Ustupujúce tehotenské príznaky

tia5
17. okt 2008

Ahojte dievacata, som 8tt. Chcem sa poradit. Doteraz mi byvalo tazko a neskutocne ma boleli prsia. Zrazu vsetko prestalo. Bojim sa ci je vsetko v poriadku. Stalo sa to niektorej z vas? Je to podla vas v pohode? Dakujem velmi pekne, fakt som sa vystrasila.

ivkamb
9. feb 2011

@nat28 my sme ani neplanovali, ale hrozne moc sme sa tesili, u teba to bolo ako? snazili ste sa dlho?

nat28
9. feb 2011

@ivkamb No u nas to bolo planovane, ja som v juli po 9 rokoch vysadila HAK, od augusta sme skusali, v decembri som uz mala pozitivny test. Ale kedze som mala velmi dlhe cykly, mala som vlastne za tie 4 mesiace len 1 menzes. Takze bol zazrak ze som vobec otehotnela. Bolo to tesne predtym, ako mi dr. isla nasadit clostylbegyt.

ivkamb
9. feb 2011

@nat28 kedze s otehotnenim si nemala problem, tak neboj coskoro sa budes tesit znova, drzim silno paste 🙂

nat28
9. feb 2011

@ivkamb no ved ty tiez, ked ste to ani nejak extra neplanovali. Tiez ti velmi drzim palce, ale urcite to coskoro obom vyjde. Musi. Esteze existuju taketo fora, clovek sa hned citi lepsie ked si mozes popisat s niekym kto ta chape 😉 Drz sa!

lu27la
20. feb 2011

Ahojte snazilky aj buduce maminky,som po kyrete a zacali sme sa snazit. Lenze prve tehu som mala vsetky priznaky sveta a teraz volako nic. Myslela som si na 100% ze som tehu,lebo ma od ovulky bolelo brucho aj vajecniky presne ako v prvom pripade,aj bradavky,ale nejako to vymizlo. Len mam brucho nafuknute a mam vytok ako v prvom.A este ma boli hlava a zjem vsetko co nejze mna...tak to aj vyzera,uz som pribrala tri kila Tehu test si neurobim ani za svet,lebo minule tehu som mala 4 negativne a na dalsi den HCG ako svet na gynde dakujem za skusenosti a rady,papa

szivka
11. okt 2014

Caute baby
Mám to iste12tta presli ma príznaky.prsia nebolia.tiez mám strach 😉 ale asi je to normálne

lea43
12. okt 2014

Ahojte ,ja idem v utorok na kontrolu,som 10 tt a 3den,no mam divny pocit,zle mi je stale,ale prsia nebolia a brusko mam pocit ze je mensie...snad bude vsetko ok..bojim sa,velmi tuzim po bejby kedze prve nam odislo v 5tt...

matrisix
21. dec 2015

Ahojte dievčatá mám takú otázočku, bola som u lekára po 4 pozitívnych testoch, podľa tabuliek by som v tom čase mala byť asi 5+3tt ale na sone videl iba gestačný vak nič viac, žiadne mimčo ...a keď mi to hovoril bol neobyčajne vážny. Kázal mi prísť o tri týždne, ale ja sa dovtedy "zmyším" ...a ako mi to povedal som si uvedomila, že už ma nebolia tak prsia a zrazu nie sú ani také zväčšené... ani už toľko nespávam.. predtým celú noc a aj cez deň som si zdriemla, teraz v noci nemôžem spať a ráno by som drichmala.. cez deň som v poho .. jediné čo mi ostalo je občasné pobolievanie podbruška...myslíte že je to OK?

alexandrahaspi
22. dec 2015

Matrisix, neboj sa, to je uplne v pohode, ja som bola 4+6tt a videl len mini vacok 3,8mm a ze mam prist o tyzden, ze je este skoro, o tyzden aj den bol vacok 11mm a videl tam iba nieco ako naznak plodiku...ale bol uplne v pohode ani raz sa netvaril ze by to bolo nenormalne. aj sestricka ma upokojila a vela zalezi aj od ovulacie, mozno si ju mala az v druhej polke cyklu... no a na treti krat som mala uz 7+4tt a uz bolo babo 11mm a aj srdiecko. takze neboj, mam pocit ze niektori doktori zbytocne strasia z toho co citam. som rada ze ten moj je taky fajn.

alexandrahaspi
22. dec 2015

@matrisix neboj sa, to je uplne v pohode, ja som bola 4+6tt a videl len mini vacok 3,8mm a ze mam prist o tyzden, ze je este skoro, o tyzden aj den bol vacok 11mm a videl tam iba nieco ako naznak plodiku...ale bol uplne v pohode ani raz sa netvaril ze by to bolo nenormalne. aj sestricka ma upokojila a vela zalezi aj od ovulacie, mozno si ju mala az v druhej polke cyklu... no a na treti krat som mala uz 7+4tt a uz bolo babo 11mm a aj srdiecko. takze neboj, mam pocit ze niektori doktori zbytocne strasia z toho co citam. som rada ze ten moj je taky fajn.
Dnes o 20:37 • čaká bábätko, termín má v júli 2016 (10. tt) • Odpovedz • Pošli IP • • Opraviť preklepy

lavinis
22. dec 2015

@matrisix to je ok, ja som bola 5tt + 2 a tiez bol len vak, tehotenske priznaky zacali ustupovat v 9-10 tt

matrisix
23. dec 2015

@alexandrahaspi ďakujem za povzbudenie... Verím,že všetko je dobré a tak ako má. Dodali ste mi silu a mám pocit,že je to o psychike,lebo zas sa začínam cítiť tehotno 🙂

matrisix
23. dec 2015

@lavinis ďakujem to že nie som sama jediná mi pomohlo tešiť sa. Opäť začínam pozitívne myslieť... 🙂

lavinis
24. dec 2015

@matrisix ja som prežívala rovnaký stres, takže viem presne, ako sa cítiš 🙂

micka511
3. jan 2016

Ahojte 😊 dievčatá ja som V 10.týždni a príznaky mi vymizli, resp.sa cítim veľmi dobre 😊 čo je supeeeer, ale keď tu čítam niektoré skúsenosti niektorých, tak neviem... Baby čo ste robili? Či len pozitívne myslieť 😍👍😊🍀✊✊✊

evittam
3. jan 2016

@micka511 No nič, ja som nemala žiadne príznaky ani pri jednom tehu - akurát som bola viac unavená....Kamarátka zase vracala ešte deň pred pôrodom....Hlavne kľud a nestresovať sa.... 😉

micka511
3. jan 2016

@evittam ďakujem veľmi pekne 😊 budem sa velmi snažiť 🍀💜✊💪😊

lavinis
3. jan 2016

@micka511 ale čo som robila...zbytočne sa stresovala 😀 alet o takmer celé tehu, neviem, kde sa dá nájsť gombík na to pozitívne myslenie, lebo ja som ho na sebe zatiaľ nenašla. Napriek tomu, malý je živý, zdravý, aktívny 😀 isto, netreba to preháňať s tým stresom, ale zas je prirodzené, že sa človek obáva. Mne pomáhalo pokecať s mužom, ten do toho vniesol trocha racionálneho prístupu a nadhľadu 🙂

micka511
3. jan 2016

@lavinis dakujeeem veľmi pekne 😊🍀👍 si zlatá 😊Mne to tiež pomáha, on je veľmi pozitívny 😊

zuz02
3. jan 2016

@micka511 aj mne pri synoch priznaky zhruba v tom case vymizli, v druhom trimestri to bolo ok a v tretom pribudli zase "problemy" s velkym bruskom. Pri dcere som mala celodenne nevolnosti od zhruba 6.tyzdna do 13. a potom zmizli. Az som sa po tych nevolnostiach zacala bat, ci je vsetko ok. Ale bolo. Mne vzdy pomohla poradna u gynek., ktory ma uistil, ze vsetko je ok. Neboj, ten strach je prirodzeny, len si ho nesmies nechat prerast cez hlavu.

micka511
4. jan 2016

@zuz02 veď áno snazim sa, ale keď sa tu docitam aj také prípady, čo mi je naozaj ľúto, O zamlknutom potrate, že vlastne nič nespozorujes... Tak ženu napádajú všelijaké veci... Ale snažím sa stále tešiť A predstavujem si,aké to bude, keď už budem mať brusko a keď sa malinke narodí... 🙌😍😊🍀 veľmi sa tešíme 😁
A vieš poradňu som mala 16.12., A teraz až 20.1, čo je Pet týždňov... To je dlhá doba... Ešte dva týždne 😊
A ty si chodila aj mimo termínov do poradne?
Ďakujem ešte raz 😊

zuz02
4. jan 2016

@micka511 nie. Nechodila som mimo terminov. A je pravda, ze tento zaciatok, kym sa babo nehybe, bol aj pre mna najtazsi. Ale ak sa babo zacne hybat, budes uz spokojnejsia. To poznam.

micka511
4. jan 2016

@zuz02 veru, keď nevieš čo sa tam deje... si zlatá, chápeš má...ale čo sa dá robiť??? Ďakujem veľmi pekne 😊 ešte raz... Takže zostáva len pozitívne myslenie 💪

anika91
27. jún 2016

Ahojte baby...mala by som otázku na vás...som tehotná a od 7tt som vracala skoro každý deň a zrazu nič...som už v 11tt+4 a už 4 dní my nebolo zle a nemám žiadne príznaky... Je to normálne???

3d
1. sep 2016

Ahojte. 4 dni po sebe som mala sleabe ciarky na tt. Vcera som uz mala pekne dve ciarky na pepino teste 4+6. Prsia som mala naliate aj modre zilky, zacala som citit pachy. Dnes prsia zmakli a citim sa akoby mi nic nebolo. Nemozem zaspat. Strasne sa bojim MA, mala som ho pred pol rokom. K doktorovy som objednanana za tyzden. Mate niektora skusenost, s tym ze ste mali naliate prsia a potom vam splaskli a znova sa naliali? Ze mozu tie tehotenske priznaky kolisat?

sense
1. sep 2016

@3d zial u mna to bol ma ked priznaky ustupili,zrazu mi nic nebolo

sadika
5. sep 2016

@3d u mna detto, bola som unavena,prsia boleli ako slak. Okolo 9.tt zrazu veelka pohoda.tesila som sa ze wow...no zbyticne, v 12 tt MA. Doki povedal ze babo odumrelo okolo 8-9 tt. Takze tak😥 pri druhom tehu som od 6 tt zvracala az do 16 tt. A to som sa neskutocne tesila lebo som vedela ze vsetko je ok. Drzim ti prsty!

3d
5. sep 2016

@sadika Super to sa tesim, ze teraz to je aj s nevolnostami. Drzim palce aby ti to dobre dopadlo. 🙂 Ja som teraz tiez v 6 tt, ale zatial nevraciam. Len mam nechutenstvo. Dufam ze to este len pride a bude mi poriadne zle.

sadika
5. sep 2016

@3d dakujem,uz to dopadlo, mala prdka bude mat 19.rok 😀

dori92
15. dec 2016

Ahojte, nechcela som zakladat dalsiu temu kvoli mojej jednej otazke, tak snad sa tu najde niekto kto mi odpovie... som v 8tt (zajtra zacinam 9) a uz asi tri dni ma prestali boliet prsia, avsak zacala sa u mna tehotenska nevolnost, cize zle mi je cely den a vecer to dopada tak ze vraciam aj 3 krat... (prvy den som prevracala cely) myslite ze to moze nejako vadit, ze ma prestali boliet? myslim ked mi zasa zacalo byvat zle... Dakujem za vsetky odpovede 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre