• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenská cukrovka

17. januára 2017 
ja mam glykovany hemoglobin tiez v poriadku, napriek tym rannym vysokym hodnotam :confounded: naposledy 3,6
25. nov 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusskaa - já mám ranní hodnoty běžně 4,3, jen jednou jsem měla 4,7 a jednou 4,6, taky mám i pod 4 - 3,9 nebo 3,8...
dneska jsem si dala k večeři DVA klasické chleby s máslem a vajíčkem a po hodině od jídla mám 6, 1. To už jsem dlouho po chlebu neměla. Mám se radovat nebo být ve střehu, že je to až tak dobrý? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raduj sa :slight_smile: ale ja to vnimam tak, ze telo ma take vykyvy, a velmi reaguje cukor na pocasie, na naladu atd. dnes je u nas cely den hmla, to radsej ani nemeram :slight_smile:
25. nov 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusskaa - je fakt, že jsem poslední dva - tři dny dost makala, uklízela jsem po malířích, přestěhovávala nábytek v dětském pokojíčku, sklízela věci do nového nábytku, peru prádlo na mimíska a právě to žehlím... asi mám dost výdej v poslední době... až mě z toho bolel celý člověk a tvrdlo břicho :confounded: :angry:
25. nov 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyael přeju dobrou noc, ještě do druhé večeře budu žehlit a pak jdu do pelechu... dcerka se vzbudí zas v 7 jak je zvyklá vstávat do školky :wink:
25. nov 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no včera som to prehnala,dala som si krupicovú kašu len so škoricou a po 2 hod. cez 10 no krása
25. nov 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky. Tak se vam hlasim z nemocnice. Jsem od vcera hospitalizovana kvuli jatrum. Uz mam za sebou jednu kapacku, velke odbery krve, dva monitory. Maly je v poradku,ale ja s tema jatrama pry ne. Dia vubec nevim jak vcera dopadlo. Rani odbery delali, ale kontrola jz nebyla pac jsem se musela nachystat sem. Tady jako zadne ohledy na dia. Uz je tolik hodin a snidane furt nic. Taky jsem zvedava na kombinaci diety c. 4 a 9. Nesmim jist nic co mi nedaji oni. Minimalne do pondeli.
26. nov 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka Ahoj, to mě hodně mrzí, ale hlavně že budete oba v pořádku. Na dietě si tam asi moc nepochutnáš, ale hlavně že pomůže :slight_smile: Držím palce, ať se to zlepší a jsi zase brzy doma.
Vaše nemocnice má wifinu? To jsou ale vymoženosti :grinning:
26. nov 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llluckaaa Wifi nema. Nebo nevim. Jsem na mobilu.
26. nov 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka Aha, tak to jo. Ale někde v nemocnicích bývá - říkala jsem si, že to už došlo i k vám do Znojma a že jenom Zlín je poslední díra, kde se pacienti musí spokojit se zíráním do stropu :slight_smile:
26. nov 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llluckaaa Jako diky bohu za net v mobilu! Bych tady chcipla nudou. Jsem sice 3 na pokoji. Jedna vetnamka a jedna holcina. Obe maji rodit. Jsem tu lehce exot. Jo a obe damy spi.
26. nov 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka Užívej si to a mysli na to, že tak pěkně se hodně dlouho nevyspíš.
26. nov 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llluckaaa No me se tu moc dobre nespi. Ale zase jsem nemela takove svedeni pac mi dali jakysi prasek a mozna i to lehke snizeni hodnot na to ma vliv. Zatim se to tady da. Dietu mam 9s jestli ti to neco rika. Me moc ne. Ke snidani jeden rohlik a lucina a jablko. Obed mrkvove karbenatky a br.kase a listovy salat. Moje glykemie asi "jasa". K veceri opet rohliky! Takze tak. Ale moje jatra jsou ted asi prednejsi.
26. nov 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka Něco mi to říká, je to diabetická šetřící. Ty co to plánují nemají moc na výběr, tak se na ně nezlob. Nás taky učí o víkendu na večeři pečivo, tak se ani nedivím, že ti to tam servírují. Ale glykemka by to měla zvládnout. Rozděluj si to na menší porce, když to půjde, a snad to bude fajn :slight_smile:
26. nov 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llluckaaa Hele,je mi to jasny. Uz doktor rikal,ze je to slozitejsi toto zkombinovat. Je skoda,ze mi zakazali cokoliv jineho jist. Bych si to vymenila za zitny chleba-mam ho sebou i knekebrot,ale nechci tady prudit.
26. nov 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka Hm, tak zrovna žitný ani celozrnný ti bohužel u šetřící diety neprojde (tohle jsme se už učily :slight_smile: )
26. nov 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka Ahoj! Tak Ty sis utekla odpočívat do nemocnice, jo? :slight_smile: Nedělej si z té diety hlavu. Nějaký čas to glykémii neublíží a i kdyby ji to trochu zvedlo, tak to nebude nijak výrazný. Kromě toho je miminko teď pod kontrolou, tak se nemáš čeho bát. O tu kontrolu jde především:slight_smile:
26. nov 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llluckaaa Aha,ta u te setrici se smi jen bile pecivo? Zitra si tady udelam profil. Na pondeli by mi meli domluvit dia kontrolu nebo se pripomenu a kdyztak si tam skocim sama. Mam to tady v budove,ze.
26. nov 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werumka Pry utekla odppcivat. Jsem to strasne obrecela. Ja to tu nemuzu prekousnout. Kor u oznameni ze tu muzu byt tyden a nebo az do porodu.
26. nov 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka Jo, rohlík, houska, veka, bílý chléb, vánočka (ale tu ti zakážou zase v diabetické, takže smůla). Snad tam nebudeš tak dlouho. A chlap s dcerou to doma sami zvládají? Snad tě brzy pustí.
26. nov 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka To byla samozrejme nadsazka. Ja uz mam z nemocnic panickou hruzu :grinning: Clovek se tam nevyspi a navic ty reci, ze nevi, kdy Te pusti... vzdycky jsem pak sla domu uz cela vydeptana. Ale to si neber nijak osobne - nas bylo vzdycky na pokoji hodne a ke vsemu vzdycky maly deti. Zkus si pustit nejakou peknou hudbu do sluchatek, to mi pomahalo. Anebo vyzkouset treba hackovani - uplest cepicku a rukavicky mimcu :slight_smile:
26. nov 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opět jsem mezi váma, zase těhu cukrovka
26. nov 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llluckaaa No zvladnout to musi. Musi se postarat i o kocoura. Zaukolova jsem tchyni s jidlem o vikendu. V tydnu maji jidlo mala ve skolce a chlap v praci. Vecere zvladnou.
26. nov 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werumka Je mi to jasny. My tu jsme 3 tak to se da. Pleteni sebou mam, pak knizku, akrylove barvy na malovani a hlavne mobil s internetem. To je pro me nejvetsi zachrana. Uf.
26. nov 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dalsi pozitivni zprava. Byla vizita. Jeste dneska injekce a od zitra prasky! V pondeli znovu testy. Dopoledne mi rikal,ze pokud to pujde na leky, tak pujde ambulantni lecba. Tak snad tu budu jen max tyden.
26. nov 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka Tak super! To vypadá nadějně. To bude třeba stačit i ta jedna knížka a neutratíš majlant za internet v mobilu :slight_smile:
26. nov 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
26. nov 2011 o 19:03 • herolukynek
@werumka Tak internet mam pres vikend zdarma, to me netizi.Ale pise se na tom mobilu blbe. Uz se tesim na klavesnici.
26. nov 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka A já Tě tu celou dobu obdivuju, jaký rozsáhlý texty jsi schopná na tom mobilu psát :grinning:
26. nov 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxkatka - co to vidím, že jsi v nemocnici! :unamused: :fearful: držím palce aby si tě tam nechali co nejkratší dobu, doma je to vždycky příjemnější :wink:
26. nov 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok