• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenská cukrovka

9. októbra 2017 
@niky13 Nemáš zač :wink: Já byla na začátku taky vyplašená a chodila pro rady :grinning:
A děkuji :dizzy_face:
9. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ducky
tak s těma dvěma hodinama je to fakt prdel - my se tu stresujeme a mohly jsme se klido vyklidnit :wink:
Jinak dneska na druhou vecu jsem objevila uzasnou kombinaci - domaci strudl bez cukr s mazacim kozim syrem - lahuuuudka!
9. jún 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinecka
to utece, ani nebudes vedet jak - po tom tricatym se to rozjede jak blazen :wink:
9. jún 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, vyrážim do špitálu, zejtra mi držte palce a všem držim pěsti, a´t vám ta pitomá dietka uteče!!!
10. jún 2010 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ducky tak to teda ne žádný nový objevy já měla blbou tu po dvou hodinách a já nehraju :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé mě tam svítí 30 týden konečně už jen asi deset týdnů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@syraell držím pěstičky k zítřejšímu porodu!!!!hip hip hurá bez diety :grinning:
10. jún 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@syraell To jsou věci, viď? Já na něj koukala, když mi to říkal. Ale co, zhubla jsem, ono mi to neuškodilo a už to nějak doklepu :wink: Držím ti moc moc palce a až budeš schopná, tak písni, že máš druhého chlapečka v náručí :wink: :dizzy_face:

@makinecka Jó, tak to je život holt :grinning: :grinning: Ale neboj, jak jsem psala, já už to nějak doklepu, nehodlám se teď spustit. :grinning:
10. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 nezoufej s tím ovocem,já mám dietu nastavenou na 275g sacharidů a na první sváču si podle počtů můžu dát 300g třešní a to stačí jako svačinka ne?to samé u broskví můžu 300g broskví,uvidíš že ti to bude stačit,peotože za 2-3 h budeš mít oběd a zvykneš si já si ani nedávám toho tolik,protože to už nesním :wink:
10. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 Maki má pravdu, chce to trochu cviku a zvykneš si. Já taky jedla ovoce od rána do večera a pak jsem byla nešťastná, když mi to zakázali. Když si to propočítáš, tak můžeš opravdu dost ovoce. Neboj, všechny jsme z toho byly na začátku vyplašené tak jako ty :wink:
10. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syrael už zítra bude mít u sebe svůj uzlíček,já bych taky chtěla mít malého už u sebe :dizzy_face:
10. jún 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a já jdu zítra na dia tak už mám odebranou krev po snídani a ještě dvakrát tak jsem zvědavá co mi naměří na oběd si usmažím tvarůžky mňam :sweat_smile:
10. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinecka Mňam tvarůžky. Taky mám v lednici a některý den si udělám :grinning:, máš nějaký tip jak při smažení nevytečou?
10. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mě je obalovala mamka a než je obalila obtočila je jemným salámem,ale nevím kterým a obalí je dvakrát za sebou,já takto obaluju i sýr dvakrát,ale jeslti vytečou to nevím :slight_smile:
10. jún 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinecka Já je taky obaluju dvakrát i sýr, smažím to na slabo, ale jak se to začne tavit, tak obal stejně začne praskat, tak je co nejdřív vytahuju, abych neměla jen "strouhankové duté kolečka" :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doufám, že případné bakterie jsou již K.O. :grinning:
10. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sem zvědavá co z toho vyrobím já :grinning: a bakterie jsou určo pryč,já psala že jím i syrovej hermelín ta chuť je silnější než já :grinning:
10. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak 2x sýr taky obaluju a stejně mi vždycky vyteče. Dostala jsem ještě radu dělat to tak, že se to dá na pánev zprudka a pak se to ale musí zlumit a dělat pomalu. Ale nevím teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. jún 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maki a ještě chlapečka nevyháněj :grinning: Nech ho ještě dopéct, však teď by jsi měla staženého králíčka :frowning2:
10. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mě to nevyteklo,měla jsem to chvilku v mrazaku a pak rovnou smžit a pěkně sem se přežrala tak uvidíme zítra ty hodnoty :grinning:
ducky já chlapečka vůbec nevyháním,já chci aby už byl srpen a mohla sem rodit :dizzy_face:
10. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,přidám se k Vám,jestli mohu.Vidím,že už to máte za pár.Já mám termín v září,tak si ještě tu dietku užiju.Měřím glukometrem od 8týdne.Tak snad vydržím,ikdyž mne stále dr. straší,že se to bude zhoršovat.
10. jún 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evajza vítej a jakto že držíš dietu tak dlouho už?já mám termín v srpnu a u tebe ho nevidím nemáš to nastavené :slight_smile:
jo holky už to tu doklepávají a jen malá hrstka nás tu ještě zůstane,ale my to vydržíme :slight_smile:
10. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem právě zmastila odběr po obědě,měla sem v té tyčince bublinu a ta dle sestry tam být nesmí takže je tam míň krve a asi se to nevyhodnotí :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná taky dobře po těch tvarůžkách :grinning:
10. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky zdravím vás,jsem tady mezi váma nová,byla jsem na testy na cukrovku a sestra mi na poradně řekla že mám cukrovku na hraně mám 7,98 nevíte jestly je to špatná hodnota a nebo jestly to nemusím brát zas až tak vážně,sestra mi totiž nevolala ale řekla mi to až po týdnu na poradně :frowning2:jen že mám mít dietu že výsledky mám na hraně.Co si myslítze tady o tom výsledku?
10. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nic mi neříkala o tom že budu chodi ta kontrolní testy na cukrovku a navíc na poradnu jdu uplně normalně za mněsíc .
10. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinecka222 a tu hodnotu jsi měla po dvou hodinách?
10. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinecka ano po dvou hodinách :slight_smile: než sem ten nápoj vypila mněla jsem 5,5 a pak po těch dvou hodinách 7,98. :unamused:
10. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já měla po dvou hodinách hodnotu 8 a má být tuším 7,8 a sestar mi taky nevolala volala sem si o výsledek sama a hned mě hnali do dia poradny kam pravidelně chodím a mám dietu tak je divné že s tebou nic nedělajímjinak na poradnu na gynekologii chodím taky jednou za měsíc,protože mám zatím cukrovku kompenzovanou
10. jún 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě teda zakázali hlavně sladit cukrem,medem,umělýma sladidlama na to pozor!řekli mi že můžu jíst všechno ale počítat sacharidy podle diety co sem dostala,koukni na stránky o těhu cukrovce www.tehotenskacukrovka.cz a řiď se podle toho tam zjistíš co nesmíš a co můžeš ale počítat a vážit :slight_smile:
10. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinecka no mně právě nikam neposlala divné no,a co tak všechno jíš,jak to děláš když máš chut na sladké?A v takovích vedrech třeba na studené :frowning2:
10. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Luci na sladké do porodu prostě zapomeň to nesmíš,ale můžes si třeba udělat palačinky bez cukru nebo krupici bez cukru,nebo štrúdl bez cukru a musí ti to stačit,když mám chuť na sladké tak mám smůlu můžu se tak akorát dívat na obal od čokolády :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jím všechno akorát si počítám sacharidy snídám pečivo se sýrem a pomazánkovýcm máslem,svačím ovoce hlavně meloun ten nám chutná,obědvám maso,sýr i smažený klidně ale vážím si brambory,kaši ,rýži,těstoviny,svačím zase ovoce a večeřím pečivo se sýrem někdy šunku,párky atd
a to ovoce se taky musí vážit nesmí se ho moc a pít jen vodu,nebo teď piju Toma svěží se to jmenuje tam není cukr ani sladidlo a je to maličko ochucený
10. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok