• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenská cukrovka

17. januára 2017 
@lintea jo?tak díky tam je taky taková kulatá..takže normálně v elektro jakém koli..
18. mar 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi jo, manžel vlítnul do první kterou potkal :wink:
18. mar 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky mate cukor rano na lacno mne klesol na 4,4-4,7 doktorka mi povedala ze to je malo ze musim mat aspon 5,5 takze musim jest rano biele pecivo aby sa mi to dvihlo
18. mar 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vegal díky moc došlo to určitě mi to zase dál pomůže... :sunglasses:
18. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaddeell já jsem měla ráno na lačno taky 4,6
18. mar 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaddeell koukam,že ti doktoři si to asi dělají jak chtějí...já mam od 4,2 do 4,9 a je to všechno v pořádku,aspoň mi to říkala dr. a na lačno už se ani neměřím
18. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky ja uz jsem tady psala davno ale zadna odezva nebyla tak doufam ze ted se to tady rozjede,Ja si picham asi od 8tt inzulin ,drzela jsem pooctive dietu ale ted v posledni dobe mam nejak chut na sladky to je strasny takze alespon ctverecek cokosky musim jinak bych asi umrela :grinning: jinak jim knekebrot uz me teda nejede tak jsem si koupila na stridacku zrnickovej chlebik a jde to stridam too...
@jezulicka -jako to ti rekla dr ze nemuzes vuubec ovoce??
@modelis ted koukam ze jsme na tom celkem podobne...
holky mate nejaky receptiky na papanicko??
18. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezulicka nemáš zač :slight_smile:
18. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skurinka jo to mi řekla sestra na diabetologii že nesladit a žádné ovoce...ve středu jdu znovu tak uvidím co bude dál...jen zeleniny můžu prý kyble..
18. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a jíte polévky?a jaké?
18. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skurinka @jezulicka mne povedala moja dr. ze ovocie mozem v malom mnozstve okrem bananov a hrozna, tak jem jablka a jahody, fakt co tu citam tak u kazdeho doktora to je ine
18. mar 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezulicka polévky dělam zeleninové nebo z uzeného masa s rýží
Prosím tě a kolik jsi měla když ti udělali ten test?
18. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezulicka aha chudaku ,polivky ksou super potom mam ukazkovy hodnoty.myslim ze muzes vsechny ,ale po polivce jsi hladova..ja si treba dam polivku a jeste trosku druhyho a uplne super.Zeli hodne srazi cukr.ja teda jim tak vsechno ale s mirou .zeleninu na kila a myslim ze mrkvicka vubec nevadi.a co pijete??
18. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaddeell jj to mas pravdu ja taky jim jablicka nebo hrusky...
18. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vegal myslíš po tom ogtt na lačno jsem měla 4,5 a po té glukoze mi to stouplo na 8
18. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skurinka to jsem slyšela že zelí sráží cukr ale mě zase nadýmá takže jen tu štávu můžu pít...a jinak já piju jen čistou vodu,čaje čisté bylinkové nebo ovocné...
18. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezulicka to si myslím není až tak hrozné,tak nevím proč bys kousek nějakého ovoce nemohla...tak si dej ke svačině,jak je to napsané v tom jídelníčku a zkus se změřit a poznáš,jestli to můžeš nebo ti to cukr zvedne :wink:
18. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě říkali, že ovoce můžu, ale nepřehánět a zelenina některá taky obsahuje sacharidy, já se docela řídím tou stránkou cukrovka.cz , k dopolední svačině si dávám bílý jogurt a dvě kiwi k tomu se pak dorazim mandlema ve slupce, to miluju a je to v pohodě. K obědu vařím normální jídla jako doteď, zkoušela jsem se měřit po těstovinách, rýži i bramborách a nikdy mi to nevylítlo. Já to spíš nesmím přehánět ráno, ale i tak si dávám 1 chleba s máslem a něco k tomu.
18. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaddeell mě zase dr. řekl, že ráno max. do 5,5 a hodinu po jídle do 7,7 ale já po jídle mívám tak do 7
18. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezulicka hmm to je blby ze te to nadyma...ja ho predevcirem jedla a asi miminkovo nechutnalo tak me bylo blbe celou noc a rano to slo ven :unamused:
Holky a co pivo ,jako jsem zaprisahlej nepijak piva ale ted bych si dala sklenicku samozrejme bez alkoholu myslite ze by to vadilo
18. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skurinka já si taky dám občas kostičku, mám ráda tu od Lindt s vysokým obsahem kakaa, takže ta velká kostička mě docela uspokojí :grinning:
18. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lintea hmmm je to kolikrat silnejsi nez ja :grinning:

holky picha si z vas nejaka inzulin a jeste bych se chtela zeptat jak mate tezka miminka v briskach??
18. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skurinka inzulin si naštěstí nepíchám a malej měl před 14 dny 1170g
známá,co si inzulin píchá má za 14 dní nastoupit do porodnice,myslím,že v 38.týdnu na pozorování a to její mimi má 2,5 kila,tak moc nechápe,proč tam musí :frowning2:
18. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skurinka tobě to asi ten inzulin srovna, ty malý prohřešky :slight_smile: já si teda nepíchám a snad už ani nebudu, váhu miminek budu vědět v pondělí, jsem na to zvědavá, mám tam dvě tak doufám že to nebudou obříci :grinning: naposled je dr. měřil a vážil ve 20.týdnu a to měly 245 a 325 gramů
18. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skurinka ja si tiez nepciham a nas mal vcera v 30tt 1370g
18. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vegal - no mě dala sestra na začátku balení 50 ks a řekla, že jen tohle balení mi hradí pojišťovna, a že by mi mělo do konce těhu vystačit :unamused:
18. mar 2011 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a mimochodem, mám značku Wellion Linus.
18. mar 2011 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrei aha...tak to je blbý :frowning2: snad to někde seženeš
18. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vegal - no zkusím ještě zabojovat na diabetologii, jdu tam v pondělí. Když si to spočítám, začala jsem testovat ve 29tt, zezačátku jsem těch těstů dělala na žádost Dr. víc, prže mi furt lítaly hodnoty a ona se rozhodovala, jestli inzulín jo nebo ne... Do toho velkej glykem, test, to se splácá 8 proužků, to mě prostě do konce těhu nemohlo vystačit! :angry:
18. mar 2011 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrei to nemohlo...oni asi občas vůbec nepřemýšlí :frowning2:
18. mar 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok