Srdiečko v 7. týždni tehotenstva bije slabo

mim987
4. aug 2020

Ahojte. Idem od gyn práve. Maličkému slabo bije srdce. Vraj sa mám pripraviť na zlý priebeh. Vraj mám vysadiť duphaston (spinila som týždeň dozadu a srdce vtedy vôbec ešte nebolo vidno) a prísť o dva týždne. Naozaj je už dieťatko bez šance? Som úplne hotová z toho 😥😥

rubinka
4. aug 2020

@sono2 - ja mám rizikové tehotenstvo, už som v 19.t týždni a stále mám brať. To komu koľko treba brať je individuálne. Mne hrozil potrat v 12.t odvtedy to mám nasadené. Takze dovolím si nesúhlasiť žeby v 10.t netrebalo brať. Mne to pomohlo zachrániť moje dieťa.

kiki68
5. aug 2020

Toto je odvazne, ved v takom tyzdni sa Ma iba pozriet ci je akcia srdiecka. Inak nic. Ber dalej lieky a do 12 tt najdi ineho lekara. To je hovadina, keby dieta nema sancu tak ho lieky neudrzia. Nenechaj si debilom zmarovat zdrave dieta. V 13tt ked mozu robit kombi test budu vidiet ci je dietatko ok. Dovtedy ani dopplera nemaju co robit.

rubinka
12. aug 2020

@mim987 - ako to dopadlo s babom?

mim987
autor
12. aug 2020

@rubinka beriem ďalej duphaston a čakám. V pondelok mám ísť k dr až...tak čakám a zožieram sa 😅

sasa1983
12. aug 2020

V 7dmom týždni to nie je žiadne dieťatko. Riziko potratu je 25 percent .

eternity24
13. aug 2020

@mim987 držím Vám palce

mim987
autor
17. aug 2020

Tak som dnes bola na kontrole a srdiečko tam už nebolo, ani nenarastlo embryjko nič. Takže missed abort....ďakujem vám žienky za podporu a že ste mi držali palce. Môžte mi ich držať aj ďalej lebo som sa rozhodla ,ze počkám či to odíde samo ked vysadim duphaston. Snáď áno, to čistenie je pre mňa úplná hrôza. Snad sa tomu vyhnem

pehavcek
17. aug 2020

@mim987 je mi to veľmi ľúto. Viem co teraz prežívaš. Ja ti len za seba môžem povedať, že dá sa to zvládnuť. Poplakať a ísť ďalej. S optimizmom. Napriek všetkému. Ja som presne po roku otehotnela znovu. A po 6 rokoch čakania sme sa dočkali nášho vysnívaného dieťatka. Neviem preco sa to deje ale deje sa to. A všetko zlé je na niečo dobré. Veľmi ti držím palce aby si čoskoro bola fit a dočkala sa bábätká. Z celého srdca...

mim987
autor
17. aug 2020

@pehavcek ďakujem pekne. Ja mám obrovské šťastie, že už mám dva a pol ročného synčeka, ktorý mi ani nedovolí sa opúšťať. Takže to určite zvládnem 💪 ďakujem moc za podporu. Jedine mám úplnú hrôzu z nemocnice a z toho, že by sa mal niekto vo mne vŕtať. Ja to proste nedám. Snáď sa to pusti samo 🙏

tanialicka
17. aug 2020

@mim987 ahoj zomna to išlo tiež samé. No v nemocnici sa zhodli že nakoľko ešte deti chcem ale aj tak aby som nemala výrastky na maternici ma pre istotu ešte vyčistili. Ale trvalo to 5 minút a uspali ma. Tiež som mala stoho strach a nakoniec mi povedal lekár že už vo mne aj tak nič nebolo

pehavcek
17. aug 2020

@mim987 verim, ze to potrebne nebude ale ak nahodou ano tak to zvladnes. Mame v sebe viac sily ako si myslime. Sme predsa zeny ;)

mim987
autor
17. aug 2020

@pehavcek vďaka ♥️

rubinka
17. aug 2020

@mim987 - je lepšie pre budúcnosť keď plánuješ dieťatko nechať nech odíde samo. Držím palce nech sa čoskoro dočkáš baba s ktorým už všetko dobre dopadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre