Tmavohnedý výtok v 7tt. Mám ísť na pohotovosť?

krissy1
20. júl 2006

Ahojte,neviem,ci sa to tu niekde preberalo,som v praci a nemam cas citat,ale som ak dobre doktor ratal v 6-7tt,idem na krv a sono a presne upresnenie mojho tehu 31.6. Dnes som vsak bola na zachode a zistila som,ze trocha krvacam.Vlastne to ani nie je krv,ale akoby nejaky tmavohnedy husty vytok.Mam bolesti ako pri menstruacii.Mam ist dnes na pohotovost?Alebo mam cakat,ci to prejde?Moj lekar ma 2 tyzdne dovolenku.Dakujem
Krissy ☹

petruci6
24. júl 2007

dakujem,dam vediet co povedal doki,neviem ci mam ist na sono,naposledy som tak prisla o mimi ☹

zouzi
24. júl 2007

to vaaazne? kvoli ultrazvuku?????? Robil ti to nejaky neodbornik?

petruci6
24. júl 2007

ale nie,neviem,bola som si dat potvrdit tehu v maji,pozrel ma so sonom,mna to zabolelo na jednej strane a vecer som zac krvacat a prisla o mimi,preto to uz asi nedovolim,len nech mi vezme krv,ci mi hcg stupa alebo klesa...

zouzi
24. júl 2007

ved hej, tym nic nepokazis... Tak radsej pockaj este zo dva tyzdne a potom chod na ultrazvuk... Mozno to bude vidno aj z vonka... neviem.. Tiez som mala blby pocit z toho ultrazvuku, co mi robili zdola.. 😝

petruci6
24. júl 2007

uvidime co povie dr zajtra 😝 ale krv bude aj tak az v piatok,takze nebudem mudrejsia ani zajtra

zouzi
24. júl 2007

ok, tak sa potom ozvi...

svetluska.p
24. júl 2007

no kukne ta aspon na uzv....

petruci6
24. júl 2007

ozvem urcite,dakujem vam 😉

zouzi
24. júl 2007

budeme ta tu cakat 😀

petruci6
24. júl 2007

😵 😵 😵

petruci6
25. júl 2007

tak som tu,ja uz neverim ziadnym testom,rano som robila dalsi, boli tam //, isla som k dr.pozrel ma,vraj som cerstvo odmenstruovana,pichol mi injekciu na zastavenie spinenia a mam brat duphaston,ze ziadne tehotenstvo on nevidi,tak mi nebral ani krv. Naco potom vyrabaju tie testy,ked su falosne?? 😠

mm1
25. júl 2007

petruci: ahoj petru.... a nechceš skúsiť ešte nejakého dokiho????

petruci6
25. júl 2007

nemozem,musim u tohto ostat pol roka,no je to normlane,2pozit testy, prsia bolia jak slak a nic???!!

hedunecka
25. júl 2007

ahoj citala som co sa tu deje..no ja som tiez na zaciatku mala mrsku ale 2dni a to sa mi nezdalo tak som si spravila test a az po 20min.sa ukazala druha slabunka ciarka...takze som zasla k lekarke a ta mi povedala ze ona tam nic nevidi iba zdurenu sliznicu cize bud na menstruaciu alebo mozno teho..tak mi zobrala krv pre istotu lebo fakt tam nic nevidela a kedze som jej povedala ze som mala poz.test tak mi ju zobrala..po 2tt mi povedala ze uz tam nieco vidi ale nie je si ista ze je to v maternici 😠 tak zase dalsie 2tt cakania ale kedze som zacala krvat za tyzden utekala som do nemocky a tam si ma hned nexali lebo uz mi vedeli povedat ze je to tehu a asi je v maternici pixli mi infuzku krvacanie sa hned zastavilo-spinila som do 12tt a pozri ako sme to s phevu dotiahli 😀 😀 uz len par tt a mala bude na svete a tak si na zaciatku strasne vytrpela..

petruci6
25. júl 2007

hedunecka to je krasne,ze ste to dotiahli do krasneho konca,ja neviem ci verit tym testom,on mi povedal,ze mam sliznicu tenku,vsetko odmenstruovane,tak neviem,pockam este mesiac a uvidime

evelyin
25. júl 2007

Petruci ahoj, ja na tvojom mieste si dám spraviť sama krvný test v laboratórium ho robia, myslím stojí to nejakých 200-300 korún, ale budeš vedieť na čom si a nemusíš robiť zbytočne testy ani sa trápiť do termínu najbližšej mrchy.
Veď si potratila, čudujem sa že sa necháš lekárom takto odbiť, ja by som tam urobila asi cirkus. 🤐

petruci6
26. júl 2007

evelyin v akom laboratoriu to robia? tu na to potrebuju papier od lekara,ale ja pojdem za nim na bud tyzden a uz sa nenecham odbyt

minikatka
3. mar 2020

@petruci6 chod si nabrat krv do labaku ako samoplatca kazde 2dni po sebe aspon 3krat a uvidis ci ti stúpa.. Ja som takto bola....

marlenka222
3. mar 2020

@minikatka pozerala si si dátum? Hádam už aj bábätko je 13 rokov na svete

minikatka
18. júl 2020

@marlenka222 panecky nie jezis pardon..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre