Utrogestan a Ascorutin. Znáte je někdo?

ingis
24. okt 2006

Ahojík všem těhulkám včera sem byla na pohotovosti začala sem slabě špinit a bolesti v podbříšku tak mně prohlédly miminko je v pořádku a beru dvoje léky 3.1 tabletku a menuje se to Utrogestan a Ascorutin znáto někdo ale asi vím čím to je ja peru ručně babka od přítele nemá pračku a kybl sem zvedla a asi proto a nákup dost teškej jen se modlím at je vše vpořádku prosím držte mi palečky ☹

dr.janinka
12. feb 2007

Takže milé babenky, bábo odišlo, dnes som mala už klesajúcu hodnotu Hcg, to silné krvácanie nebola sranda, i ked som tajne dúfala... ale život ide ďalej, a keď sa trošku zase finančne pozviechame, tak pôjdeme na IVF Soft....
Držím všetkým palce!

r123
12. feb 2007

prosím poraďte.v sobotu sem měla na kalhotkách malinkou krvavou skvrnku v neděly nic a teď sem byla na záchodě a lehce opravdu lehce krvácím a bolí mě spíš píchá trochu v podbříšku tak nevím mám jet na pohotovost?asi pro jistotu jo co k doktorce mám jít až 19.2.měla sem dnes dost hektickej den těžkej nákup a tak a taky sem lehce nachlazená.poradtě ☹

alysea
12. feb 2007

r123 rozhodne chod na pohotovost, ked ta to picha nieco sa moze diat.Lekari ti mozu pomoct, ak treba dake lieky alebo injekciu, radsej chod aby sa nic zle nestalo.Moze to byt aj tym prechladnutim, ale radsej neriskuj, dobre?

kafulienka
12. feb 2007

r123, urcite chod na pohotovost...

jankar
12. feb 2007

ahoj holky
r123 jeď na pohotovost,na nic nečekej!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucinkaaa
13. feb 2007

adkag, az tak super spravicka to nie, vediac, ze od teraz je tu vzdy to riziko, ze neviem ako sa to bude vyvijat a ci sa to bude vyvijat, navyse ked je zena doma na rizikovom a musi si davat na seba velky pozor. Ale som rada, ze mi to male od minula narastlo o 2cm.

mamcaaaa
13. feb 2007

Ahojte baby dnes som zacala dost vyrazne spinit.
Mam sa zacat obavat toho najhorsieho. Chcem ist dnes k lekarovi aby sa na mna pozrel ale mam strasny strach z toho co mi povie...

cucuska
13. feb 2007

mamcaaa utekaj k lekárovi nech vieš na čom si a daj potom vedieť. držim strašne moc palčeky

mamcaaaa
13. feb 2007

Len aj tak musim este pockat, moj lekar tam bude az o tretej

cucuska
13. feb 2007

A ešte to trvá?

mamcaaaa
13. feb 2007

Pred chvilou som prisla z mesta a bolo to tam...

bec
13. feb 2007

mamcaaa a len spinis alebo aj krvacas?

mamcaaaa
13. feb 2007

Len spinim, taka hneda tekutina

bec
13. feb 2007

no urcite s tym bezkaj k dr. ak to bude ok, aspon sa ukludnis a to prave teraz potrebujes

mamcaaaa
13. feb 2007

Sak preve uplne som z toho nervozna, ked som s tym utekala k lekarovi prvy krat, povedal ze je vsetko ok. Nechal ma na PN. Potom som mavala uz len vytoky.
A ked som bola potom po 4 tydnoch v porodni tak podla ultrazvuku bolo tiez vsetko ok, to bolo v 12 tt. A teraz to zacalo nanovo...

swetlus
13. feb 2007

Mamcaaa: Nevim, jestli ti nejak pomuzu, jen ti chci rict, ze ja mam taky zkusenost se spinenim, dokonce jsem i krvacela a to si me nechali v nemocnici. Je to pry dost bezne a chce to hlavne klid. Ted jsem doma a jak se nektery den trochu vic hybu tak okamzite spinim. Takze hlavne odpocivej. Ale jestli mas moznost urcite bych k doktorovi zasla..pro klid duse. Drzim pesti 😉

bec
13. feb 2007

no podla mna sa ukludnis, az ked ti dr. povie, ze je to ok, tak za nim chod urcite

cucuska
13. feb 2007

mamcaaa choď určite dj vedieť . pa

mamcaaaa
13. feb 2007

Ja som si vsimla ze sa mi to najviac spusta ked pridem z venku...
A ti spinenie nemoze mat ziaden vplyv na to malicke???Nemoze mu to nejako poskodit???

ivusenka
13. feb 2007

Mamcaa myslím že špinění nemůže maličkému uškodit, musela by to být výrazná krev

mamcaaaa
13. feb 2007

Musim si zatukat, krvacat som zatial nekrvacala ani raz, ani lekar nenasiel ziadne stopy po krvy. Ja len dufam ze bude vsetko v poriadku...

cucuska
13. feb 2007

veď uvidíš

mamcaaaa
13. feb 2007

Len najhorsie je teraz to cakanie...

swetlus
13. feb 2007

ono zalezi co to spineni zpusobuje, muze to byt prasknuta cevka nebo nejaka jina "malickost". u me pry mam moc nizko placentu a ta se tre o cosi a proto to kravacelo a obcas spini, prave u vice pohybu... takze vetsina toho na malicke nema vliv, neboj. Telo proziva hromadu zmen tak s tim bojuje jak se da 😉

mamcaaaa
13. feb 2007

Baby ja len dufam ze mate pravdu a doktor mi dnes povie len to co chcem pocut...

cucuska
13. feb 2007

neboj bude všetko o.k. uvidíš bude to dobré. daj mi vedieť na IP. ja tu kuknem ešte večer z domu. som strašne unavená a po práci si pojdem ľaškať.a budem hajaaať 😉

mamcaaaa
13. feb 2007

Dakujem za podporu...

cucuska
13. feb 2007

nemáš zač, hlavne sa drž keď tam pôjdeš a skús myslieť pozitívne

mamcaaaa
13. feb 2007

Hlavne mysliet pozitivne, ja viem aj to robim ale niekedy je to zatazko ked kazdy krat idem zo strachom na WC...

cucuska
13. feb 2007

mamcaaaa držim ti palce myslím na teba. Inak by si si mala ľahnúť a už vôbec nebehať s ťaźkými taškami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre