Sú citlivé bradavky znakom tehotenstva?

barbora0502
6. dec 2015

Ahojte baby.. Už viac ako týžden mam stršne citlive bradavky na dotyk.Prsia ma nebolia,tie ma vlastne neboleli nikdy dokonca ani pred ms.No teraz sa mi bradavky akosi zvečšili a na dotyk su strasne bolestivé. Myslíte že to moze byt príznak tehotenstva?? S priatelom by sme sa miminku potešili 😉 😉

gabriella93
6. dec 2015

Musíš mať aj stvrdnuté prsia okrem tých veľmi citlivých bradaviek...príznak to môže byť...vypočítaj si kedy si mala ovulku a porozmýšľaj s priateľom či ste mali ťuťu muťu 🙂...ešte počkaj a neteš sa moje odporúčanie...ak sa to nepodari budeš viac sklamaná...

barbora0502
autor
6. dec 2015

No ťuťu muťu máme stále aj počas ovulky takže uvidíme 😊 mám ich aj stvrdnutè.Najprv som myslela že to bude len ovulaciou alebo nejakou hormonálnou zmenou 😊😊 .. no trvá to už pomaly dvá tyždne a to sa mi este nikdy nestalo 😊 ... Rovnako sa mi zamdieva pred ocami dokonca aj ked sedim neviem co si už mam o tom mysliet o týžden mám dostat ms tak asi počkám 😊

gabriella93
6. dec 2015

o týždeň sprav test a uvidiš držím palce

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milota164
6. dec 2015

moze a nemusi, sprav si test a budes vediet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre