Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

lulu2407
14. máj 2010

denne: 🙂 az teraz sa rozumieme 😵 to mi ale odlahlo...to uhniezdenie fazulky znamena, ze sa ti usadza v maternici vajicko 😉

andelik
14. máj 2010

denne73...ja si myslim, ze moze ist o uhniezdovanie fazulky...takze drzim palce, aby to dobre dopadlo 😀 ...sleduj si nadalej teplotu a uvidis ci klesne, alebo zostane zvysena.... 😀 😀 😀 😀

denne73
14. máj 2010

Dakujem dievčatá . ste zlaté. Budem vás info 😉

denne73
14. máj 2010

andelik pri uhniezdovani môžem aj krvácať?? lebo zatial to je len tak mááálinko

lulu2407
14. máj 2010

denne: ano mozes, vajicko si hlada miesto a "vŕta sa" aby sa dobre usadilo.... 😉 vtedy dochadza k miernemu krvacaniu resp.špineniu... a co tak spravit ranny tehu test? 😵

denne73
14. máj 2010

oki môžem nejaký vyhrabem.

lulu2407
14. máj 2010

tak potom šup s vysledkom, tfuj tfuj nech je tam dialnica 😉

denne73
15. máj 2010

lulu tak ja neviem nevidno tu druhu čiarku velmi ale len tak slabulililnko pesvitá jeminky to znamená že to je ono??

lulu2407
15. máj 2010

denne: Blahoželám, jasné ze je to ONO 😵 . SUPER! tak veěa šřastia a daj dalej info co a ako, kludne aj do IP. ak si po par dnoch opat spravis ranny testik, ciarka by mala silniet. Ja som tiez teraz pri druhom tehu mala druhu slabulinku ciarku, bol to cca 4-5tt. Okrem toho, ak zajdes k lekarovi, testom z krvi ti hned povie ci ano alebo nie. Na ultrazvuku este nevudi nic. 😉

lulu2407
15. máj 2010

denne: alebo odfot testik a posudime viacerí 😉

denne73
15. máj 2010

heh no ale to mám ako do mobilu a potom skusiť to tu vložiť?? ja som antitalent technicky

lulu2407
15. máj 2010

no napr 😉 ak to dobre odfotis,malo by to byt vidiet aj odfetene mobilom 😵

denne73
15. máj 2010

A dá sa to aj inak odfotiť?? mám tu aj na nootbuku kameru fotak ale stym ja neviem . proste tá čiarka je slabulino viditelna ale vidno ju. ja to skusim aj tak ešte neskôr

denne73
15. máj 2010

lulu vieš čo teraz riešim?? máme isť v auguste s našimi do Bulharska na dovolenku, Po mojich štatniciach. Ide o to že ideme autobusom. Zálohu sme boli včera vyplaťiť. myslíš že by sme to zvládli?? myslím cestu , pobyt to by som bolo už asi v 3.m. Posled. mrchu sokm mala 22.,4

lulu2407
15. máj 2010

🙂 ok, no da sa to odfotit este fotakom, ale ak nevies potom fotku vlozit do pc, tak ta neidem trapit. Hlavne ze je tam a uz len nech silnie 😉 skus to niekedy v stredu napr.teda ak dovtedy vydrzis 🙂

lulu2407
15. máj 2010

pokial nebudu ziadne kompikacie v tehu, tak podla mna v pohode. Ja som pri prvom veeela cestovala, dokonca v 8mes.som sla za Prahu na teplakovu svadbu 😀 ale samozrejme, spytaj sa nato lekara.

denne73
15. máj 2010

foto

denne73
15. máj 2010

posielam foot

denne73
15. máj 2010

no dokelu takto to nieje vidno

denne73
15. máj 2010

neviem lulu či to vidíš ale je tam taký duch. ☹

denne73
15. máj 2010

😉 😉 😉 😉 😉

denne73
15. máj 2010

Lulu kde si???

elinka84
15. máj 2010

Ahoj denne73...ja som mala presne takú istú... 🙂 ...slabulilinkúúú....

denne73
15. máj 2010

Ahoj Eli.

lulu2407
15. máj 2010

denne prepac, bola som v meste. Nevidiet ju velmi, ale ako ty hovoris, taky duch tam je 😉 No super. To bude len zaciatok, tak ako hovorim, skus cca koncom tyzdna dalsi, ciarka by mala silniet 😉 nechavas si to zatial pre seba, ci ukazes ducha aj niekomu inemu?

denne73
15. máj 2010

jaj tak ja som taka moc sponntánna ja som hned utekala za mm a skočila na neho chudák skoro dostal infarkt ešte spal asi 😉

smolka
16. máj 2010

no baby
prsia zvacsene,nalada uzasna, spinenie zoslablo ale stale je,podbrusko sa ozyva kvalitne a zajtra ocakavam kramy..tak som zvedava ci je nieco vo mne (fazulka),alebo co..ja som uz tolko tych testov porobila,ze az.. ☹ ja tomu nepochopim,ked je zena tehotna a test jej ukazuje ze nieje.. no drzte palce koncom maja idem na sono,hadam tam budeme mudrejsi.. 😨

habibim
16. máj 2010

ahojte dievčence...prepáčte, že sa vám tu vtieram 😉
chcem sa len opýtať - tá teplota sa furt má zvýšiť keď sa niečo dole deje? či ako? mala som dostať krámy pred dvoma dňami, a nič 😒 .... ani náznak na nich nemám 😒 akurát, že teraz keď som bola na wc, tak som trošku špinila hnedoružovo...a potom už nič... len ma sem-tam pichne okolo pupku - čo to je? 😕

romea
16. máj 2010

Ahojte dievčence,
som tu prvý krát a chcela by som vás poprosiť o radu. Nevedela som do ktorej diskusie sa mám pridať, tak dúfam, že nie som úplne vedľa. V roku 2008 som prekonala MA v 12 tt, od vtedy sa s manželom snažíme a nič ☹ Mala som po vyčistení rozhádzaný cyklus a môj doktor to začal riešiť až po roku. Najprv mi dal lutenyl na 3 mesiace a na ďalší cyklus sme začali stimuláciu clostylbegytom a duphastonom. Menštruáciu som dostala na čas. Tento cyklus som bez clostylbegytu a len s Duphastonom - bola som na UTZ a na 13 DC som mala folikul veľkosti 21 mm. Na 31 deň som ani po dobratí Duphastonu nedostala MS. Tak som bola u svojho dokiho, ktorý ale v maternici nič nevidel, iba vysokú sliznicu 12mm. Povedal že vyčkáme. Nedalo mi to a ten deň som sa aj testla. Vyšla mi slabá pozitívna čiarka. Pre istotu som sa testovala ešte 2 dni a stále slabá ale viditeľná čiarka. Išla som k doktorovi, ten mi ale pichol vyvolávačku, UTZ mi nerobil. Teraz mám 43 DC, v piatok som slabo špinila, dnes ráno opäť, tak som šla pre istotu na gynekologickú pohotovosť, lebo ma neuveriteľne bolia kríže a podbruško. Doktor na UTZ tehotenstvo nepotvrdil, aj keď tam niečo videl, ale ruku do ohňa by zato nedal. Ako som prišla od doktora - asi po vyšetrení som opäť začala krvácať - slabo pri utretí sa (jasnočervená krv).
Mám ísť zajtra svojmu gynekológovi -nech mi zoberie krv? Lebo fakt mám bolesti a neviem či to bude začínajúca MS, alebo niečo iné?

martinkkka22
16. máj 2010

Ahoj romea....no neviem neviem....ja by som pre istotu určite isla k svojmu gynekologovi, nech ta poriadne vysetri, hlavne ked mas aj tie bolesti v podbrušku, to nie je sranda....
ja som teraz v 15tt a na začiatku tehu som troska krvacala, no bolo to skôr take spinenie, tmavohnede, hovori sa, ze to sa uhniezduje vajičko...ale bolesti som ziadne nemala..
zajtra chod URCITE k ..doktorovi.. drzim palce a napis ako si dopadla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre