Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Trhlinky na prsiach

veronika4495
26. feb 2019

Ahojte začínam 8 mesiac a včera som si všimla okolo bradavky sa mi urobila taka trhlinka až do krvi štípe to dosť... Dala som si tam calciovu masť ale aj tak sa bojím ze sa mi to zväčší alebo urobí aj na druhej strane lebo ma prsia začínajú viac bolieť... Mali ste niekto taky problém? Co vám pomohlo?

baska_nice
26. feb 2019

Podla mna sa ti uz zacali nalievat a tym padom sa ti natahuje koza. Je fajn pouzivat nejaky krem, mozno najlepsie na strie. Tym sa ti koza premasti a lepsie sa tak povediac bude aj natahovat

veronika4495
autor
26. feb 2019

@baska_nice používam olejcej Eucerin len toto mi prasklo v okolí bradavky som z toho zufala už som sa začala zmierovat so striami na prsiach a teraz toto štípe to mam problém aj keď sa mi toho len nocna kosela dotkne :(

mirpet
26. feb 2019

najlepsie natierať prsia niečím na hydratáciu a najmä bradavky stále až do pôrodu lanolínovým krémom, aby boli pripravené na dojčenie. potom budú veľmi namáhané...takže odporúčam natierať , natierať a natierať....

silvusias
26. feb 2019

Presne tak, nič iného ako mazať ti prakticky nepomôže. Bolieť ťa pravdepodobne budú až do pôrodu, s tým sa budeš musieť podľa mňa zmieriť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli