Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

ladybirdie
27. nov 2011

ahojte. som asi v 3. tyzdni tehotenstva. Minuly pondelok som mala HCG 335. Vo stvrtok mi lekar robil usg. Uz tam daco bolo vidno. Dnes som zacala krvacat. Ako keby som dostala menzes. Bola niekto z vas tak, ze krvacala na zaciatku a nepotratila? Mam aj bolesti v podbrusku (ako pri menzese). Menzes som mala dostat pred 2 tyzdnami.

lolla79
27. nov 2011

@ladybirdie jojo mrkni o dva příspěvky výš. Taky jsem začala hnedka na začátku krvácet a přitom žádný hematom jsem neměla. Držím palečky, aby bylo miminko v pořádku a nic to neznamenalo. Ale každopádně pro klid v duši bych to řešila s lékařem.

bambi2
27. nov 2011

@ladybirdie utekaj na pohotovost... ja som tak potratila... 😖

ladybirdie
27. nov 2011

Zajtra rano idem k lekarovi. Raz som uz tiez mala potrat pred rokom a pol. Teraz som otehotnela a nechcem, aby to zase tak koncilo. No u nas na pohotovosti so mnou nic nerobia, takze pockam do rana a pojdem k mojmu lekarovi.

jarkam2
27. nov 2011

A kde máš najbližšiu nemocnicu s gynekologicko-pôrodníckym oddelením? Tam by som išla na tvojom mieste hneď ! Ani nechoď na pohotovosť, mňa hneď poslali na oddelenie ! Hlavne treba ísť čo najskôr. Dovtedy treba zostať v kľude, nohy hore, nestresovať, najlepšie ležať. Alebo si zavolaj RZP 112. Nie je na čo čakať. Lebo ak krvácaš, niečo sa deje a nie je to v poriadku. Držím palce.

ladybirdie
28. nov 2011

Pisem sem, len aby ste vedeli, ze som potratila. Nepomohlo by ani to, ked vcera pojdem do nemocnice.

lolla79
28. nov 2011

@ladybirdie To mě je strašně moc líto. ☹ Drž se a zkus myslet pozitivně, příště to určitě vyjde.

ladybirdie
29. nov 2011

Dakujem, je to velmi tazke, hlavne, ze sa to stalo uz druhykrat. Dufam, ze na tretikrat sa nam uz podari. Zajtra idem na cistenie, dufam, ze vsetko dopadne dobre. ☹

lolla79
29. nov 2011

@ladybirdie Držím palečky, aby ti to dobře dopadlo. A neboj, určitě dopadne. Hlavně hlavu vzhůru. Drž se.

alohim
3. dec 2011

Ahojte...ja som sa dost vylakala vcera, som 16+4tt, doteraz vsetko ok, no dostala som mykozu a vcera vecer po aplikacii vyplachu Rosaginom a kremu Lomexin som asi minutu krvacala - bol to taky ruzovkasty vytok. Ma niekto podobnu skusenost? Nastastie to prestalo a dnes som ok, dokonca potvora mykoza sa zmiernila ale opytam sa v pondelok lekarky ze co to...normalne sa bojim si dnes vecer dat dalsiu davku. Radsej pretrpim mykozu ako mat stresy.

salomee
3. dec 2011

...tak možná ten výplach nějak podráždil sliznici, nebo nevím... jak je to tam všechno překrvené. Když to nebyla krev, ale jen narůžovělý výtok tak věřím tomu, že je to OK, do pondělka k Dr. to podlemě počká.

sandy80
9. dec 2011

ahojte, aj som som začala krvácať v 11. týždni, z ničoho nič som sa večer po cikaní utrela, a vidím krv...strašne som sa zľakla, utekala za mojim lekárom, on mi dal hneď duphaston tabletky, pár dní som ešte špinila ale zatiaľ je to v pohode, maličké bolo tiež v poriadku, hneď mi spravil sono, potom mi ešte dal Ascorutin, odvtedy to berem a dúfam že sa to už neobjaví a bude všetko v poriadku...

kacicka30
24. dec 2011

ahojte ja sa vas chcem opytat,,,poradit...bola som minuly tyzden u zenskeho potvrdil mi tehotenstvo aj s krvy aj sonom....ze mam prist medzi sviatkami chce ma vidiet..len ked som mu volala za krv ci som tehotna v stredu tak v utorok som zacala spinit hnede....az doteraz a doktor povedal ze to je iba spinenie miesto menzesu a zakypruje sa plod ...tak hadam to vydrzim do utorka a v stredu mi nepovie nic zle......niekedy je to len ked si to dam papierom pozriet a niekedy skoro nic... 😒

bambi2
24. dec 2011

@kacicka30 ak to nie je cerstva cervena krv tak by nemalo vadit... ak to bude jasne cervene treba utekat na pohotovost... drzim palce nech je vsetko v poriadku a ststne, pokojne vianoce!!! 🙂

kacicka30
24. dec 2011

@bambi2 nie mojo neni to cervene,,je to raz tmavo hnede raz uplne bledo hnede....a v stredu mam ist sa mu ukazat....aj vam stastne a pokjne vianoce!!!:D

bambi2
24. dec 2011

@kacicka30 vdaka... tak sa nestrachuj, vobec na to nemysli a bude dobre 🙂

kacicka30
24. dec 2011

@bambi2 nebudem dufam ze to bude len dobre....potom sa ozvem jo. 😉

kacicka30
24. dec 2011

@kacicka30 a zabudla som a to nevadi ked spinim tak dlho...??

bambi2
24. dec 2011

@kacicka30 ako dlho uz??

kacicka30
24. dec 2011

@bambi2 dneska je piaty den....ked pojdem na vysetrenie bude deviaty...

bambi2
24. dec 2011

@kacicka30 ak to je slabe, tak by to vadit nemalo... prejde to, neboj...

kacicka30
24. dec 2011

@bambi2 tak silne to neni je to take ze niekedy to nemam ani na intimke ale niekedy vytecie trocha fliacik dva....kuklya som aj s papierom trocha dnu a su aj take male kusocky niekedy...to je ta stara krv??alebo nieco take ???tak mi vravel.

denverka
24. dec 2011

@kacicka30 akakolvek krv v tehotenstve hoci aj spinenie nema co robit,ja som spinila 3 tyzdne a mala som hroziaci potrat ale vsetko dobre dopadlo,rychlo k dr. a vela oddychuj

kacicka30
24. dec 2011

@denverka no mne aspon tak povedal doktor....teraz doktor tam neni najskor utorok, oddychujem.

bambi2
24. dec 2011

@kacicka30 a v ktorom tyzdni si?? a hlavne sa nenamahaj, oddychuj a vobec na to nemysli... ak by to silnelo tak utekaj.. ale inak nevidim dovod... nazory su rozlisne, urob tak ako myslis ty... ked to je podla dr. v poriadku tak si nerob starosti... 🙂

denverka
24. dec 2011

neboj len pozitivne mysli,ja som mala aj krce a ako hovorim dobre to dopadlo a v kolkatom tt si?ja som to mala na zaciatku v 5tt

kacicka30
24. dec 2011

ano baby hadam to bude v poriadku...neviem v kolkatom tyzdni som este mi nepovedal...teraz mi asi povie na vysetreni v stredu.tak zatial idem mysliet pozitivne... ☹ 🙂

kacicka30
24. dec 2011

@kacicka30 jaj a krce nemam nic...

mnamko
24. dec 2011

@kacicka30 ak máš kde choď si kúpiť Ascorutin 3x denne

kacicka30
24. dec 2011

@mnamko ascorutin?a to sa da bez receptu?co ked mi to este ublizi?naco to je vlastne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre