Doktorka mi nezistila syndróm miznúceho dvojčaťa

ceresnicka125
8. máj 2019

Dobrý deň mamičky, tehuľky..
Dlhšie som mala problémy s krvácaním a nikto to neriešil, mne to nedalo..
Tak som bola nakoniec u zastupujúceho doktora mojej gyn a myslím, že som veľmi dobre urobila.. Vyšetrenie trvalo okolo 3/4 hodiny. Detailne všetko popozeral cez sono, cez ultrazvuk a aj prehmatal.. A čo nezistil ? Moje krvácanie masívne pred mesiacom bol potrat druhého bábätka.. Čakala som dvojičky. Za 13 týždňov si Moja gyn neurobila prácu normálne aby si všimla dve bábätká.. Vraj to pozerala z jednej strany (vždy vaginálne).. Povedal mi, že mám z pekla šťastie, že sa s tým telo vysporiadalo. V tomto tyzdni keď žena potratí a nevyčistia to, tak môže dostať otravu krvi.. Preto 4 týždne krvácam stále.. Lebo sa to telo čistí od tohto.. Takže ďakujem pani doktorke, ktorá má maximálne sklamala týmto.. Keď mi to všetko ukazoval bol tam vidieť gestačný váčok a v ňom ešte zbytky čohosi, ktorésa vyplavujú aj budú vyplavovať..

Moja otázka je.. S kým to riešiť ? Podať sťažnosť alebo ako ? V piatok už ordinuje tak pôjdem k nej sa s ňou o Tom porozprávať.. Chcem vedieť jej postoj.. Doktor to všetko detailne napísal..

mamcotka
14. feb 2020

Tak baby ja som rodila nakoniec prirodzene, v placente objavili hematóm, sestrička si nebola istá, podľa mňa to bolo vstrebané dvojčiatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre