Tehotenské testy a choroba

wewerka27
8. nov 2012

Ahojte,
včera ráno som si spravila test, na ktorom bola veľmi slabá druhá čiarka. Mám aj zopár príznakov, no netuším, kedy ísť k lekárovi. Mám chrípku, no bez horúčky - neovplyvní to nejak testy ? Bude to moje prvé tehotenstvo, o ktoré sa snažíme zatiaľ iba pol roka a som v poriadnom strese 😅
Myslím, že sono by ešte nič neukázalo, alebo sa mýlim ?
Za odpovede ďakujem 🙂

jankaferancova
8. nov 2012

@wewerka27 Ahojky a kedy bola naposledy MC?Ja ked som si robila test,tiez som mala "ducha" a potom o nejake tri dni krasne silne // 😉

wewerka27
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wewerka27
autor
8. nov 2012

@jankaferancova No očakávam zajtra...aj keď mám nepravidelnú, tak neviem...

jankaferancova
8. nov 2012

@wewerka27 ja som sa pytala preto na termin poslednej MC,aby si vedela pravdepodobne v ktorom tyzdni tehu si a podla toho by si sa aj vybrala k lekarovi.Na sone vidno tehu medzi 4-6 tyzdnom,najlepsie je ist k lekarovi do toho 10 tt. vtedy sa najlepsie urci termin porodu.Drzim palce,nech sa to podari.Inak ak si chora,teda pises,ze mas chripku,neuzivaj radsej ziadne lieky,prave preto,ak by si bola tehotna

wewerka27
autor
8. nov 2012

No zajtra to bude 28 DC ale keďže mne chodí MS väčšinou skôr... :D
Tak som zvedavá teda...ale z krvi mi to zistí už, alebo sa mýlim ?
Bola som u lekára, dal mi antibiotiká, ale keďže ja som zásadne proti nim, nič nehrozí...Vždy sa moje telo z toho samé "vylízalo" 🙂 Aj keď pokiaľ som tehotná, teraz to musí byť pre telo riadna záťaž... 😒

jankaferancova
8. nov 2012

@wewerka27 Tak podla toho co pises by to malo byt podla poslednej MC nejaky 4 tt +/- 2 tt. moze alebo aj nemusi to byt vidno na sone,zavisi to podla toho,kedy k oplodneniu doslo.z krvi to budes vediet urcite,je to ovela presnejsie ako tehotenske testy.fakt drzim palce a daj vediet ako si dopadla,velmi ti to prajem!

wewerka27
autor
8. nov 2012

@jankaferancova Ďakujem 🙂 Utorok teda uvidíme 🙂

ivik4
9. nov 2012

@wewerka27 ja mam nepravidelnu ale ked mi nechodila uz tych dakych 32dni spravila som test a nic .. a az o tyzden som mala velmi velmi slabeho ducha

wewerka27
autor
9. nov 2012

@ivik4 No ja som presvedčená...3x som ho mala ja teraz na teste a MS stále nikde... juch :D

ivik4
9. nov 2012

@wewerka27 tak nech Ti to vynde do konca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre