Strie. Mali ste s nimi problémy v tehotenstve?

martina21
11. jan 2008

ahoj dievčatá, zaujímalo by ma či máte problém so striamy a hlavne približne v ktorom týždni sa vám začali najviac tvoriť 😝 ? ja mám dost strach lebo v puberte mi velmi popraskali boky, stehna aj prisia a teraz v tehu zatial vobec nič,dakujem 🙂

katinka0000
1. mar 2008

hela: tak nech ti to vydrzi co najdlhsie. dufam, ze ta budem nasledovat. 😀

danka86
3. mar 2008

ja aj tak zavidim babam, ktore za cele tehu priberu 8kg... nechapem, ako to dokazu..

katinka0000
3. mar 2008

danka: co ty si pribrala viac? mna to este len caka, ja urcite priberiem viac ako 8 kg.

danka86
3. mar 2008

ale ja som do 6mes nepribrala ani gram a teraz?? Ide to strasne nahor.. za mesiac tie 3kg.. 😝 ale nejde o to, zle sa mi hybe, vsetko ma boli hlavne chrbat, ale vcera som si pustila dvd czoborovej a take cviky na chrbat mi pomohli.. jem vela sladkosti a to je ten problem.. musim zacat viac ovocia a zeleniny konzumovat..

dididi30
3. mar 2008

dani to ako robis?

danka86
3. mar 2008

ako co ako robim?

dididi30
3. mar 2008

no ze len 3 kila si pribrala...inac prada, aspon vela nemusis zhodit

katinka0000
3. mar 2008

danka: to tak byva. aj moja sestra do 5 alebo do 6 mes. nepribrala skoro nic a potom sa to rozbehlo. lepsie je, ked mamicky priberaju postupne, ale nie vzdy sa to podari.
a presne ako dididi napisala, ako to robis, ze este len 3 kg? a ty sa stazujes?

miminkoo
3. mar 2008

Katinka, ten olej babylove-mama predavaju v dm drogerii. Maju aj krem, aj olej a aj krem na bradavky, co sa nemusi pred kojenim umyvat.

frufrunka
3. mar 2008

Ahojte! Tak já přibrala zatím 15 kg, budem rodit tuším do tří dnů. Strie kupodivu nikde a to jsem se moc bála, protože v pubertě se mi udělaly na prsou, bocích a lýtkách a to dost. Teď mažu obyčejnou modrou Niveou, tím hutným krémem. Možná na tom tedy něco bude, protože kůže teď trpí daleko víc než v té pubertě a zatím se drží... Kamarádka si zase moc chválila bambucké máslo, ale to je docela garda - 130 Kč za 50 ml....

helena
3. mar 2008

frufrunka DRZIM TI palce aby ti vsetko dobre dopadlo 🙂

katinka0000
4. mar 2008

minminkoo: dik, pojdem tam zajtra alebo pozajtra pozriet.

katinka0000
4. mar 2008

frufrunka aj ja drzim palceky, aby vsetko dopadlo dobre. potom sa ozvi, ako to prebiehalo. 🙂

bzucinka2
4. mar 2008

ahojte, ako vlastne vyzeraju tie strie?to je normalne prasknuta koza?aj to boli?

katinka0000
4. mar 2008

bzucinka: neboli to vobec. na kozi su take fialkove pruhy. ale ty to asi nemas, lebo by si videla nejaku zmenu na svojom tele.

luciask1986
4. mar 2008

ahoj katka a ty mas strie?

katinka0000
4. mar 2008

nie, ja este nemam. ale moja sestra ma po dcerke velke, tak preto viem, ako to vyzera. nie je to nic pekne.

luciask1986
4. mar 2008

tak to mas pravdu ja som do 20t nemala ani jednu a potom to uz slo na nohach a bruchu mam velmi aj napriek tomu ze som sa natierala.

katinka0000
4. mar 2008

to je vsetko dane geneticky, ale ked sa natieras, tak aspon si si ista, ze si preto urobila vsetko.

luciask1986
4. mar 2008

tak to mas pravdu a ako sa dari tebe?

katinka0000
4. mar 2008

dakujem, mne uz konecne fajn. uz mi prestali tie nevolnosti, co som mala. sice teraz ked zostanem hladna, tak by som aj odpadla, alebo ked sa najem varenej stravy, tak mi ovela dlhsie travi, ale inak je to o.k. a ty? znasas to dobre?

luciask1986
4. mar 2008

ale hej zo zaciatku to bolo tazsie tiez mi bolo zle nemohla som pit vody co obsahuju ecko a teraz je to uz dobre az nato ze mi trochu puchnu nohy zajtra idem na cukor a k zubarke tak dufam ze to bude dobre aj tebe bolo zle?pohyby uz citis?

luciask1986
4. mar 2008

katka si este tu

katinka0000
4. mar 2008

som tu este, len som papala. hej, mne bolo strasne zle. od rana do vecera, nic som nevladala, nikde som nemohla dokopy chodit, bolo to hrozne. pohyby necitim este vobec.

janyba
4. mar 2008

no ja som mazala v prvom tehu ( nakoniec som mala 2 male asi cm strie na pravom stehne ) .. teraz mam o moc vacsie brusko ako vtedy a cerstve 2 asi cm strie na brusku .. dufam ze tymto som si to vycerpala 🙂 .. podla mna ked to vybledne , nebude to take tragicke ..

bzucinka2
4. mar 2008

katinka: pytam sa len preto, ze teraz sa mi zazdala taka mala fialova ciarka na prsku, ale mam ju tam len posledné dni.To vznikaju aj po porode? 😠

katinka0000
5. mar 2008

janyba: jasne, ze ked to vybledne, nebude to tak vidiet.

katinka0000
5. mar 2008

bzucinka: hej, vraj vznikaju aj po porode. niektore baby tu pisali, ze cez cele tehotenstvo nic a po porode sa im narobili nenormalne strie.

vodniicka
5. mar 2008

ahojte.no tak ja som pribrala vela v prvom tehu potom zhodila teraz zas vela pribrala..natierala som sa enjou a detskym avirilom obcas som to zmiesala dokopy 😀 😀 to aby som sa nenudila..strie sa mi spravili na bokoch :( ale na brusku nie a este si sem tam dam studenu sprchu aby sa pokozka prekrvila..pytala som sa sestricky v porodnici ci to moze nejak uskodit babu a nepovedala nic..tak myslim ze keby to malo uskodit tak by o tom snad vedela..
a este obcas aj olivovym kozmetickym uplne obycajnym za 50 sk asi 1,5dcl.. a citala som ze aj tu najdete nieco 🙂 mam rada tu stranku.. http://www.bioshop.sk/obchod/strie/

katinka0000
5. mar 2008

no ja pouzivam tu weledu a zatial som s nou velmi spokojna, lebo je velmi mastna. chcem si ale tiez este kupit nejaky detsky olej a kombinovat to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre