Trojičky. Bol niekto na redukcii embryí?

madam
18. jún 2007

Hladam cloveka, ktory "prezil" redukciu embrii. Cakam trojicky, ale povodne som sa tesila len na jedno dietatko, lekar mi odporuca redukciu. Mam vsak minimum informacii, preto je tazke sa rozhodnut.

michell
26. júl 2007

vela zdravicka zelam a krasne bezproblemove tehulkovanie 😉

zajo245
2. aug 2012

@madam Ahoj Madam, neviem, ci tu este obcas zabludis, ale rada by som sa opytala na tu tvoju redukciu este 🙂 moc dakujem

katkapoli
1. jan 2013

je tu este niekto kto caka trojičky?

alohim
14. jan 2013

možno ma admin vymaže, alebo sa do mňa pustíte, no to čo tu čítam je strašné ☹ ☹ ...nie sme pánmi života, ani smrti. Kde sme sa to dostali? Teraz generalizujem lebo sú i výnimky: Doba, kde ľudia odkladajú otehotnenie mimo vhodného reprodukčného veku, pchajú do seba tabletky a ak dieťa chcú, už to nejde a idú si ako na nákup do reprodukčného centra. A ak sa počet navýši, ide sa na resekciu(vraždu) 😢 😢 😢 mala si tie bába donosiť a dať na adopciu tým, čo deti mať nemôžu no je to tvoje rozhodnutie 😢 budem sa za teba modliť.. tie dve malé sú v nebi

heeedka
14. jan 2013

Preboha...to o čom sa rozprávate??? to už skutočne neexistujú žiadne bioetické hranice?

alohim
14. jan 2013

@heeedka Súhlasím...ja som z toho znechutená 😒

grettka
15. jan 2013

myslim, ze nie je nutne vytahovat 5 rokov staru temu iba kvoli tomu, aby ste sa pohorsovali. Pozrite si datumy a radsej sa zbytocne nerozculujte.

emmushka
15. jan 2013

Baby klidek, vobec nic neviete o jej zivotnej situacii (ktoru len tak mimochodom bez toho aby musela niekomu vysvetlovat - aj tak vysiie celkom jasne priblizila) Ak vam nieco z toho nedochazda, tak potom vy mate problem (ineho druhu) a ne ona so svedomim. Vzdy si najprv (pomyselne samozrejme) obujte boty tej prispievatelky na ktoru reagujete a prejdite sa vnich tu jej cestu co presla ona a potom po vyzuti sa vyjdrujte k jej problemu. 😉

voskovka
15. jan 2013

@janula_nz ani ja by som nesla na redukciu---momentalne snazilkujeme na tretie a uzivam clostil co je moznost viacpocetnych tehotenstiev...a keby som cakala dvojicky alebo trojicky viem ze by to bolo strasne tazke pri dvoch synoch ale zvladli by sme 🙂
ja by som stale myslela ze mam v brusku akosi prazdno....ved redukcia to je vlastne vrazda.ako aj interupcia.som krestanka a s tymto by som nedokazala zit.u mna urcite nie.
ale klobuk dole pred tebou madam... aj ked sa cudujem preco ste sa nechranili ked pises ze ten otec ho nechce.
neodsudzujem ta ale niekedy je zivot smutny a zlozity v rozhodovani.

dvojickovo
28. jún 2013

ja čakám dvojičky a to spontánne s tým že v rodine nikdy nikto nemal dvojičky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre