Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

anjelik87
3. aug 2014

@chris92 ja som bola kvoli tomu tyzden v nemocnici

chris92
4. aug 2014

@anjelik87 som ok..nebolo to špinenie a aj bábo je krásne také ako má byť..vdaka Bohu

anjelik87
4. aug 2014

@chris92 a co to bolo?

chris92
4. aug 2014

nič.. 😀 moja slepota 😀 ale trošku sa mi zazdalo...ale to vraveli že môže byť z tlaku ..z počasia alebo z toho že akurát mi na ten deň vychádzala ms.a možno nejaký zvyšok sa odlepil... ale radšej ísť zbytočne ako niečo premeškať...no aspoň ma vyšetrili a viem že rastieme tak ako máme 🙂 a som happy 🙂

krvaca
28. okt 2014

Ahojte pripajam sa som v 5 tizdni adnes som zacala krvacat najprv to bolo ruzove a potom hnede prosim porade mi ak mozete

alcinkap
29. okt 2014

@krvaca
Ihneď k lekárovi ....

lienocka333
13. dec 2014

Aj ja spinim, som v 6tt. Bola som na pohotovosti a nasadili mi duphaston. A povedali ze bud sa udrzi alebo nie. Ze ak bude silnejsie mam prist, ak nie je silnejsie ale rovnake a slabsie myslite ze je to ok? Bojim sa ale verime ze to bude ok 🙂

mnamko
15. dec 2014

@lienocka333 dokup si Ascorutin

lienocka333
16. dec 2014

Dakujem, skusim to 🙂

stanullik2
4. mar 2015

Cawte baby,no ja som koli spineniu od pondelkz v nemocnici,dali mi injekcie na podp.tehu a duphaston n zastavanie krvac.tak dufam bude vsetko ok...zlakla som sa dost to vam poviem,aktualne som 16 tt🙂

lienocka333
1. jún 2015

Baby s akymkolvek spinenim utekajte na pohotovost..My sme to nezvladli ☹ no vsetkym drzim palceky a hlavne klud a pokoj nech sa deje cokolvek 🙂

zuzannaaa
14. aug 2015

Ja som spinila a krvacala 5-6 tt asi. 1den. Nasadili mi tabletky,,,, dnes som 7 tt a dnes sa mi to nezda ... Od rana mam jemne bolesti pod buskom ake vazne slabunke akurat tak ze som to zacitila a ked som sa utrela na wc uz sommala hnedy papier ..... A v pondelok mam kontrolu

patkaza
26. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

joooj ja sa tohto tak bojíím .. dúfam že sa mi to nestane a bude všetko v poriadku a odporúčali mi jesť vela pohanky proti tomu http://akoapreco.com/pohanka-preco-ju-jest/

chiaragiovana24
31. okt 2015

baby ja som cca 7 tt a bola som na kontrole len 1 krat a vtedy mi lekar povedal ze vidiet len vacok a ze som priblizne v 4-5 tyzdni,v pondelok mam ist na kontrolu tak som zvedava lebo tento tyzden som mala take dva dni no nie po sebe jemne velmi bledulinkohnede spinenie a s miernymi bolestami v podbrusku tak ako keby mi mal dojst menzes a potom par dni nic a dnes som mala ani nie na vlozke ale skor na toaletaku po utreti taky slabulinko priesvitnu jemne zafarbenu ako vodicku tak neviem co to znamena,ci sa uhniezduje embrion alebo je to z inych dovodou,ale uz pockam ak nic horsieho do zajtra nebude tak na ten pondelok rano a uvidim co mi povie primar.Mate s takym niecim skusenost ?ja uz mam jednu dcerku a s nou som taketo vobec nezazila ziadne spinenie,potom mam tento rok uz nechcenu interrupciu a po 3 mes som znovu otehotnela a teda teraz sa bojim toho aby som ho nestratila hlavne po takej skusenosti :( dakujem

chiaragiovana24
31. okt 2015

p.s. a zabudla som pripomenut ze ihned som dostala uz pri prvej kontrole duphaston uz preventivne,beriem ho 2 krat denne.

dzabena11
2. nov 2015

@chiaragiovana24 no ja mam ten isty problem uz som bola aj 2x na pohotovosti...ja som podlav ms 6tt podla hcg 5tt aj podla sona co mi robili v sobotu na pohotovosti...ja mam to spineniebuz tyzden 😕beriem duphaston aj dicynonebinj som mala pichnute...zajtra idem na kontrolu.. Ako si dopafla? Vsetko ok? Je to stresujuce ja som toto pri malom nemala😕

chiaragiovana24
2. nov 2015

@dzabena11 ahoj no ja som bola dnes na kontrole,som v 8 tyzdni a zvysil mi lekar duphaston na 3x1 denne tak uvidime,povedal ze zena by normalne nesmela spinit ci uz na bledohnedo ci uz tmavohnedo a uz vobec nie cistu krv je to vzdy vraj predzvest potratu,ale sna nebude treba ist lezat a prejde to ,je to take krehke a velmi citlive obdobie,ja sa utesujem len tym ze poznala som vela bab ktore spinili a nakoniec to vsetko dobre dopadlo pomocou liekov a este kopy stastia .........

jajka68
2. nov 2015

@chiaragiovana24
@dzabena11 baby treba verit, ja som cca od 7tt do 18tt krvacala, normalne ako pri menzese a vsetko dobre dopadlo a dcerka mala minuly tyzden 3 roky.

dzabena11
2. nov 2015

@chiaragiovana24 no som zvedava co povie mne.Dufam,ze bude male v poriadku a neublizi mu to...ja som z toho taka unavena stale sa pozorujem , hned bezim na wc ci sa to nezhorsilo,ci to nie je krv.. Vzdy som to mala tazke ,ale toto ... 😒

dzabena11
2. nov 2015

@jajka68 to vazne? Ja uz som chcela normalne oslovit baby tu na mk ,ci to vobec je mozne takto spinit a vynosit dieta zdrave. Som z toho na nervy 2x som potratila, tretie som porodila chlapceka a toto bol zazrak bez liekov ani neviem ako som otehotnela a hned spinenie...no potesilo ma ,ze ty si to dala 😉 bojim sa uz nechcem prechadzat tymi depkami ked to nevyslo, len nevedia co mi to robi..ja aj den noc nic a potom cely den spinim, akoby sa mi to nahromadilo a zrazu sa ta maternica cisti ci ci...no zajtra uvidim co povie dr...

jajka68
2. nov 2015

@dzabena11 mne sa spravil hematom pri plode. u nas v nemocnici som lezala cca 3 tyzdne, a raz vecer som tam tak zacala krvacat, ze az kusy zrazeniny sli zo mna, a primar co mal sluzby prisiel cca za 3 hodiny (okolo 23:00) s usmevom, ze ci chcem ist na sono, ci to zije. to ma tak nastvalo, ze som podpisala hned rano reverz a sla do inej nemocnice. tam som bola tyzden, po tyzdni ma pustili domov, s tym, ze mala je dost silna a vyzera to dobre, ale stale som krvacala. davala som si pozor doma, lezala. este raz sme v noci utekali na pohotovost a cca od 18tt bolo dobre. drzim palceky, nech ti to dobre dopadne. Musis verit 🙂

dzabena11
2. nov 2015

@jajka68 ja sa snazim verit, len sem tam uz sa aj opustam😉 ale ved nejak to uz dopadne, tak ako ma byt tak bude ak bude ten drobcek zdravy a silny dame to ...

jajka68
3. nov 2015

@dzabena11 pozeram, ze si z TN, mne dost psychicky pomohol dr. Gajdosik co robi na porodnici v TN, som bola u neho na pohotovosti a krasne mi vsetko vysvetlil, preco krvacam, co sa deje atd. odvtedy som bola na tom lepsie

dzabena11
3. nov 2015

@jajka68 ja som bola u Dibaka uzasny pristup aj lekar ...dnes som bola u svojho vzal krv na kontrolu hcg , zobral ster z posvy ci nejaka infekcia ma nedrapla a pichol inj na ochranu vajicka , spravil mi vyplach , ze tam je stara krv,ze uvidime co vysledky este akesi druhe inj mi napisal ta tu pojdem piatok,ze 2x do tyzdna na inj a uvidime ci to ustojime...ja som otehotnela pred ms a ze vtedy je plod hore nie je este dobre zaboreny v sliznici a je tam preto riziko potratu 😉urobim co sa bude dat a uvidime...

tomasko27
3. nov 2015

@dzabena11 Ahoj a ake je to tvoje spinenie?Ruzove alebo je to normalna krv.

dzabena11
3. nov 2015

@tomasko27 to nie je ani krv to je vraj tmavohnedy fluor....to mi povedali v nemocke moj dr ,ze to je stara zrazena krv...to je akoby vytok s hnedy...niekefy aj den nic a poto rano sa objavi a tak...

tomasko27
3. nov 2015

@dzabena11 Ja som od 9tt mala take ako vytok ruzove,take bleducke ale to len raz za tyzden a vzdy po vycurani sa ale potom sa to stavalo castejsie,dr zistila mi streptokoka, na sone nezistili z coho to je, nebolo to ani z maternice ani placenta.Potom zistila ze to nieje ani z krcka a nakoniec mi dala tabletky na vkladanie a ono to preslo.Presiel aj vytok aj booest brucha.No teraz mam zase vytok a tak mi zobrala stery ze ci sa vratil streptokok alebo nieco ine.A zase prisiel aj ten ruzovy vytok.Tak som zvedava co bude.

dzabena11
3. nov 2015

@tomasko27 Aj mne bral ster, lebo ja som uz mala po porode infekt a nic mi nebolo iba som silne krvacala cez menzes...potom mi dal atb a antiku aom kojila donedavna a upravilo sz to ...ja som po porode mala strasne silne menzesy , tak mozno aj teraz mam nieco a mozno aj toho streptokoka ...zajtra budu nejake vysledky tak budeme mudrejsi...drzim ti palce nech to preliecis a mas klud... 😉

tomasko27
3. nov 2015

@dzabena11 No len ja si picham fraxiparin raz denne a moze spustit krvacanie.Minuly tyzden som bola na poradni a von. br. na spicku prsta otvorena.Vsetko je na figu.

dzabena11
3. nov 2015

@tomasko27 joj to viem ja som ho pri malom mala mat potom mi robili na hematologii este vysetrenia a zostalo to pri tom ,ze mi ho doporucuje ,ake je to na mne a dr. ..Zo zaciatku som mala vsetko ok az okolo 10tt som spinila a brala dicynone a lezala skoro cele tehu...ja mam aj s ladvinami pataliu mne presakuje krv a v tehu musim chodit pravidelne normalne raz za rok na kontrolu...aj na endokrinologiu chodim ja som ako debil niekedy dopichana unavena z toho vsetkeho, ale jedno dieta sa mi podarilo vynosit 2x som si poplakala ja to mam zlozite ,som myslela,ze aspon toto si uzijem a co mam trapenie od zaciatku...verim,ze bude silne toto mimi ako jeho brat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre