Stent z obličiek do mechúra

daniella12
10. sep 2016

Prosim vas vcera mi zaviedli stent z obliciek do mocoveho mechura,podstupila som ct,rentgen,ultrazvuk,sono nic,ziaden kamen,udajne mam zvacseny oravy vajecnik,nieco tam je ,ziaden nador zdaxsa im ze cysta ktira mihla prasknut,zvacseny pravy vajecnik tlaci na mocivy mechur,mam strasne bolesti ktore prichadzaju navalovo.Ked mam ist na wecko berie machriza,citim strasnu bolest a citimbaj to ze mam v sebevcudzie teleso.Ako to mam vydrzat,nechcem tam tu hadicku .To mam takto funggovat ako dlho v takych bolestiach.Neda sa to liecit aj inak?prosim poradte mi dakujem

juliette173
10. sep 2016

@daniella12 Ahoj, mne po zavedeni stentu bolest v podstate zmizla. Mala som na lavom vajecniku endometrioznu cystu a ta ciastocne zablokovala mocovod. Z oblicky sa moc nedostaval tam, kde mal, ta sa zapalia a fantasticky to bolelo. Po zakroku, som uz bola bez liekov na bolest, iba na ATB.
U teba bude chyba este niekde inde resp. problem sa asi nevyriesil. Chce to dokladne vysetrenie, aj gynekologicke. S oblickami nie je sranda. Ak ta to velmi boli, utekaj sa ukazat na pohotovost. Drzim palec :/