Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Ustupujúce tehotenské príznaky

Ahojte dievacata, som 8tt. Chcem sa poradit. Doteraz mi byvalo tazko a neskutocne ma boleli prsia. Zrazu vsetko prestalo. Bojim sa ci je vsetko v poriadku. Stalo sa to niektorej z vas? Je to podla vas v pohode? Dakujem velmi pekne, fakt som sa vystrasila.
miriam11
15. dec 2016
@dori92 v tehu je to normalne. Nemusia ta vobec prsia boliet, nahradila ich tehu nevolnost. Drzim ti palce, aby to coskoro preslo, lebo mne byvalo statocne zle 7 mesiacov. Dufam, ze nebudes tento pripad. Vsetko dobre.
dori92
15. dec 2016
@miriam11 Dakujem velmi za odpoved, vsetci tu strasia nastavajucim potratom ked ma prestanu boliet, ale mne to skutocne nahradila nevolnost zo dna na den (dovtedy mi zle nebyvalo vobec) tak som teraz trosku pokojnesia.. Dakujem 🙂
sadika
15. dec 2016
To ze ti je zke je dobre znamenie. Drzim prsty.
evittam
16. dec 2016
@dori92 V tehu ťa ani nemusí nič bolieť a nemusí ti byť ani nevoľno a všetko je v poriadku. Mňa pri oboch tehu vôbec neboleli prsia ani nič iné, a ani som nevracala a podobne. Bola som len trochu viac unavená a potom samozrejme neskôr začali prirodzené tehotenské "príznaky" - ako bolenie bedier a tak.😉 Takže sa zbytočne nestresuj. Neznamená, že keď ťa nič nebolí a nie je ti zle tak už sa niečo stane a je to nenormálne.
hodanka38
14. jan 2018
Mne prestali tehotenske nevolnosti v 9. tyzdni,mala som velky strach,ze sa nieco stalo,kedze mam jeden MA za sebou,ale presiel tyzden a nevolnosti sa vratili. A to stonasobne.

Začni písať odpoveď...

Odošli