Svrbenie tela na začiatku tehotenstva

simon32
17. aug 2018

Vzdy na vecer to zacne a idem sa zblaznit neviem.kvoli tomu spat v noci a cez den som.hotova. co mam robit?

conspi
18. aug 2018

@simon32 vydržať. Mala som to isté

maminkasisa
18. aug 2018

moja suseda mala nieco podobne, ale ona nebola tehotna, nakoniec mala nejake problemy s pečenou, ale stačila len dieta, uplne vylučila mastne, cokoladu, asi po tyzdni sa to upravilo ale mala naozaj velmi prisnu dietu a teraz uz zase jedáva normálne, ale vôbec nejedáva smažené

vivien16
18. aug 2018

@simon32 problém s pečeňou, poslali má na gastro a dali mi lieky.

macko1007
18. aug 2018

@simon32 presne problém s tráviacim orgánmi to môže byt alebo pečeňou ,treba ísť k doktorke

simon32
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simon32
autor
18. aug 2018

Uz to svrbi stale aj teraz odkedy som sa zobudila . Poobede idem na pohotovost snad mi pomozu . Teda zistia pricinu . Pri prvom som mala hranicne testy pecenove ale az 26tt a to dom aj rodila v ten den. Tak snad nepridem o babo teraz.

momoika
18. aug 2018

@simon32 pečenove testy treba určite. Nie je to sranda. Ja som sa na poradni poškriabala na ruke a doktorka hned spozornela, či ma nesvrbi telo! Reku nie, nie... lebo že to može byt pečen alebo žlčnik a to moze babo ohrozit.

lubi40
18. aug 2018

@simon32 skus na natierat, mozno to pomoze. A hlavne nezacat sa skrabat. Ja som to mala cele tehotenstvo a kym som sa nezacala skrabat, bolo vsetko OK

alobalka
18. aug 2018

@simon32 pečeň, alergia, suchá koža kvôli hormonom, zapareniny. ..

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simon32
autor
18. aug 2018

Pecenove testy hranicne zatial.nic nedali.na pohotovosti 5 hodin cakania no nic musim len.vydrzat a cim natierat mate overene ?

karkulka111
18. aug 2018

@simon32 mna ked strasne svrbelo brucho tak mi gynekologicka predpisala normaly obycajny tekuty puder. Ono troska chladilo tak sa mi aj ulavovalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre