UPT z genetických dôvodov

denne73
21. aug 2009

Ahojte babenky. Rozhodla som sa, že založím tuto tému. nie náhodou. Prechádzam velmi ťažkým obdobím. Nášmu babetku diagnost. najťažšiu formu postih. V pondelok podstupim UPT. Neviem čo ma čaká a velmi sa bojím.Týmto by som chcela pomôcť ďalším dievčatám ktoré nedajbože budú mať rovnaký problém. Zatiaľ sa majte krásne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janirea
24. máj 2010

ahojte,
vlasa, hlavne ze to mas uz za sebou ,,,a teraz snad uz bude len lepsie a lepsie
,,,mne uz dosla prva mrcha po UPT, na 38. den,,,tak som rada,,,a je zvlastne ze predtym po prvom potrate to bolo tiez na 38 den,,no, asi nahoda,,,,,ale stoji to za to, brrrr,,,silne dost, dufam, ze je to normalne 😅

to ano, dalsie tehu nebude bez strachu, ale aj tak sa na to dam,,,musi to vyjst 🙂

lucia20
24. máj 2010

@janirea jasne, tie babatka za to stoja. my to nejako vydrzime kym sa k nim dobojujeme. mojko ty si mala az dva potraty??? 😒 to je hrozne. ☹

janirea
25. máj 2010

@ luci,,,no snazime sa o mimi dva roky,,,a zatial nemame stastie, aj ked s otehotnenim nie je problem,,,,ale ta hnusna NAHODA 🙄 ,,,,prvykrat to bol spontanny potrat do 12tt,,,,no a teraz druhe v 20 tt ☹

lucia20
26. máj 2010

@janirea to musis byt velmi silna. normalne mas moj obdiv. pritom posobis tak velmi optimisticky, clovek by ani nepovedal, co vsetko strasne si zazila. budem drzat palce aby sa vam zadarilo a zadarilo sa ho aj stastlivo donosit.

janirea
2. jún 2010

@lucia20,,dakujem
vies, ono to ani inac nejde, aj ked aj ja mam zle dni a dobre dni,,,,dobre hodiny a este horsie hodiny,,,,ale snazim sa, aby bolo tych zlych co najmenej inac by som nevedela dalej fungovat

lucia20
2. jún 2010

@janirea tak to ti verim....

berenice8
23. sep 2010

ahojte,
tak dufam, ze uz o tom zvladnem pisat aj ja...
bola som na UPT v 24.tyzdni z genetickych dovodov...prisla som o svoje prve dieta...mozno by sa nedozilo ani porodu...pridavam sa k mamickam,ktore sa museli rozhodnut...

emka0
23. feb 2011

Ahojte, bohužial aj ja som prežila UPT. Bolo to v 18tt. A bolo to moje 3 tehotenstvo. Prvé dve sa skončili v 8tt missed abortion. ☹ Som objednana aj s manželom ku genetičke tak som zvedava čo nam zistia. Hrozne sa bojim toho výsledku. Prežila niektorá z vás niečo podobne ako ja a donosili ste zdrave babetko?

lucia20
4. júl 2011

@janirea som rada, ze je z teba tehulka. potichucku, ale moc ti gratulujem...

janirea
9. júl 2011

ahojte, po dlhsom case som sem nakukla ,,,a som rada, ze sem vela prispevkov nepribudlo

@berenice8, @emka0 ,,,,mrzi ma to dievcata ☹ ,,,my sme sa tiez museli takto rozhodnut,,,bolo to vlani a spomienky su stale zive,,,,,,prekonate to lebo musite, velmi drzim palce,,,,,,,ja teraz zijem pre moju babulku v brusku a po dvoch zlych pokusoch cakame zdrave dievcatko, musite verit a nebat sa ist dalej do toho 🙂
,,,este raz, drzim palce

@lucia20 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre