Tmavohnedý výtok v 7tt. Mám ísť na pohotovosť?

krissy1
20. júl 2006

Ahojte,neviem,ci sa to tu niekde preberalo,som v praci a nemam cas citat,ale som ak dobre doktor ratal v 6-7tt,idem na krv a sono a presne upresnenie mojho tehu 31.6. Dnes som vsak bola na zachode a zistila som,ze trocha krvacam.Vlastne to ani nie je krv,ale akoby nejaky tmavohnedy husty vytok.Mam bolesti ako pri menstruacii.Mam ist dnes na pohotovost?Alebo mam cakat,ci to prejde?Moj lekar ma 2 tyzdne dovolenku.Dakujem
Krissy ☹

lucinka
20. júl 2006

krissy hneď sa zdvihni zo stoličky a utekaj na pohotovosť...

nevesta
20. júl 2006

Krissy, nechcem ta strasit, ale mne tak zacal missed abortion, chod na pohotovost okamzite! nie vecer. A ratj s tym, ze si ta tam nechaju... Drzim palce, aby som sa mylila...

zuzu13
20. júl 2006

Radšej choď, aby to nebolo niečo vážnejšie. Držím palce a daj vedieť či je všetko ok 😅

lara1znk
20. júl 2006

Ano, Krissy hned chod. A ako sa inak mas? 😉

krissy1
autor
20. júl 2006

A to sme sa nasli tu?Nestiham nic,mozno to mam aj s toho stresu 😒
napisem ti IP

Inak u nas je pohotovost az po 17,00 a to musim ist s kamoskoui,lebo to tu nepoznam.Ale nechcem narobit plany poplach,aby sa kazdy na mne bavil.Ale..............ved to je moje dieta

krissy1
autor
20. júl 2006

nevesta to nieeeeeeeeeeeeee ☹

nevesta
20. júl 2006

Bohuzial, utekaj do nejakej nemocnice a hned, ide o tvoje dieta! Fakt nesrandujem ☹

bubonic
20. júl 2006

ja by som mala byť okolo druhého - tretieho týždňa tehu, neviem, lekárovi idem zajtra. aj ja mám od včera tam divné bolesti v brušku a podbrušku, miestami mi to prejde, miestami sa to stupňuje. ale nekrvácam. aj u mňa môže ísť o (ak to nazvem tvrdo) potrat, aj keď nekrvácam? normálne sa bojím.

nevesta
20. júl 2006

Bubonic, to skor vyzera na roztahovanie maternice 😉

krissy1
autor
20. júl 2006

ja mam tiez od zaciatku slabbe bolesti.Ale pripisujem to aj tomu,ze som bola a aj som prechladnuta.Myslim tym aj mechur a veci s tym suvisle.Ale ved uvidim

sue
20. júl 2006

Krissy, možno je to i tým, že by si v tomto termíne mala mať MS - teo zvykne ešte chvíľu "blbnúť"...ale určite choď ihneď - musí tam byť niekde nejaký lekár, aj keď je pohotovosť až od 17.00 a ak nie, tak ľažkaj 😉 držím palčeky..

katakata
20. júl 2006

krissy bolesti pichynie su podľa odbornej literatury v poriadku, ako píše nevesta maternica reaguje na plod...ale krvacanie neviem neviem...ja som zhruba tolko tehu co ty u lekarky som este nebola ze vraj je skoro ale tiez kolkokrat pre bolest v podbrusku letim na vecko lebo sa bojim ze krvacam...drzim ti palceky a rtychlo bez do nemocnice...dufajme ze vsetko dobre dopadne

tonicka
20. júl 2006

Krissy, držím palčeky, ale utekaj k lekárovi. Určite ťa ošetria, prípadne pozri kto zastupuje tvojho lekára.

Bubonic nepravidelné pichanie, či uz silnejsie alebo slabsie je ok, zvyknut sme si museli vsetky 🙂 a tiez sme sa stale pozorovali 😀 Ja mam najhorsie rano do 9-tej. ☹ Preto vela ležim, vtedy je to lepsie.

sylvie
20. júl 2006

Krissy, nemusi to byt nic vazne, ale moze to byt aj to najhorsie, v kazdom pripade treba ist k lekarovi..

newyorkgirl
20. júl 2006

krissy, drzime palceky mimi

danii
20. júl 2006

krissy, chod k lekarovi, on ti presne povie co sa deje.

damia
20. júl 2006

Ahojte,ja sa pridam do tejto temy.Mne meska ms zatial len 5 dni,test som est enerobila,prsia ma bolia.Zatial som si zbadala tak dve-tri kvapocky krvi,uplne malinke,za tie dni.Mozem byt aj tak tehotna? lebo mam v takomto pripade cakat,ze ms ma nahle prekvapi? Viem,ze na tuto otazku s ada odpovedat iba teoreticky,ale je moznost byt tehotna aj ked su tie kvapocky???

mixka
20. júl 2006

damia, su kocky, ktore mali normalne ms a boli tehotne napr alexandra 🙂

nevesta
20. júl 2006

Damia, moznost samozrejme je. Skus si spravit zajtra test s rannym mocom a potom budes mudrejsia 😉

damia
20. júl 2006

A nie je to este skoro na test?

nevesta
20. júl 2006

uz by ti to mohol ukazat, mne ukazal po 5 dnoch meskania 😉

damia
20. júl 2006

Dobre,tak skusim,len sa strasne bojim,ze budem sklamana ☹ ,tak neviem,ci by som radsej nemala este pockat.

nevesta
20. júl 2006

Damia to musis vediet ty a mas nejake priznaky? 😕

mixka
20. júl 2006

damia, ak mas byt sklamana, tak budes, to cakanim neovplyvnis. a ked si tehu, aspon pojdes skor k dokimu a budes vediet, ze ste v poriadku. cakat sa niekedy neoplaca 🙂

damia
20. júl 2006

Priznaky? Meska mi ms,bolia ma prsia,mam divny pocit v podbrusku,stale mi je teplo v noci a to mi nikdy nezvykne byt a dokonca ma uz aj naplo v aute,takze neviem,ale to moze byt aj kvoli niecomu inemu,ze? No nevadi,rano pojdem kupit testik a uvidim.

nevesta
20. júl 2006

Drzim palceky 😉 potom napis 🙂

damia
20. júl 2006

Pravdaze dam vediet 🙂

nevesta
20. júl 2006

🙂

ervotoc
20. júl 2006

Damia to je moj pripad,dik moj "vlak"meskal,spravila som si asi tyzden na totest,len taky v tescaci po ceste kupeny,drahy bol zvedavy ci nie som uz tehot... 🙂 vysla nam slabucicka palicka,ani ju videt nebolo 🙂 no a ze test bol dobre spraveny...uz ze idem ku gynde,tak som mala volno zrovna,ze sa objednam,bum moj "vlak"dorazil,reku jake dlhe meskanie 😀 boli ale velmi kratke a slabe"kramy" 🙂 ale boli,na dalsi mesiac tiez len 2dni tusim,slabulinke,ani som nevedela ze mam....ja som to pripisovala praci ,bola nova ,narocna psychicky aj fyzicky,este k tomu teplo a neviem co vsetko.... 🙂 no a vlastne az v treti mesiac,zase sa to opakovalo a tyzden na to som v noci zacala krvacat,to uz nam bolo jasne,ze volaco sa deje,ved to nemozu byt "kramy"hned som naletela teda ku gynde,ta si ma pozrela,poslala na sono a tam som prvy krat pocitila to stastie,dik nase babo je na obrazovke..bol to sok...najkrajsi na svete... 🙂 a tiez mi lekarka predpisala vtedy tusim 4,5dni sa nenamahat,vegetit,nieco mi aj dala tusim na tie krv.vlasocnice...a od vtedy pohoda,ani som nevedela ze som v tom 🙂 urcite vzdy k doktor chodte,za to nic nedate,mozno tak na listok,ale ked ide o vase babo,nebudte doma,supito presto k lekar... 🙂

ervotoc
20. júl 2006

jaaaaaaj zabudla som povedat,medzitym som si kupila este jeden test normalne v lekarni aj s drahym,no a vyslo nam ze nie som v tom,haluska,nebol najlacnejsi zrovna...a ja som bola v tom case skoro v tretom....sila,ale aj tro sa stava,preto ja uz len dokt.letim vzdy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre