecaly 🙂) Tak snad je všem dobře!! Luci uplně chápu, my měli dneska s manželem taky co dělat, abychom vydrželi 😝 Naštestí jsme to vyřešili jinak a nemuseli pošťouchnout fazolku 😀 Jsem dneska totiž první den úúúúplně bez kapiček a špinění, tak bych to ráda udržela aspoň několik dní!!! Tak snad...
Navíc finišujeme tu naši rekontrukci zpropadenou, takže snad bude i víc času a příležitostí! 🙂

Luci drž se, ať se ti to nezhorší!! I tobě Marcciik!!
Já jdu na kontrolu až 4. srpna, když se nic nestane...🙂

marcciik
26. júl 2009

Ahoj holky na chalupě super uplně jsem si vyčistila hlavu 😀 Hani tak to je super že je konečně klid už to bude určitě v klidu no Luci mojí fazolce to teda nevadilo špinění naštěstí nepřišlo ale pak mě dost bolel podbřišek tak že si dáme taky radši pohov od sexu 😖 fááákt to nebudu pokoušet ty tři týdny už to vydržím 😀 já jdu na UTZ v pátek tak se těším až tu mojí fazolku zase uvidím vždycky mě to uklidní 😉

lucka.adis
26. júl 2009

Ahoj holky..¨

Marci, já špinila jenom chvilinku..potom už nic ani přes noc 😉 zítra jdu už n akontrolu, takže se nemůžu dočkat jak na tom vlastně budem. Snad to bude všechno dobrý a dr.se zeptám na ten sex, pokud mi ho nepodoručí, tak to ani pokoušet s M nebudem.

Hani, to je super, že už máš taky klid.. jen tak dál, kočko 😉 a neboj, uteče to jako voda a přijde den, kdy půjdeš na kontrolu.

Včera jsme byli v tom kině a ještě před tím na jídle, tak jsem si dala polévku, druhý a potom ještě střední popcorn. M jenom zíral, kolik toho sním 😀 😀 je teda fakt, že jsem si připadla hodně divně, ale co..měla jsem na to prostě chuť. Ke všemu jsem neodolala a koupila první dupajdy, mám to všechno v Albu, tak jestli chcete mrkněte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre