Únava, bolesť v podbrušku a nevoľnosť

pepka123
22. apr 2014

Ženušky zdravím Vás. Mám pocit, že som tehotná 🙂 Príznaky ako bolesti v podbrušku, únava, tlak v brušku, nevoľnosť a mám až moc nízky tlak 😒 a bolesti v prsiach a v ústach hrozne umelú chuť blee... Myslím, že by to mohla byť predzvesť tehotenstva...s priateľom sme si to plánovali, zvlášne mi len príde to, že ak som tehotná, tak som otehotnela 2 dni pred mrchou 😨 Máte niektorá také skúsenosti? 🙂 Zajtra si idem urobiť test, takže sa ešte neradujem...dúfam, že ma poteší pozitívnym výsledkom 🙂 😉 Budem rada za každú reakciu 😎

lulu369
22. apr 2014

@pepka123 mohla si kludne otehotnieť aj tesne pred mrchou 😉 Ja som napríklad teraz otehotnela tesne po ukončení dojčenia (syna som dojčila 17 mesiacov a prvá mrcha od pôrou mi prišla až 3 týždne po ukončení dojčenia a v čase keď som už bola tehotná)...Tak držím palce aby si si zajtra našla na teste// čiaročky 😉 potom daj vedieť ako test dopadol 🙂

pepka123
autor
22. apr 2014

@lulu369 no teeeda to naše telo si s nami robí čo chce 😉 áno budem zajtra informovať za každej situácie 🙂 som ako na strunkách a ďakujem ti za reakciu 😉

somjankad
22. apr 2014

@pepka123 tak drzim prsteky nech najdes taky vysledok ako si prajes 🙂

pepka123
autor
22. apr 2014

@somjankad jeeej ďakujem, dúfam 😉

siska53
22. apr 2014

@pepka123 mohla si..mne to tak,sedi na maleho,ze to asi bolo,tesne pred poslednou..bola aj taka ina,prijemna..
len ja,som,dlho nemala,ziadne priznaky..hadam,az ku,koncu 6.tyzdna..ma 2dni natahovalo a prestala,mi chutit kava.. Cize mi dlho ani nedoslo,ze,by daco mohlo byt,lebo sme,si davali este pozor.
takze pokojne,a,tie priznaky,co pises,som mala pri malej.

milota164
22. apr 2014

drzim palce nech to dopadne ako si zelas🙂

pepka123
autor
23. apr 2014

Ženy, takže dnes mi test vyšiel pozitívne. 🙂

ellie222
23. apr 2014

@pepka123 gratulujem 🙂 ja dnes badam na sebe ze ma zacinaju boliet prsia-len neviem ci chcem ci nechcem aby som bola tehotna..pockam si este nieco vyse tyzdna a spravim test, sama som zvedava 😀

pepka123
autor
23. apr 2014

@ellie222 ďakujem ti 🙂 nooo veru ešte s testíkom počkaj lebo mne ten tesne po oplodnení vyšiel negatívny...odvtedy prešli už 3 týždne a je to tu 😉 a teš sa ak máš byť tehotná je to dar 😉 daj potom vedieť ako vyšlo 🙂 😉

ellie222
23. apr 2014

@pepka123 och ja som si tiez uz samozrejme robila test a negat.. menzes mam dostat az okolo 5teho takze mam casu a casu.. ale som zvedava lebo prsia ma bolia a to ma aj pri prvej hned boleli..

zuzicek88
23. apr 2014

@pepka123 ach v dobrom,ale trosku zavidim ,no prajem ti to s celeho srdiecka

somjankad
23. apr 2014

@pepka123 gratulujem a tesim sa s tebou 🙂

pepka123
autor
24. apr 2014

Kočeny, ďakujem 😉

liptakova123
5. nov 2015

Dobry den chcela by som sa opitat mala som pohlavny styk pred menstruaciou snazime sa o dieta😊 ale dostala som mrchu 28.10.2015 a je mi niejako tizden trochu nevolno som stale unavena a boly ma pod bruskom dakujem za kazdu radu.....

ninika29
18. nov 2015

Ahojte 🙂 ja som mala naposledy menzes 19.10 trval mi päť dní 27-28.10 som mala ruzovkasty vytok . Už som nie čo začala tušiť ale neskôr som na to už nemyslela . Teraz mi menzes mešká už 4 dni. Cítim sa ako by som uZ mala dostať A stále nič. Boli ma chrbát mám bolesti prsia naliate. Neviem test sa ešte asi nechystám robiť lebo v júni som to mala tak isto A test mi vyšiel pozitívny až po 14 dní meškania A na fľaši dnes som mala spontánny potrat ☹

matricia
20. nov 2015

Mne končil menzes začiatkom mesiaca, boli ma brucho tri dni, do menzesu ešte týždeň a testy s odstúpom troch dní negatívne, chránime sa, tak neviem, prečo má bolia prsia, vytlačila som si kvapku mlieka, že by sa mi vracalo po vyše polroku? A párkrát pred menzesom som už mala pocit na vracanie, odpor k pachom, môže to byť aj mrchou? Mavate to aj vy?

luciferik452
22. nov 2015

Ahojte.. Viem ze tato otazka sa opakovala uz niekolkokrat, ale nieco ma zaujima, 28 by som mala dostat menstruaciu, po ovulacii som sa citila dost zvlastne, bolenie v podbrusku, tlaky a pod.. smrdia mi kuracie nohy a vacsinou skoncim na wc..ale nezvraciam, len ma napina.. Bolia ma prsia, Ale co je zvlastne, ze mam 6 dni pred menst. a mam hrozne krce, presne sa citim ako by som ju mala dostat.. poznam svoje telo, a viem ze tie krce mavam den pred tym.. Bud ju dostanem skor, alebo mam ocakavat nieco pekne? :P test by urcite ukazal negativny vysledok.. stretol sa niekto s niecim podobnym? dakujem.,.

luciferik452
22. nov 2015

A chcela by som podotknut, nie je to na take priznaky skoro?

butterfly333
22. nov 2015

@pepka123 a kedy si mala ovu?

luciferik452
22. nov 2015

13, 14, 15 🙂 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre