Ukrutná bolesť v krížoch. Čo môže byť dôvodom?

sandrika
12. jan 2008

tehuľky amamičky chcem sa Vás opýtať či je dôvod sa obávať, keď som sa dnes ráno zobudila s ukrutnými,neopísateľnými bolestiami v lrížoch a v podbrušku. Bola som dole aj dáka mokrá , tak som si skontrolovala krčok, je zavretý, ale mäkký....
Malý sa vôbec nehýbal , aj keď sa po prebudeníhýbe, ale srdiečkomu bije, manžel počúval...hm? čo myslíte ísť na pohotovaosť? Dala som si magne B6 tak to podbruško ustupuje, ale kríže ani nie...

baileysa
12. jan 2008

sandrika, ja by som sla na tu pohotovost, radsej stokrat zbytocne ako raz neskoro... najdolezitejsi je tvoj pocit, ci mas pocit, ze je to ok alebo nie... daj vediet, ako ste dopadli 😉

avanka
12. jan 2008

Sandri, zbehni na pohotovost, mozno ti povedia po vysetreni, ze sa nic nedeje, ale aspon budes mat istotu
Bolesti v tehotenstve nie su sranda

sandrika
autor
12. jan 2008

Ahojte na chvíľiu mi to ustúpilo a už je to zase tu, problém je , že mne sa skôr ako večer na pohotovosť ani ísť nedá, tak dúfam, že to dovtedz prejde

weroni
12. jan 2008

sandrika: tak si skludom zavolaj aj sanitku ak sa nemozes dostat na pohotovost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre