Tehotná a stále unavená. Je to normálne?

nikollette
29. jan 2009

Ahojte, je to normalne ze som stale maximalne unavena.. ale uple nie, len trocha vycerpana, ci obcas mam chut spat ale stale a maximalne.. Vstavam vzdy az poobede, okolo 12tej, 13tej, a pritom spat idem naneskor do polnoci, cize nechodim spavat nad ranom.. vstanem o jednej po obede, okupem sa, najem sa, sadnem na chvilu pred pocitac, a mam chut ist o dve hodinky zase spat.. je to normalne?? ale bojim sa vkuse spat.. bo to tiez nie je dobre.. ked vstnem o jednej po onede, a o tretej uz idem spat, spim do 7mje vecera, a potom o 23tej zase zaspim, tak neviem.. mate stym niektora skusenosti????????????

verkom
12. jan 2014

ja som prvé mesiace prežila tak, že som išla spať o deviatej večer, ráno do práce a na obed som si musela posúať aspoň hodinku, potom naspäť do práce a večer zase zaľahnúť a ak sme niekam išli na služobnú cestu- to bola spása, celú cestu som v aute prespala :D niekedy aj tri hodiny vkuse, potom sme mali stretnutie a tri hodiny cesta späť 🙂 🙂 zlepšilo sa to ta okolo piateho mesiaca tehu..... a keď môžeš, tak spi, ak si doma a nemusíš do práce alebo sa starať o dieťa, tak búvaj a búvaj koľko sa dá!!!! 🙂 🙂 potom to už také jednoduché nebude ;)

chris_n
12. jan 2014

já první měsíce prožívala tak, že v půl deváté večer jsem usínala a v půl sedmé ráno vstávala do práce. A byla jsem grogy... takže je to normálka

lulua777
27. nov 2014

fuuha tak som rada ze som neni sama ja som schopna prespat aj cely den ☹ manzel len nadava ze nic nerobim tak nic moc ale kedze sa unas preraba a on nepracuje (zavolal si na pracu kamarata) snad mu nemam miesat omietku pripadne vynasat kyble plne bordelu 😠 a ked mi pride s tym nech pozametam chodbu kde sa este robi (doslovne este kamarat robi strop a je na skrini) tak by som ho dacim tresla snad pockam kym dorobi a potom ked sa nebude behat to urobim (ale on je taky typ ze radsej to urobi bude sa mu tam motat a povie ze som nic neurobila) 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre