Tvrdnutie bruška. Volať do nemocnice alebo nie?

cathryn
16. sep 2009

Ahojte,potrebovala by som poradit...snad mate niektora skusenosti...Som v 31tt a dnes rano v praci som zacala mat dost velke bolesti v krizoch...neskor mi zacalo tvrdnut brusko..doteraz som s tvrdnutim problemy nemala...pridala sa k tomu bolest v lonovej kosti,akoby sa mi maly tlacil von...je sice dost aktivny,tak neviem,ci si to uz vsetko len namyslam alebo sa nieco deje,co by sa nemalo...nema mi moc kto poradit,kedze som v anglicku...dakujem za kazdu radu...

sssimi
16. sep 2009

Ja by som pre istotu šla. Môže to byť aj predčasný pôrod podľa tých bolestí.... Ale samozrejme to aj nemusí byť nič... Ako sa hovorí: radšej 10x nadarmo ako raz neskoro...

junovka
16. sep 2009

cim skor navstiv pohotovost

annika
16. sep 2009

Aj ja by som určite išla, aspoň ťa tam pozrú, vyšetria a budeš kludnejšia aj ty. 😉

titkovamiriam
16. sep 2009

nieze volat ale utekat do nemocnice,radsej raz zbitocne ako neskoro

cathryn
autor
16. sep 2009

Dakujem,idem hned zavolat,lebo tu neznasaju,ked dojdes na porodnicu bez zavolania a ohlasenia sa...tak dam vediet,co povedali...este raz dakujem babeny...

lienka79
17. sep 2009

co povazujes za tvrdnutie...ak je to menej ako5-6 x ao nic nejde...hotrsie by bolo,keby ti tvrdlo neustale...Bolesti mozu byt "pripravou-predzvestou " bliziaceho sa porodu..ale to mzoe byt este niekolko tyzdnov
Pre istotu by som asi zasla...
Ale ja som tyo,kt.ide,len ke dmusi..takze ak by som maleho citila a tvrdnutie by nebolo "akutne"..asi by som nesla..
Ale pre pokoj v dusi si tam zajdi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre