Stále chorá v tehotenstve

sandey
21. máj 2015

Ahojte, som od začiatku tehotenstva stále chorá. Brala som týždeň Klacid, to som ešte nevedela, že som tehu, aj keď som doktorku upozornila, že mohlo sa stať. Atb mi veľmi nezabrali, stále mám zapálené hrdlo, nádchu, chytené priedušky. Som v 6 tt teraz. Napíšte mi svoje skskúsenosti, čo ste boli takto choré na začiatku tehu, či bolo potom všetko OK...

eri28
21. máj 2015

@sandey ja som bola a bolo vsetko okej.

22tanulka
21. máj 2015

hrdlo kloktat salviovym cajom- nepit len kloktat,na priedusky sa mozes naparovat a potret si hrud bravcovou mastou.....pokial sa da takto je to lepsie ako byt na liekoch pokial choroba samozrejme netrva dlho...

daniaz
21. máj 2015

Ja som takisto bola cele tehu chora. Brala som troje atb lebo vzdy bol z toho zapal priedusiek

ematko29
21. máj 2015

pri druhej aj pri tretej dcere som na začiatku tehu brala antibiotika a bola som chorá.detičky mám zdrave

snezienocka100
21. máj 2015

@22tanulka salvia nie je vhodna v tehotenstve.

sandey
autor
22. máj 2015

Dievčatá dnes v noci ma brala sanitka, strašne mi búšilo srdce. Robili mi aj sono, aby potvrdili tehotenstvo. Môžem byť teraz tak podľa poslednej MS 5+4, ale ona nevidela vôbec plod, iba takú dutinku, je to zlé, keď ešte nebolo nič vidieť?

uua
22. máj 2015

Ja som navstivila gynekologa tiez v 5tt a videl len malu dutinku. Je to este velmi skoro a plod je prilis malicky aby bol vidiet.

sandey
autor
22. máj 2015

@uua len 5+4 je už 6.týždeň

lilimoni
22. máj 2015

@sandey moze sa stat 🙂 uvidis o tyzden 🙂 kedy ides k dr?

sandey
autor
22. máj 2015

@lilimoni 1.6. to bude presne 7tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre