Streptococcus agalactiae

verenna111
21. dec 2015

Caute baby.mate niektora skusenosti alebo ste v minulosti mali v posve toho bacila streptococcus agalactiae? ja ho mam masivne uz skoro pomaly rok ani neviem ako a kde som k nemu prisla :( mala som ho pred poslednym tehu.priznaky bol taky zeleny lepkavy hnusny vytok. dostala som dalacin krem do posvy, ktory bezabral tak som otehotnela mala som ho znovu zasa som dostala asi vo 4 mesiaci zasanten vytok a zasa dalacin krem.Vytok sice prestal no streptokok tam bol stale.Kontrolny vyter ziaden.Az kontrola v32 tt stale ten streptokok.Aj som bola v nemocke aj som sa otvarala a mala zvysenu teplotu a akutnou sekciou o mesiac skor porodila moje dvojicky ktory boli obaja nakazeni.Velmi zle ale.nakoniec sa z toho dostali.Chvalabohu...Po porode do mna napchali troje antibiotika a vraj zapal odisiel a bola som zdrava.No neviem.Teraz som 14 tyzdnov po porode a zasa mam vytok a streptokoka! Uz som zufala.Dr.mi dnes predpisal dajaku zmes atb ci co to je do posvy tak si to idem zajtra vyzdvihnut no uz aj pochybujem ci to vobec zaberie :( neviete nieco poradit hoci aj prirodne co by toho hnusneho bacila vykynozilo? Vdaka za akukolvek radu a skusenost.

onika87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz