Tmavohnedý výtok v 7tt. Mám ísť na pohotovosť?

krissy1
20. júl 2006

Ahojte,neviem,ci sa to tu niekde preberalo,som v praci a nemam cas citat,ale som ak dobre doktor ratal v 6-7tt,idem na krv a sono a presne upresnenie mojho tehu 31.6. Dnes som vsak bola na zachode a zistila som,ze trocha krvacam.Vlastne to ani nie je krv,ale akoby nejaky tmavohnedy husty vytok.Mam bolesti ako pri menstruacii.Mam ist dnes na pohotovost?Alebo mam cakat,ci to prejde?Moj lekar ma 2 tyzdne dovolenku.Dakujem
Krissy ☹

petruci6
13. máj 2007

ahojte,tak som si tu precitala vsetky strany a nenasla som odpoved na to,co ma zaujima. Ja som bola "asi" tehotna,meskalo mi to 3tyzdne,mala som pozit.3tehu testy, isla som k dr.,kt tam este nic nevidel,v ten isty vecer som zac.krvacat,len slabulinko spinit,vcera nic,len tak naraz toho bolo dost,potom zasa nic.tak neviem ci to bol MA,ale nemala som ziadne bolesti,alebo to bola normalna ms a nebola som tehulka,fakt uz neviem,ale teplota mi vobec neklesla 😒 neviete co to moze byt? 😒

pheva
13. máj 2007

petrus podla mna si tehotna urob si dalsi test.

moje prve tehotenstvo zacalo tiez takto chaoticky.ja som krvacala potom som prestala o 4 dni znova medzitym este hnedy vytok a tak to islo dookola.

petruci6
14. máj 2007

pheva urcite uz nie som, dnes mi uz aj teplota klesla,len ta mrcha je divna,hrozne cierna a raz slaba, potom trocha viac, jedna babulka mi poradila,ze si mam spravit test az po 2t,lebo ona mala este po MA 2t ten hormon v tele a mimi tam uz nebolo,tak este pockam,ale uz je to asi zbytocne,ked aj teplota sa znizila,asi je uz po vsetkom ☹
skusime o mesiac,aj ked nadej umiera posledna 😅

petruci6
15. máj 2007

no dnes ma znova napinalo cely den, tak neviem ci uz mam zaludocne alebo psychicke problemy, alebo fazulka ostala 😵

yasmina
16. máj 2007

pheva, kedy ti zacalo to spinenie a krvacanie? mne v 4TT ked som zistila ze som tehotna, to som rano urobila test a vecer spinenie a potom slabe krvacanie /cista krv/ strasne som sa zlakla , isla som k lekarke mala som trocha krv v maternici , dala mi lieky proti krvacaniu, tyzden nic a znovu sa tov vratilo spinenie na 3 dni potom nic a teraz po kontrole co bola v pondelok som znovu zacala spinit /asi mi zle robi vaginalny ultrazvuk/ non stop lezim doma uz druhy tyzden...ty si lezala?kolko a kedy si spinila?kedy si prestala?vopred dakujem za odpovede 😉

pheva
16. máj 2007

yasmina ja som tehotenstvo zistila az v 7tt. krvacala som od cca 4tt myslela som si, ze je to mrcha a okrem toho som brala hormonalne tabletky na upravu cyklu. tiez cista krv a potom to preslo do hnedeho vytoku, potom to uplne preslo a o 4 dni sa to vsetko zopakovalo a takto to pokracovalo asi do 6-7tt. potom mi zacalo byt zle zo vsetkych voni, urobila som si testik a okamzite sa mi ukazali //. spinila som do takeho 12tt. 🙂

ja som vobec nelezala, lietala som o 106 , dokonca sme chodievali plavat. ale to som netusila ze mam v brusku bebe

yasmina
16. máj 2007

hmmm tak som rada ze nie som sama...vies ja sa o ne tak bojim 😒 mne lekarka kazala lezat doma inac by som musela do nemocnice, ja som neotehotnela prirodzenou cestou 😒 ale IUI, beriem Duphaston?Utrogestan, Ascorutin a Dycinone proti krvacaniu, tak verim ze to bude ok...a ty uz krasny 24 TT to je uzas 😉 nebala si sa ked si spinila?

renulienka10
17. máj 2007

ahojte..potrebovala by som poradit od skusenejsich tak sa obraciam na vas...uz dlhsiu dobu som mala dost nepravidelnu menstruaciu ale teraz som to uz asi dva mesiace nedostala...chcem vediet,ci si myslite,ze mozem byt tehotna,ak som posledny pohl.styk mala asi tak v polovicke februara a odvtedy som to uz raz dostala...akurat teraz nie...a bolo to uz dost davno tak by som uz mala mat nejake priznaky alebo nie??,lebo nic zvlastne sa so mnou nedeje...dik

petruci6
21. máj 2007

renulienka skus testik, ale myslim,ze ked mrcha bola normalna, tak si tehu neni 😒

petruci6
22. máj 2007

babulky ja som z toho vedla, bola som rano u dokiho,ten tam uz nic nevidel,vraj sa fazulka odplavila s krvou a vcera som mala este na teste //, vraj to mozem mat aj mesiac po potrate,je to nejake divne,priznaky a vracanie su este stale..uz mi ani krv nebral,vraj tam uz nic nevidi.. 😠

susik77
22. máj 2007

petruci: a ako dlho si bola tehu? ( sorry, nesledujem to od zac. tvojich prispevkov...Ja som mala zamlkly potrat pred 3 rokmi, hcg mi kleslo asi behom 2 mesiacov...straaasne pomaly...Sice priznaky som nemala ziadne ako vracanie a pod., ale hormony sa stabilizovali dost neskoro...

petruci6
22. máj 2007

tak to bude aj moj pripad..neviem ako dlho som bola, priblizne 4-5tt, takze len zaciatky 😒

susik77
22. máj 2007

petruci: to nie je moc dlhy cas, neboj, za chvilu Ti to klesne a budes sa citit lepsie 🙂

petruci6
22. máj 2007

no to dufam, ze nie na dlho, totizto planujem byt znovu tehulka,ale so silnejsou fazulkou apson na 9mes 😉

lucka0122
24. máj 2007

ahoj petruci ja som bola v 11tt a mala som MA mala som to 23.2.07 a mala som len jednu mrchu pre dvoma tt som mala dostat a zatial nic...je to hrozne ked toto citam je mi do placu....
....

lucka0122
24. máj 2007

a hcg mi kleslo po mesiaci

tribitka78
24. máj 2007

baby, ja som mala MA 18.1.2007 v 12 tt, našťastie mi HCG kleslo, mrcha mi prišla až 40 dní po MA, odvtedy mám pravidelný 28 dňový cyklus, presný ako hodinky.... lucka neboj, ono sa to dá do normálu....hlavne sa nedopuj liekmi....
ale môj lekár hovoril, že ak by som mala pozitívny test po zákroku, takže by som musela ísť na čistenie ešte raz...že by mohlo byť riziko, že tam niečo zostalo, z toho by som mohla mať zápaly, atď.....

mm1
24. máj 2007

ahojte babulky, naozaj sa nestresujte. Mrcha sa dá do poriadku,len niektorej z nas to trva dlhšie a inej menej. Mne po MA, ktorú som mala 8.3.2007 prišla na 35 deň, ale tá druhá prišla presne na 28. deň.

petruci6
24. júl 2007

ahojte babulky, pheva si tu niekde? prave sa mi deje presne to co tebe, zac som krvacat pred 10 dnami,potom hnedy vytok,potom to prestalo,teraz znovu krvacam a dnes som si nasla na teste //, bolia ma hrozne prsia a min tyzden som aj vracala. bol to MA,alebo som este stale tehu? zajtra idem k dokimu,hrozne sa bojim 😔 ☹

svetluska.p
24. júl 2007

petruci, fuu. kolko si od cistenia? kazdopadne zajdi za doktorom. HCG by ti malo klesat. Krvacat mozes, cistis sa este 6 tyzdnov po cisteni. Ale zrejme je nieco nie ok, ked mas aj //....

petruci6
24. júl 2007

svetlus mna necistili,mala som v maji spontanny,potom prisla mrcha a potom som asi znova otehotnela a teraz toto,neviem,nerozumiem 😖

svetluska.p
24. júl 2007

jaaj, ja som myslela, ze ta cistili a nemala si sexik odvtedy.... ty brdo, zajdi za dokim. mozno si teu. krvacas silno? a boli ta brucho?

zouzi
24. júl 2007

aha... tak uz chapem... Petruci, HCG mi kleslo do 18 dni takmer na nulu, vsade sa pise, ze do troch tyzdnov by to malo byt uplne nulove... Tak neviem...
Neboj sa ist k dokimu, aspon budes vediet na com si.... Drzim palce..

petruci6
24. júl 2007

1 den spinenie, potom 1 den krvacanie normalne, potom 4 dni hnedy vytok, potom nic a teraz znovu slabe krvacanie a teraz som robila test a boli tam //,teplota vysoka,bradavky nenormalne bolia,citala som,ze sa to tu stalo aj pheve a teraz ma krasne 34tt

ramzesa
24. júl 2007

No na tehotenskych testoch sa pise,ze po potrate alebo po porode su este zvysene hodnoty hcg, cize sa mozu pokojne ukazat dve palicky, ale ked ti je nevolno,tak by som za Dr. zasla, istota je istota 😒 .

petruci6
24. júl 2007

idem zajtra,len tomu nerozumiem co sa deje,to spinenie ma aj divnu farbu,svetlo ruzovo hnedu 😒

zouzi
24. júl 2007

HCG ti uz malo davno klesnut... Takze - podla mna si znovu tehotna... Tak ako pheve... 😀 😀 😀

svetluska.p
24. júl 2007

budem na teba mysliet. verim, ze vsetko bude oukej.....

petruci6
24. júl 2007

tehotna som bola v maji,odvtedy mi uz kleslo hcg davno,bola aj mrcha normalna v juni,len teraz som asi znova,alebo uz som o to prisla,neviem,snazilkovali sme hned,takze zajtra mozno zistim,aj ked tu budem mat vysledky az za dva dni 😒

zouzi
24. júl 2007

a nepojdes znovu na ultrazvuk?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre