Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

flos8
1. apr 2008

ok...mám doma jeden...pre istotu... 😀 tak idem na to...

danka24
1. apr 2008

som zvedava flos drzim palceky 😉

flos8
1. apr 2008

aj ja..ďakujem...🙂

flos8
1. apr 2008

nič...zase len jedna /...

sandrika
1. apr 2008

mojka toma mrzí tak či tak chojkaj k Dr toneni v poriadku, že tak dlho špiníš

flos8
1. apr 2008

jj..pôjdem...vo štvrtok...som zvedavá čo mi povie...ináč ďakujem

sandrika
1. apr 2008

nemáš začo fakt ma to mrzí, ja sa len modlím, že si nepotratila.........

flos8
1. apr 2008

len to nie...ale nijako veľmi som nekrvácala...myslíš,že by som mohla? 😢

danka24
1. apr 2008

tak predsa ta hnusna mrcha sa rozbehla ☹

danka24
1. apr 2008

ale len hnede spinenie ☹

sandrika
2. apr 2008

dani špinenie nie je mrcha ako si na tom dnes?
Nechceš si pre istotu urbiť test..? Nie že potratíš 😒

iwuskaaa
2. apr 2008

Danka, urob si test 😉 . U mňa takto začínalo tehu 😵 a tiež som si myslela, že je to ms 😉

sandrika
2. apr 2008

dani hallo si tu tak ako? Chojkaj si vážnwe kúpiť ten test 😉

zucha
2. apr 2008

elanela, mozem sa opytat, od ktoreho tyzdna si mala potvrdene tehu, pripadne, odkedy si vedela, ze si naozaj tehu? Lebo pises, ze uz vo 4tt si mala problemy. Uz to vtedy bolo potvrdene lekarom? Dik za odpoved

elanela
autor
2. apr 2008

zucha poslednú menštr.som mala 11.2. 26.3 som bola u dr.robila mi vag.sono a videla objednala ma až za 2 týždne vraj potom uvidíme viac lenže asi po 3.dnoch som začala špinit.

zucha
2. apr 2008

takze teoreticky uz v tretom tyzdni na sono vedela, ze si tehotna. je tak?

elanela
autor
2. apr 2008

no vychádza to taký 5tt srdiečko ešte nebolo vidiet len bublinku

sandrika
2. apr 2008

srdiečko bije až na konci 6 tt tak pohoda

skrecok
2. apr 2008

U mna srdiecko bilo uz v 5tt+3 ked som bola na UZV, ale u kazdej je to individualne. 😉

sandrika
2. apr 2008

skrečok tak keď to chceš polopate aj umna to bolo 5+3 a to je vlastne 6 tt akcia srdiečka veľmi individuálna nie je musí začať biť v 6 tt

brunetkaa
2. apr 2008

ahojte baby, ja mam podobny problem, mrchu som mala naposledy 24.2. meskala mi tyzden tak som si robila testik a vysli mi dve ciarky - druha sice trocha slabsia, vcera som bola u lekara robil mi sono a povedal ze mam zvacsenu sliznicu, ze to vyzera ze som tehu ale nevedel to este presne povedat lebo ze som prisla dost skoro, tak mi zobral krv a zajtra budu vysledky, predvcerom ma dost boleli vajecniky a vcera v noci som mala krce v podbrusku a dnes som si nasla na nohavickach vitok taky slabo hnedy. je to normalne ? prosim poradte ?

elanela
autor
2. apr 2008

no tak to bolo aj u mna presne brunetkaa si tehotná

sandrika
2. apr 2008

brunet je to normálne budeš tehu, Gratulujem 🙂

brunetkaa
2. apr 2008

a co to spinenie velmi sa bojim ☹

sandrika
2. apr 2008

to je v tehu normálne špiniť budeš celý čas niečim...aj bolieť a pichať ťa v kuse dačo bude, ale to vvšetko je uplne normálne

elanela
autor
2. apr 2008

tak ten pocit poznám preto som založila aj túto tému chod pekne k dr.a povedz mu o tom mne dala nejakú injekciu a nasadila duphaston 3xdenne

sandrika
2. apr 2008

ak špiníš len trochu dnes je to ok ak by to trvala tak ako píše elanela nezaváhať a k dr po lieky

brunetkaa
2. apr 2008

je to len tak trocha a take zlto slabo hnede, neviem zajtra mam volat koli tej krvi, som zvedava ci mi to potvrdi a spomeniem jej to, inac mne predpisal kys. listovu Vam nie ?

danka24
2. apr 2008

ahojte tak dnes rano sa mrchana rozbehla prepacte nestihala som vam napisat... ☹ co už ale muzicek ide zajtra na spermio a uz ostava doma neide uz nikam inam robit zhana si robotu na vyhcodnom slovensku tak dufam ze tento mesiac nam to vyjde 😉

elanela
autor
2. apr 2008

brunetkaa aj ja som to mala len také slabé zlto hnedé a dala mi lieky tak určite chod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre