Tŕpnutie končatín

majka2211993
9. jan 2018

Ahojte nemá niekto skúsenosti s trpnutim končatín? Nieje to len počas spánku stava sa to hoci kedy je to dosť nepríjemné niekedy až bolestivé. Moje príznaky : trpnutie rúk od koncekov prstov až po zápästie alebo po lakte niekedy cele ruky. Ak mi náhodou vie niekto poradiť kľudne píšte ci treba masírovanie alebo co... Ps prácu nemám veľmi náročnú takže s práce to asi nieje.

nerko
9. jan 2018

Nemozes mat syndrom karpalneho tunela? Vysetril by Ti to neurolog. Viac sa docitas na nete. Mna bolia ruky z pocitaca a mobilu. Karpal mi zatial nepotvrdili.

skyahiah
9. jan 2018

Ahoj, skus si kupit pyridoxin (vitamin b6), ten pomaha na trpnutie. Ked to mas vsak v takom velkom rozsahu, na tvojom mieste navstivim neurologa.

jankatusik
9. jan 2018

Urcite navstiv neurologa

lorela
9. jan 2018

Takisto odporucam neurologa.

trashpanda
10. jan 2018

K neurologovi by som zasla tiez, ale skus aj horcik. Mne lekar na trpnutie povedal, ze to obvykle chyba horcik.

katharines
10. jan 2018

Ahoj, skus brat horcik s B6 a popri tom cvicit napr. Mne sa osvedcilo

https://www.youtube.com/watch?v=NosPvfzOq2M

ale vyhladaj si z tej istej serie aj cviky v tureckom sede, na chrbte (som uviedla) na bruchu, v na kolenach. Moze to byt z jednostrannej prace, hoc aj PC

babina_33
10. jan 2018

Treba ist k doktorovi, s tymto nie je sranda. Ale moze to mat nieco spolocne aj s chrbticou a podobnymi vecami, v kazdom pripade treba aby ta poriadne vysetrili a poposielali kade tade, na internete na to sama neprides

cacianka
10. jan 2018

najčastejšie od chrbtice, ale naozaj chod k lekárovi, lebo už to máš na väčšej ploche a dlhšie

lula313
10. jan 2018

Mne toto spôsobovala kriticky nízka hodnota kyseliny listovej

nelinka888
10. jan 2018

Mne zvykli tŕpnuť ruky alebo dokonca mi padal kútik úst keď som mala silnú migrénu ale to by si o tom vedela, že ju máš...

veryhappy
10. jan 2018

Mala som to tiez. Nasadila som si Milgamma N 4x denne. Trpli mi ruky i nohy. Objednala som sa u neurologa(termin volny bol najskor o 3 tyzdne)a dovtedy mi to uplne preslo.

monkabohdalova
10. jan 2018

Tiež pociťujem dlhší čas také isté tŕpnutie rúk dokonca i nôh, čo vystreluje až do bolesti, že mám problém kráčať.. včera som bola u endokrinologičky a tá odporučila isto návštevu neurológa, lenže zohnať dobrého neurologa tu v PB je problém:/

tabakmirka
10. jan 2018

Neurológa navštíviť je podľa mňa nevyhnutné. A samozrejme ako tu už zaznelo magnézium je veľmi dôležité. 🙂

majka2211993
autor
12. feb 2018

Ahojte takze konecne mi je stanovena diagnoza ktora sa vola tetania alebo tetanicky syndrom lieky magnosolv a timonil 150 retard... Lenze ten timonil sa mi neako nepozdava lebo ma pisane velmi vela neziaducich ucinkov a vsimla som si ze sa predpisuje pri epilepsii tak neviem ci bo mam brat alebo nie...