Strie. Mali ste s nimi problémy v tehotenstve?

martina21
11. jan 2008

ahoj dievčatá, zaujímalo by ma či máte problém so striamy a hlavne približne v ktorom týždni sa vám začali najviac tvoriť 😝 ? ja mám dost strach lebo v puberte mi velmi popraskali boky, stehna aj prisia a teraz v tehu zatial vobec nič,dakujem 🙂

salomee
20. feb 2012

Ahoj, v poslední době čtu celkem kladné ohlasy na kosmetiku BabyLove z DM... vzhledem k tomu, že mají taky řadu pro péči proti striím, tak by mě zajímalo, zda má někdo zkušenosti, případně jaké... tuba krému stojí 45, zkkusila jsem si koupit...a je takový ...řidší, no.

milota164
20. apr 2015

ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu a pomahal mi a navyse pekne vonia, dobre hydratuje a nie je mastny.

marikalysik
27. apr 2015
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

Bepanthen???už som o ňom čítala, ale dala som prednosť radšej Elastiqu, aj moja lekárka mi ho odporúčala a nemám mu čo vytknúť. Perfektný krém 🙂

pe
24. jún 2015

u mňa vyhráva Bepanthen proti striám, perfektný po každej stránke, ľahké dávkovanie, príjemný vôňou aj zložením, radosť natierať sa 🙂 teraz som ho kupovala aj tehotnej kolegyni, už asi mesiac sa ním natiera a je veľmi spokojná, že sa na to teší 🙂 natierať sa treba aspoň dva krát denne, pekne pokožku vyživí a hydratuje, bude pružná a nebude praskať... tým že nie je mastný, sa môžte hneď obliecť, rýchlo sa vstrebe...

radka227
9. aug 2015

Ja som tiez pouzivala krem proti stiram od bepanthenu. Natierala som sa 2x denne . Jeho výhodu vidim hlavne v tom, ze sa mozem hned obliect, lebo sa rychlo vstrebe. 🙂

maykaaa1122
19. mar 2016

Ahoj, dôležité je hneď začať s hydratáciou pokožky hlavne bruška, zadku, stehien. Keď sa koža rozširuje zvykne pukať. Ja som si tieto miesta natierala bepanthenom krémom na strie. Hydratoval, a zjemňoval namahajúce miesta. Strie som nemala..

23nika93
19. mar 2016

ja pouzivam krem bepanthen a striedam aj s kremom sebamed ..... na brusku zatial strie nemam ale nasla som si prvu na prsniku inak kremujem prsia, brucho, zadok a aj stehna 🙂 ale vraj je to vsetko o genetike tak uvidim na konci tehotenstva ci sa do vtedy objavia alebo nie

lili007
20. apr 2016

Ako pise autorka aj mne v puberte popraskali stehna. Pocas dvoch tehotenstviem som pri kazdom pribrala cca 19kg co nebolo malo 🙂 Poucena som si zacala brusko mastit ihned ako zacalo pekne rast a koza svrbiet. Mastila som aj 3x denne. Zo zaciatku som si myslela, ze mi budu stacit obycajne telove mlieka ale neskor som stavila na cielenu kozmetiku. Velmi som bola spokojna s Bepanthen kremom proti striam, ktory hydratoval najdlhsie. Strie sa mi ma bruchu neurobili a to som casto krat mala pocit, ze uz uz urcite budu. Preto odporucam🙂

lilu74
8. jún 2016

ja som sa rozhodla pocas tehotenstva do seba "zainvestovat" a kedze som si v tehotenstve nekupovala na seba nic, nakolko som" rastla"🙂 dopriala som si aspon starostlivost o telo, skusala som rozne oleje od draheho bioil a elastique az po bepanthen, pri ktorom som napokon aj ostala a kupovala si ho a natierala sa nim pocas celeho tehotenstva a aj po nom. Som bez strii a verim, ze to tak aj ostane🙂 tiez si myslim, ze vela spravi genetika a zdravy zivotny styl🙂

lavinis
8. jún 2016

ja som sa natierala obycajnym telovym mliekom, ktore som pouzivala aj pred tehotenstvom a som bez strii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre