Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

sandrika
1. apr 2008

ja som to mala v deň hniezdenia takže môžeš byť ,a le takto je to ťažko povedať kedy máš dostať mrchu?

danka24
1. apr 2008

neviem kedy mam dostat mrchu lebo teploty su onicom chces vidiet grafik?

sandrika
1. apr 2008

ukáž....a kedy si mala poslednú?

danka24
1. apr 2008

neviem vobec ci som mala ovulku... ☹ http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

jankaa26
1. apr 2008

kolko trva to spinenie pri uhniezdovani?

sandrika
1. apr 2008

ale podľagrafu si mrchu mala dostať včera nie? A dnes bola aká teplota,mne cez ovulku tiež výrazne teplota nepoklesla, takže kľudne mohla byť, ja som mala do očakávanej mrchy teplotu kadejakú , ale od toho dna stále 37,1 a tak mám aj dnes 😀 ja by sompočkala 3-4 dni a kupila si test najlepší ja mamatest

danka24
1. apr 2008

sandri a podla coho si usudila ze som mala dostat vcera mrchu?? dnes som nemerala lebo vcera som pila vino a by velmi vyskocila...

sandrika
1. apr 2008

teda už si mala mať 4 dni som chcela napísať, špinenie pri uhniezďovaní trvá 1 deň jaska nie celý, nikdy si nemala pravidelný cyklus ja nie a pri mnesa z grafu vychádzať nedalo.....

danka24
1. apr 2008

ja som mala asi pred rokom ale od juna mam nepravidelny ....neviem preco...takze ked mi ani ovulku nevyznacilo tak neviem kedy dostanem mrchu mozno uz nedostanem az za 9 mesiacov

danka24
1. apr 2008

teda keby som mala ovulku 24-26 dc tak tak mrcha by mala prist az v sobotu.... 😖

sandrika
1. apr 2008

moja hlavne nato nemylsi,snaž sa ukľudniť 1 -2 dcl červeného vínka by drobcovi neuškodilo taksi kľudne dávaj do tej soboty a aknedorazí tak počkaj až do stredy s testom. Mne ukázal až na 9 deň meškania a otehotnela som už 13 DC

danka24
1. apr 2008

tak sandri bola som na wc a mrcha zacina zasa slabe spinenie na toletaku krv cervena ...uz chcem dostat a sup do noveho mesiaca ☹

sandrika
1. apr 2008

dani to ešťe nemusí znamenať mrchu,ale uhniezďovanie vydrž či to bude trvať ja som takto krvácala jeden deň abolo to hniezdenie inak poradím ako sa podarilo otehotnieť mne snažili sme sa 3 roky a nič...potom mi dal Dr Hak na upravu cyklu, keďže mi nerobila dobre(nemala som vôbec chuť na sex) som ju po dvochmesiacoch vysadila a už som mrchu nedostala na 13 Dc som otehotnela

danka24
1. apr 2008

super aj mne ponuklal len som nechcela....

verbalinka
1. apr 2008

s tím ti asi neporadím. Doktor by ti měl vše vysvětlit. Udělej si testy a najdi si jiného doktora. Zkus třeba ženskou - je možné, že se ti s ní bude líp mluvit.

jankaa26
1. apr 2008

ach jaj verbalinka, pojdem k nemu ako nejaky cvok a zas mi odpovie to jeho neviem

sandrika
1. apr 2008

danka no čo vyzerá to na normálnu mrchu?

verbalinka
1. apr 2008

Danka já jsem měla mrchu, i když jsem už byla těhotná - teda byla slabá a kratší, ale byla 🙂 Počkej do příštího týdne a udělej si test.

elanela
autor
1. apr 2008

tak babulky hlásim sa špinenie prestalo bruško ešte pobolieva beriem duphaston 3xdenne a odychujem polihujem a mám PN, v piatok idem na kontrolu snád bábo trochu porástlo lebo dr.mi povedala že je velmi malinké že by malo byt vačšie tak uvidíme

danka24
1. apr 2008

zatial nie idem kuknut este raz 😀

danka24
1. apr 2008

tak ja nekrvacam poriadne len na toaletaku mam krv a na vlozke nic ani chyru ani slichu 😉

helcah
1. apr 2008

holky a jak je to s tím uhnizďováním? Já jsem teda bezprostředně po otěhotnění nijak nekrvácela a v 6tt mi na pohotovosti řekli že každé krvácení v těhotenství je problém. A taky mi říkali, že 25% těhotenství se samo ukončí zhruba v 5týdnu po 1. dnu PM protože se nevyvíjí jak by mělo. Žena o tom většinou ani neví, protože přijde jakoby normální MS. To by vysvětlovalo příznaky těhotenství před MS. Ale třeba moje kamarádka v těhotenství 4 měsíce normálně menstruovala, takže asi nejlepší je nechat si odebrat u Dr. krev na Hcg (pokud má někdo důvod si myslet, že by doktor krev neodebral, tak zkusit třeba říct, že těhotenský test vyšel pozitivně). 😉
A Danka24 přeji hodně štěstí.

helcah
1. apr 2008

Elanela vůbec se netrap tím, že Ti Dr. řekla, že je mimi malé. Mě mimi nebylo vůbec vidět až do 9. týdne. Prostě se může jednat o mladší těhotenství a Tvoje mimi je určitě úplně v pořádku a za pár týdnů už uvidíš na uzv i srdíčko. Určitě nám potom dej vědět jak si dopadla, budu na Tebe myslet. 😕

elanela
autor
1. apr 2008

helcah dakujem pekne ved v piatok sa ozvem po kontrole čo nové 😉

flos8
1. apr 2008

Ahojte baby...my s manželom sa snažíme o bábo už skoro rok a pol a nič...lenže teraz som čakala normál mrchu a iba špiním,ale už skoro 2 týždne...čo to môže byť?poradíte mi?a meškala mi približne 3 týždne...

flos8
1. apr 2008

a ešte som zabudla,že mám niekdy strašné bolesti v podbrušku... a viac špiním napr. po pive alebo inom alkohole...

sandrika
1. apr 2008

flos a robila si si test ? Môžeš byť tehu a v tom prípade potrebuješ nutne lieky na udržanie tehu.

flos8
1. apr 2008

sandrika...zatiaľ som si ho nerobila...nepovažovala som to za dôležité keˇže nemám žiadne príznaky...ani na wc často nechodím... ☹

flos8
1. apr 2008

keďže *oprava

sandrika
1. apr 2008

flos ani ja som nechodila , len keď som v nemocnici pila 3 litre denne inak nie....a príznaky sa u mna dostavili po 12 tt a tie žena vôbec nemusí mať, typujem že by si bola taký 9tt takže neváhaj choj si hneď kupiť test, najlepší je mamatest a urob si , nečakaj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre