Svrbenie celého tela v tehotenstve. Je to normálne?

cetera
4. jún 2009

je normalne ze ma niekedy svrbi cele telo? Raz chrbat, niekedy brusko okolo pupka a strasne posledne dni prsia....je to az neskutocne a hlavne v noci mam pocit ze po mne stale nieco lozi....neda sa niekedy ani spat....stale sa budim alebo prehadzujem zo strany na stranu...citala som zeby sa to nemalo to svrbenie tak neviem.....

shpirti
4. jún 2009

cetera,ja si myslim,ze sa ti natahuje pokozka,lebo rasties! ja to mavam tiez v poslednom case 😉

flavi
4. jún 2009

tiez si myslim, ze je to napinanim pokozky, mna zvykne svrbiet brusko a ked sa natriem tak to prejde, pouzivam krem proti striam alebo obycajne pletove mlieko, co je prave poruke

bastika
4. jún 2009

cetera daj si spravit pecenove testy moze to byt hepatopatia.poziadaj gynekologa, radsej to nezanedbat ale nemusi to byt vazne, aj mna svrbelo cele telo, a testy boli ok ale radsej...

romaroma
5. jún 2009

moze to byt napinanim pokozky. ja mam cely zivot prieserne suchu pokozku, teraz sa mi to este viacej zosilnilo. zvyknem sa par minut kupat vo vani s par kvapkami prirodnej silice (kadidlo, al. pomaranc) no a stale pouzivat telove mlieko/olej.

tinika
5. jún 2009

aj mna svrbi brusko a tiez si myslim ze sa natahuje pokozka
bastika a to je co ta hepatopatia???

sisulka7
5. jún 2009

mna vsetko svrbelo asi dva mesiace dozadu a tiez mi lekar robil pre istotu pecenove testy, nastastie vsetko OK. No a teraz mam tehotensku cukrovku a je tam pisane, ze jeden z priznakov je aj svrbenie. Treba to povedat lekarovi. ja som bola predtym doskriabana az skoro do krvi a hlavne to bolo na prsiach.

milota164
29. mar 2016

aj mna svrbievalo velmi brusko, natierala som si ho Bepanthenom proti striam a pomahal , nemala som potom taku napnutu pokozku.Obsahuje prirodne zlozky , dobre sa roztiera a prijemne vonia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre