Tlak v pošve. Ćo to môže byť?

juzinka
21. apr 2008

Ahojte kočky, chcem sa s vami poradiť. Nikde som nenašla takúto tému ani odpoveď na moju otázku, ak niekde predsa len je, tak sa ospravedlňujem. A teraz k veci v piatok som bola u Dr, lebo som mala tlak v podbrušku, tak ma skontrolovala a povedala, že všetko je v poriadku, že som zatvorená. /Cervix dĺžka bola 4,2 cm/. Od včera poobedia mi však začali také tlaky v pošve ako keby som potrebovala čúrať no ešte horšie proste tlaky , tak som k Dr. dobehla aj dne s ráno, aby som mala istotu zasa všetko v poriadku zatvorená. Moč negatívny akurát, že mám viac byť, lebo je dosť hustý. Baby stretli ste sa s tým niektorá čo to môže byť? som z toho nešťastná a vystresovaná. Brali mi aj kultiváciu no výsledky budem mať až o týždeň v pondelok, vzhľadom na to, že nemám žiadne výtoky, tak myslím, že budú výsledky v poriadku. 😒 Tak čo s tým .... ☹

dididi30
23. apr 2008

dadi boze , to je hrozne....sak hej aj ja ako druhorodicka sa sledjem, maly sa hybe furt a cka sa mu neustale tak mam ako taku istotu...je to fakt smutne ked sa nieco take stane. 😔
ale aj tak je to take vselijake bo sa to moze stat zo sekundy na sekundu a utekat do nemocky bo jeden den necitim pohyby by bolo take cudne, ze akoze hystericke..tak by to urcite brali lekari...
joj boze chran od nas ,teda vsetkych buducich mamiciek....

saudi
31. dec 2009

presne toto aktualne prezivam, som len v 26.tt a uz sa mi male tlaci dolu, tazko sa mi sada, citim ako keby som si sadala na nejaky kôl ☹ tiez ma boli lonova kost a niekedy mam aj tlak na konecnik, tak som cela vyklepana :( mam hlavne lezat, nic nezdvihat (neviem ako pri 17.mesacnej dcere :() a uzivat magnezium.
mali ste niektora taketo problemy uz takto skoro? vydrzali ste az do riadneho terminu porodu? Dik.

luciaj
9. apr 2010

ja mam tlaky na posvu a obcas na konecnik asi tyzden, takze je to hodne skoro. v stredu idem k doktorke, tak sa opytam, ale som z toh odost nekludna. mala som to aj pri prvej dverke, ale az tak v 6 mesiaci, ona bola ulozena dost nizko, tak preto ... ale teraz sa bojim, ze babo ma cca 8 cm a uz citim tlaky 😒 😔

moniqe3
30. máj 2010

@luciaj ahoj ako si dopadla u dokiho? ja mám tiež také tlaky v pošve a pri malej som to mala tiež ale až v 8. a v 9. mesiaci teraz sa mi to zdá skoro.

luciaj
30. máj 2010

@moniqe3 tie moje tlaky su sposobene krcovymi zilami, ktore mam na slabinach a aj na posve ... a minuly vikend sa mi vyhodila jedna uz aj na lytku ... takze musim nosit speci zdravotne pancuchy. tabletky nemam ziadne.

moniqe3
31. máj 2010

@luciaj ja mám tiež kŕčové žily ale iba na lýtkach a stehne.. a ako si to zistila, že máš aj tam kŕčové žily?

danka82
21. júl 2010

@saudi ahoj..dnes som bola u lekarky a mam presne ten isty problem, aky si mala ty..mala sa mi tlaci dolu a lekarka mi predpisala magnezium. som v 29 tt. opytat, ako si dopadla ty, kedze uz mas po porode 🙂 vydrzala si do terminu?? a prebehlo to v pohode?? Dik

saudi
21. júl 2010

ahoj danka. nakoniec sa mi to postupom casu upravilo a uplne to preslo a vydrzala som presne na termin. maly vtedy asi moc rychlo narastol a nestihlo sa to tam dolu prisposobit. porod bol ok

mircalla
22. júl 2010

ahojte
ja mam daco podobne, strasny tlak dole akoby na krcok a tiez predtym lonova kost
dost to boli. ale som 13 dni prd porodom a som uzavreta, takze podla mna sa predcasneho porodu bat netreba

maly sa hodne hybe, tak mozno je to aj tym, ja ho citim skoro cely den a to vyrazne

petamazan
19. júl 2017

@saudi ahoj viem, ze uz je to starsi prispevok, ale mavam tlaky odspodu, som 19tt a tiez 14 mesacnu dcerku doma. da sa to ustat az do konca?

saudi
24. júl 2017

@petamazan ano, vsetko prebehlo nakoniec uplne v poriadku, syn sa narodil presne na termin a potom o rok a tristvrte som porodila este dalsiu dcerku 🙂

petamazan
24. júl 2017

@saudi dnes mam aj take pocity ako keby som mala dostat ms. fakt nechapem. uz som 20tt a neviem ako bude vyzerat druha polovica tehotenstva. sa aj bojim potratu ci predcasneho porodu. snad ani jedno 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre