Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

mnamko
24. dec 2011

@kacicka30 ja som si kúpila bez receptu,neboj neublíži ti ja som ho brala dva mesiace,ke´d som začala špiniť

kacicka30
24. dec 2011

@mnamko a tebe to kto odporucil?

kacicka30
24. dec 2011

a tam je napisane ze tehotne nebrat...na letaku ....kukla som na internete

mnamko
24. dec 2011

ja som bola na pohotovosti a dala mi ho pôrodnička a predpisujú normálne,je to fakt super vec brala to aj kamoška v nemocnici,keď krvácala a má zdravú dcérenku ja som ku tomu ešte dostala od môjho doktora Duphaston, ke´d sa mi minul tak som si ho cez sviatky kúpila bez receptu

babenko222
4. jan 2012

Ahojte baby.Chcem sa nieco opytat.Som v 26 tyzdni vcera som bola u gyndu.Dak mi krem Gynazol na infekcie dala som si ho vecer a rano som sa zobudila s pasikom krvi na gatiach.Citala som v knizke aj na internete ze to je normalne spinenie a le mam strach.Myslite ze by som mala ist radsej k lekarovi?

mnamko
4. jan 2012

@babenko222 radšej choď

martinka8361077791
5. jan 2012

@danka24 ahojki ja jsem mala měsicki od 5prosince do 11 prosince a tet sem byla doma na slovensku na vanoce tak sem 23prosince zistila ze spinim ale delala sem si test nnic nevislo a tet spinim znovu nevim co je test sem si este dnes nedelala neviem ci mozem byt tehotna.prosim odepis

fifitko25
16. jan 2012

ahojte, som 29 DC, cez víkend som mala "duchov" na tehu teste.... tešila som sa až do teraz, lebo som si dnes ráno našla taký slabučko-ružový výtok... obávam sa najhoršieho - a to že duch zmizol a bude mrcha. Máte skúsenosti? je to normálne? ďakujem za každú odpoveď....

majka43
17. jan 2012

@fifitko25 To může být zahnizďování, pokud se ti nerozjede MS, tak se nic neděje.

pepajr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klavdika
7. mar 2012

ahojte mrcha mi meska asi 5 den ale mam take slabo hnede spenenie uz druhy den neviem co to moze byt mozem byt tehotna ? za radu vam dakujem

timona
9. mar 2012

Stretli ste sa niektora s tym , že pri špinení v skorom tehotenstve, lekar okrem predpisu duphastonu pichol aj pregnyl?Nemoze to uskodit?

timona
11. mar 2012

som v 4tt+1, od štvrtka mam po stolici trochu krvavý výtok, mam i duphaston 2x1tbl, ale výtok je aj tak, má s tým niekto skusenosti?

cicimon
11. mar 2012

@timona ja som po zacati brani duphastonu mala spinenie este asi 10dni kym to uplne preslo, takze pokial to nie je vyslovene cervena krv ale hneda tak treba cakat, ak cervena tak asi bez k dr, aspon mne tak kazala

timona
11. mar 2012

@cicimon dakujem za odpoveď a este sa chcem opytat ci ty Dr, kazal lezat a oddychovat, lebo mne nepovedal nic, ale ja este nemam tehu potvrdene na ultrazvuku, tak neviem co mozem robit a co nie

cicimon
11. mar 2012

@timona nie, nekazala mi oddychovat, ale zas pri dietati sa to ani velmi neda... teda snazila som sa vramci moznosti

mnamko
14. mar 2012

mne ku Duphastonu na pohotovosti dali Ascorutin a hneď to prešlo

8kiss8
25. máj 2012

ahojte mozete mi prosim vas poradit? rano som si robila test je pozitivny a hned nato za hodinku som zacala kravacat,podla vas sa nieco deje alebo je to normal? dakujem za odpovede ☹

nescafe28
25. máj 2012

@8kiss8 ahoj aj ja som to mala takto podobne. Urcite chod na pohotovost. Mne sa po tom krvacani urobil hematom, ale plod vydrzal a tehu pokracovalo dalej. Lekar ti aspon povie na com si a da ti lieky 😉

8kiss8
25. máj 2012

uz je asi po vsetkom mala som tlaky a velky kus masa zo mna vyliezlo☹ potratila som?

8kiss8
25. máj 2012

som smutna velmi som sa tesila a nechapem rano pozitivny test a teraz toto ☹

kacena85
27. máj 2012

Ahojte,v case ms som mierne spinila, dr mi dal ascorutin a preslo to,v pondelok som bola u dr na kontrolu,cca v 6 tt,ze je vsetko ok a cakame dvojicky,no od stredy zacalo mierne spinenie,vcera sa to po namaha zhorilo alebo ked idem na velku,v piatok som bola radsej u dr,kuk mi dnu na koze cez mikroskop,ze on tak krv ani spinenie nevidi,pridem domov a flak na intimke,potom zase nic,dr mi dal uz v pondelok duphaston,ja som si vcera dala aj ascorutin aj magnezko,myslite,ze mozem byt v klude??uz som pred rokom potratila

gretta
27. máj 2012

Ahojte holky, já mám podobný problém. Jsem zmatená a nevím co si mám myslet. Dnes jsem 25. den po embryotransféru (ET). Byli jsme na umělém. Těhu test pozitivní i doktoři mi potvrdili těhu z krve. V pondělí 19. den po ET jsem začala slabounko špinit (světlejší hnědá). Protože beru utrogestan a ten se zavádí spodem, nebylo to tak silné. Hned jsem šla k dr., na UTZ mi nic nezjistili. Ve středu bylo špinění silnější, tak jsem šla k dr. znovu. Opět na UTZ nic. Čekáme dvojčátka a prý bobci krásně rostou.. 😅 Jenže krvácení neustupuje a s hnědé barvy se vyklubala krev. Dnes už je tmavě červená. 😢 Mám strach, na kontrolu jdu v úterý. Jsem zvědavá jak dopadneme... 😒

kamillka100
27. máj 2012

baby aj ja som spinila, zacala som v piatok do hneda a zda sa mi, ze to ustupilo, cakam dvojcatka tak sa bojim, srdiecka mam potvrdene, volala som dr, ze to nevadi, tak neviem....

maggie37
5. aug 2012

Takže napíšem sem aj ja pár slov.. Som v 6tt a minulý týždeň štvrtok som mala raz svetlohnedý výtok. Dnes sa objavil po veľkej potrebe - mám zápchu ale netlačila som veľmi- a doteraz je na toaleťáku, aj ked len trošičku. Beriem duphaston. Mám strach čo sa stane, či potratím zase alebo nie. Ani doktor mi nepomôže viac, kým nie je akcia srdiečka a nekrvácam zbytočne tam pôjdem.. Som zúfala neviem čo robiť...

cicimon
5. aug 2012

@maggie37 tak nepomoze nic len cakat... ja som mala od 7tt tiez spinenie, tiez duphaston a dr ze len cakat ako sa to vyvinie... a vyvija sa to dobre... potom som brala este zelezo a neviem ci to z toho, ale tiez som mala take spinenie... uzavreli sme to tak, kedze to neprestavalo ale vsetko bolo ok... zas to nebolo casto, ze pokial je to len hnede spinenie tak to extra netreba riesit, pokial je dieta ok, ale ak by bola krv tak hned k dr

maggie37
5. aug 2012

@cicimon dakujem za odpoved, samozrejme ak sa to zhorší hned pôjdem.. aj tak rozmýšľam že ked to bude zajtra pokračovať, pôjdem ku gyndovi skor... takto som si užívanie tehotenstva nepredstavovala, ležím a prajem si aby išiel čas rýchlejšie..

cicimon
5. aug 2012

@maggie37 inac... ja ked som mala to spinenie a som si aj myslela ci to nie je z toho zeleza, tak som sla po velkej hned do sprchy sa dobe umyt, a potom ked este bolo to spinenie som to viac riesila,,,,

maggie37
5. aug 2012

@cicimon no a ako si to riešila??

cicimon
5. aug 2012

@maggie37 no nijak, ked som vedela ze to mohlo byt po velkej a potom ked som sla do sprchy a uz nebolo nic tak som to uz neriesila
ale napr kym som brala ten D. tak trovalo asi 3-4t kym to spinenie celkom preslo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre