• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Utrogestan a Ascorutin. Znáte je někdo?

24. februára 2012 
Takže milé babenky, bábo odišlo, dnes som mala už klesajúcu hodnotu Hcg, to silné krvácanie nebola sranda, i ked som tajne dúfala... ale život ide ďalej, a keď sa trošku zase finančne pozviechame, tak pôjdeme na IVF Soft....
Držím všetkým palce!
12. feb 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím poraďte.v sobotu sem měla na kalhotkách malinkou krvavou skvrnku v neděly nic a teď sem byla na záchodě a lehce opravdu lehce krvácím a bolí mě spíš píchá trochu v podbříšku tak nevím mám jet na pohotovost?asi pro jistotu jo co k doktorce mám jít až 19.2.měla sem dnes dost hektickej den těžkej nákup a tak a taky sem lehce nachlazená.poradtě :frowning2:
12. feb 2007 o 20:29  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
r123 rozhodne chod na pohotovost, ked ta to picha nieco sa moze diat.Lekari ti mozu pomoct, ak treba dake lieky alebo injekciu, radsej chod aby sa nic zle nestalo.Moze to byt aj tym prechladnutim, ale radsej neriskuj, dobre?
12. feb 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
r123, urcite chod na pohotovost...
12. feb 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
r123 jeď na pohotovost,na nic nečekej!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. feb 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adkag, az tak super spravicka to nie, vediac, ze od teraz je tu vzdy to riziko, ze neviem ako sa to bude vyvijat a ci sa to bude vyvijat, navyse ked je zena doma na rizikovom a musi si davat na seba velky pozor. Ale som rada, ze mi to male od minula narastlo o 2cm.
13. feb 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby dnes som zacala dost vyrazne spinit.
Mam sa zacat obavat toho najhorsieho. Chcem ist dnes k lekarovi aby sa na mna pozrel ale mam strasny strach z toho co mi povie...
13. feb 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamcaaa utekaj k lekárovi nech vieš na čom si a daj potom vedieť. držim strašne moc palčeky
13. feb 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len aj tak musim este pockat, moj lekar tam bude az o tretej
13. feb 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte to trvá?
13. feb 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred chvilou som prisla z mesta a bolo to tam...
13. feb 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamcaaa a len spinis alebo aj krvacas?
13. feb 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len spinim, taka hneda tekutina
13. feb 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite s tym bezkaj k dr. ak to bude ok, aspon sa ukludnis a to prave teraz potrebujes
13. feb 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak preve uplne som z toho nervozna, ked som s tym utekala k lekarovi prvy krat, povedal ze je vsetko ok. Nechal ma na PN. Potom som mavala uz len vytoky.
A ked som bola potom po 4 tydnoch v porodni tak podla ultrazvuku bolo tiez vsetko ok, to bolo v 12 tt. A teraz to zacalo nanovo...
13. feb 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamcaaa: Nevim, jestli ti nejak pomuzu, jen ti chci rict, ze ja mam taky zkusenost se spinenim, dokonce jsem i krvacela a to si me nechali v nemocnici. Je to pry dost bezne a chce to hlavne klid. Ted jsem doma a jak se nektery den trochu vic hybu tak okamzite spinim. Takze hlavne odpocivej. Ale jestli mas moznost urcite bych k doktorovi zasla..pro klid duse. Drzim pesti :wink:
13. feb 2007 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla mna sa ukludnis, az ked ti dr. povie, ze je to ok, tak za nim chod urcite
13. feb 2007 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamcaaa choď určite dj vedieť . pa
13. feb 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si vsimla ze sa mi to najviac spusta ked pridem z venku...
A ti spinenie nemoze mat ziaden vplyv na to malicke???Nemoze mu to nejako poskodit???
13. feb 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamcaa myslím že špinění nemůže maličkému uškodit, musela by to být výrazná krev
13. feb 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim si zatukat, krvacat som zatial nekrvacala ani raz, ani lekar nenasiel ziadne stopy po krvy. Ja len dufam ze bude vsetko v poriadku...
13. feb 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď uvidíš
13. feb 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len najhorsie je teraz to cakanie...
13. feb 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono zalezi co to spineni zpusobuje, muze to byt prasknuta cevka nebo nejaka jina "malickost". u me pry mam moc nizko placentu a ta se tre o cosi a proto to kravacelo a obcas spini, prave u vice pohybu... takze vetsina toho na malicke nema vliv, neboj. Telo proziva hromadu zmen tak s tim bojuje jak se da :wink:
13. feb 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja len dufam ze mate pravdu a doktor mi dnes povie len to co chcem pocut...
13. feb 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bude všetko o.k. uvidíš bude to dobré. daj mi vedieť na IP. ja tu kuknem ešte večer z domu. som strašne unavená a po práci si pojdem ľaškať.a budem hajaaať :wink:
13. feb 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za podporu...
13. feb 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš zač, hlavne sa drž keď tam pôjdeš a skús myslieť pozitívne
13. feb 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne mysliet pozitivne, ja viem aj to robim ale niekedy je to zatazko ked kazdy krat idem zo strachom na WC...
13. feb 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamcaaaa držim ti palce myslím na teba. Inak by si si mala ľahnúť a už vôbec nebehať s ťaźkými taškami
13. feb 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok