Ustupujúce tehotenské príznaky

tia5
17. okt 2008

Ahojte dievacata, som 8tt. Chcem sa poradit. Doteraz mi byvalo tazko a neskutocne ma boleli prsia. Zrazu vsetko prestalo. Bojim sa ci je vsetko v poriadku. Stalo sa to niektorej z vas? Je to podla vas v pohode? Dakujem velmi pekne, fakt som sa vystrasila.

miriam11
15. dec 2016

@dori92 v tehu je to normalne. Nemusia ta vobec prsia boliet, nahradila ich tehu nevolnost. Drzim ti palce, aby to coskoro preslo, lebo mne byvalo statocne zle 7 mesiacov. Dufam, ze nebudes tento pripad. Vsetko dobre.

dori92
15. dec 2016

@miriam11 Dakujem velmi za odpoved, vsetci tu strasia nastavajucim potratom ked ma prestanu boliet, ale mne to skutocne nahradila nevolnost zo dna na den (dovtedy mi zle nebyvalo vobec) tak som teraz trosku pokojnesia.. Dakujem 🙂

sadika
15. dec 2016

To ze ti je zke je dobre znamenie. Drzim prsty.

evittam
16. dec 2016

@dori92 V tehu ťa ani nemusí nič bolieť a nemusí ti byť ani nevoľno a všetko je v poriadku. Mňa pri oboch tehu vôbec neboleli prsia ani nič iné, a ani som nevracala a podobne. Bola som len trochu viac unavená a potom samozrejme neskôr začali prirodzené tehotenské "príznaky" - ako bolenie bedier a tak.😉 Takže sa zbytočne nestresuj. Neznamená, že keď ťa nič nebolí a nie je ti zle tak už sa niečo stane a je to nenormálne.

hodanka38
14. jan 2018

Mne prestali tehotenske nevolnosti v 9. tyzdni,mala som velky strach,ze sa nieco stalo,kedze mam jeden MA za sebou,ale presiel tyzden a nevolnosti sa vratili. A to stonasobne.

zuzkabb1
23. júl 2018

Síce staršia téma, ale takisto mi na pár dní v 8. týždni úplne vymizli príznaky, a to som mala žalúdočné nevoľnosti každý deň, zvýšenú únavu a bolesť prsníkov. Zo dňa na deň som sa cítila úplne netehotná a po prečítaní všetkých týchto príspevkov som sa tak doplašila, že som na 3. deň bez príznakov utekala na pohotovosť. Plod bol úplne Ok. Ja len som chcela napísať aj moju skúsenosť, že nie vždy je vymiznutie príznakov predzvesťou niečoho zlého.

arcanne2
31. júl 2018

@zuzkabb1 ja som momentalne v 5tt, tiež som sa ráno zobudila s tým že má nebolia prsia, u Dr. Som bola vcera a bolo vidno gestacny vak.doktor vravel že je všetko v poriadku. Ďalšiu kontrolu mam o 2 tyzdne.tiez sa veľmi bojim. Mám za sebou tiež potrat.aj krce v bruchu mi prestali ale doktor mi zvýšil davku dufastonu a vravel že po ňom by mali prejst.tak som tiež hotová od strachu ked čítam o tých potratoch

pravdoluba
8. aug 2018

@arcanne2 no ja sa momentálne cítim rovnako. A už si len nadávam, že áno som to všetko čítala. Len mám stres že nič necítim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre