Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

denisocka
4. feb 2010

A z mykozy mas kremovy vytok? A to co za pizdu gyndosku?

anic1
5. feb 2010

ten výtok sa mi len zdal krémový...teraz je už normálny...som z Trnavy a doktorka sa volá Skalická...

denisocka
5. feb 2010

idem do nemocnice, noc bola Ok a rano čerstva krv + tiež podozrive kusky,majte sa

miru.j
5. feb 2010

denisocka,drzim palce aby vsetko dobre dopadlo,ozvi sa

dida11
5. feb 2010

denisocka drzim palce......
miru, ty si ako dopadla dnes u toho lekara?

miru.j
5. feb 2010

anic aj moja dokina ma taky pristup 😠 ..fuj. Nastastie ma odoslala do rizikovej poradne na kramare,tak snad si ma tam necha ten pan doktor 😉 ,chcela by som 🙂 ,drzim Ti palce aby to bolo ok 😉

miru.j
5. feb 2010

...dida,ako sa mas? Ja som bola na tom sone...takze mam dve dutinky,jedna je zamlcane dvojca ☹ ,a v druhej pokladik s bijucim srdieckom 😵 ,mam byt nadalej PN a nesmiem zacat krvacat.

dida11
6. feb 2010

Miru, ja stale rovnako. Dufam, ze tie nove lieky mi zaberaju lepsie. Uvidime, co povie doktor v piatok. Len sa stale hrozne bojim aby na sone bol spravny rast resp. stale to krasne bijuce srdiecko, tak ako som ho videla na poslednom sone....Manzel mi stale nadava, ze nemam mat take cierne myslienky, ale neviem ich stopnut.... 😖
Miru tak drzim palce, aby si mohla ostat u toho doktora na Kramaroch.
P.S. s tou prazdnou dutinkou sa bude co diat?

miru.j
6. feb 2010

Dida,s tymi myslienkami sme na tom rovnako 😒 ,moc ti drzim palce na piatkovu kontrolu,musime len pozitivne mysliet...len keby to bolo jednoduhsie nez to je 😔 . Neviem co s tou prazdnou dutinkou 😔 ,ale vraj pokracujem v rizikovej ambulancii ako tehotna,a nesmiem zacat krvacat,lieky stale tie iste...Duphaston 2krat denne,Femibion800 a MagneB6. Tak sa drz,zvladneme to 😉.Mrkni do albumiku dala som tam foto co som kupila pre pokladik....podplacam si ho aby silnel a statocne sa drzal,a aby vedel ze ho velmi lubime 🙂

miru.j
6. feb 2010

Denisocka???????

dida11
6. feb 2010

miru, krasne si kupila 🙂 ja sa tiez prichytavam, ako pozeram stranky ohladom kocikov, postielky, tehotenskej vybavy,porodnic...ale potom sa strasne zlaknem, aby som to nezariekla....dufam, ze nie.
Inac ty si v ktorom tt? mne podla poslednej MS sice vychadza uz nejaky 11ty ale ja mam taky dobry 2tyzdnovy posun (nepravidelna MS a o tyzden posunuta ovulka) takze v realite (a podla sona a lekara) som nejaky 9ty.
Denisocka asi ostala v nemocke, ked sa nehlasi 😖

nachala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miru.j
7. feb 2010

...ahoj dida,ja som dnes 7+3 😉 . ....chudatko denisocka,aj ja na nu myslim...dufam,ze je vsetko OK.

denisocka
7. feb 2010

Halo,som ok,nejde mi poslat prispevok

denisocka
7. feb 2010

Som v nemocnici,uz nekrvacam,babo je ok. Myslim na vas,len mi strajkuje mobilny net

denisocka
7. feb 2010

V piatok kym som dosla do nemocky to krvacanie ustalo,ale nechali ma tu.asi sa uvolnila nejaka zrazenina a z toho tie kusky a krvacanie.dufam,ze sa mi nevytvori hematom

dida11
7. feb 2010

denisocka,tak drzim palce, aby si bola coskoro znova doma 😉

miru.j
8. feb 2010

denisocka,aj ja drzim palce nech ste v poriadku a nech vas pustia co najskor 😉 . ...Didka ako?

dida11
8. feb 2010

miru stale rovnako, ale kazdy krat ked idem na WC prezivam taky maly infarktovy stav (odkeky som si vtedy nasla krv, sa stale bojim, ze sa to zopakuje). Neviem sa dockat piatku, aby mi znova potvrdil (dufam), ze vsetko je ok a rastieme tak ako mame 🙂 inac by to mala byt moja prva poradna 😅
Som si vcera pozerala moju poslednu spravu a trocha som sa sekla vo vypocte, ked som ti minule pisala ze 9ty tt. Dnes je to 8+0 takze sme skoro rovnako 😉
Dnes som cele doobedie studovala co vsetko obsahuje vybavicka pre bebe 🙂 vsetko som googlila: kociky, prebalovacie pulty, oblecko, postielky.....Boze nech uz je po tom najrizikovejsom prvom trimestri, aby som tomu vsetkemu bola blizsie....
miru, inac ked mas kludovy rezim a PN kvoli tomu spineniu ty fakt cely den lezis???? Ja sa snazim co najviac ale som z toho uz trosku na psychiatriu 😵

miru.j
9. feb 2010

Ahoj dida,aj ja sa stale sledujem,to je hrozne,ale klopem na drevo,ze je vsetko ok a nespinim 😉. Na piatok velmi drzim palce nech je vsetko ok 😉 ,ja idem az 16.2pre knizku a 18.2 na kramare do rizikovej poradne,tiez neviem ako to do vtedy vydrzim...cista psychiatria 😀 🙄 ...ako vravis aj ta postel 😒 ,no snazim sa,ale neda sa to vzdy vydrzat 😝 .Mas uz nejake priznaky? M na bolia prsia,ale len ked vstavam z postele a potom sa to ukludni,citim sa vela krat ako na lodi,taka zavrat ci co to je....

miru.j
9. feb 2010

...denisocka ako?

dida11
9. feb 2010

miru, ja mam obrovske a bolestive prsia od uplneho zaciatku...este mi ani ani test neukazoval pozitivny vysledok a na zaklade prs som vedela, ze sa nieco deje 🙂 ja sa dost budim, ked si v noci na ne nejako blbo lahnem 🙂 az tak ma bolia. Ja som mala aj bolesti podbruska uz hned od zaciatku. take tahanie, pnutie, pichanie. Minuly tyzden som mala dost vyraznu nechut na jedlo a ked som nieco zjedla mi bolo na vracanie. Ale to odislo. Tie priznaky (okrem prs) mi dost odisli a teraz sa bojim, ci to je ok...... 😖
Spinenie je teraz u mna tazko povedat ,lebo tie tabletky co mi zmenil sa davaju vaginalne a vytekaju, takze neviem posudit vytok....

denisocka
9. feb 2010

Som v nemocke este kvoli zapalu moc.mechura,joj

miru.j
9. feb 2010

...dida tak tie tvoje priznaky su ako moje aj tie co si mala aj tie co mas teraz,este chodim cikat furt hlavne v noci 😀 ,a tiez mi nechuti a je mi blbo.To,ze sa bojis na tom sme tiez uplne rovnako.Keby som uz bola aspon za polovicou s dobrimi vysledkami samozrejme 😉 .Drz sa dida!Zvladneme to 😉

miru.j
9. feb 2010

...denisocka,prajem skore uzdravenie 😉 .Co si prechladla,abo s coho to mas?

denisocka
9. feb 2010

Ja ti neviem z coho,mozno z nehygienickeho vycievkovania 20.januara

miru.j
9. feb 2010

...denisocka...teda to su veci 😒 ...a uz nekrvacas? Dufam,ze nie a ze je vsetko s babom v poriadku.Drz sa! 😉

denisocka
9. feb 2010

Kym ma prijali v piatok tak som aj prestala

miru.j
9. feb 2010

denisocka,to je super,ze uz nekrvacas 😉

duracelka
10. feb 2010

Ahojte kocky, troska vam tu vpadnem. Chcela by som sa poradit. Moj problem je v tom, ze 1. 2. som zacala spinit, potom jeden ci dva dni to bolo vacsie spinenie s trochou krvi a potom zas uz len take nic. Cele to trvalo 5 dni. Najskor som si myslela, ze sa rozbieha MS, ale nic neprislo a spinenie prestalo. 😕 Aj som si myslela, ze som tehu, ale vcerajsi test vysiel negativny. Aj napriek tomu mam tehu pirznaky - je mi soufl, ked sa najem, mavam navaly tepla, dva dni ma priserne boleli krize a podbrusko, ako ked ma prist MS..teraz ma v brusku popichuje, ako ked sa natahuje maternica. Skratka neviem, co si mam o tom mysliet. Necakam, ze mi poviet Ano, si tehu.. 😀 len by som chcela vediet, ci s tym nemate skusenost a ako to dopadlo.

Inak uz mam doma takmer 2 - rocnu dcerku,ale som v pomykove, lebo pri prvom tehu sa nic take nedialo, priznaky som nemala absolutne ziadne a spinenie uz vobec nie. 😉

Budem vdacna za akukolvek reakciu. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre