Utrogestan a Ascorutin. Znáte je někdo?

ingis
24. okt 2006

Ahojík všem těhulkám včera sem byla na pohotovosti začala sem slabě špinit a bolesti v podbříšku tak mně prohlédly miminko je v pořádku a beru dvoje léky 3.1 tabletku a menuje se to Utrogestan a Ascorutin znáto někdo ale asi vím čím to je ja peru ručně babka od přítele nemá pračku a kybl sem zvedla a asi proto a nákup dost teškej jen se modlím at je vše vpořádku prosím držte mi palečky ☹

catrin1
4. júl 2007

ahojte baby...som asi v stvrom alebo piatom tyzdni a mam obcasne bolesti ako predmenstruaciou...co to moze byt..je to normalne??

veva1
4. júl 2007

ahojky catrin,ze vraj je to uplne normalne roztahuje sa maternica. Len treba rozlisit aka je ta bolest,ci to nie su silne krce,vtedy sa treba obratit na dokiho.

catrin1
4. júl 2007

veva1....nie to su neni krce....len asi take nieco ako pri menstruaciu a mam aj mensie bolesti krizov...nekrvacam a ani nic take...inak som v pohode...akurat tie mensie bolesti...tak dufam ze to je v pohode...

petruci6
4. júl 2007

ahoj catrin,to je uplne normalne,maju to vsetky tehulky na zac, to sa ti roztahuje maternica,nemaj boja,len klud a nohy hore 😎

catrin1
4. júl 2007

dakujem vam baby..ste ma ukludnili...som sa strasne bala...ale radsej oddychujem a nic nerobim aby sa nic nestalo... 😉

cucuska
4. júl 2007

catrin to sa rozťahuje maternica aj ja to mám a dokonca aj teraz noekedy ma boli väčšinou po stranách bruška 😀 😀 😀 a myslím si že ak si chudučká tia bolesti mať budeš aj ja to mám presne tak

catrin1
4. júl 2007

cucuska...no presne boli ma to tak po stranach a chuducka to teda som mam len 47 kg....tak ja len dufam ze to bude v pohode...

sue
4. júl 2007

Catrin, ja to mám ešte stále - aj teraz ma pobolieva bruško...

catrin1
4. júl 2007

sue dakujem si ma ukludnila aj ty... 😉 ...teraz si mozem spokojne uzivat tehotenstvo... 😉

aurra
7. júl 2007

mna tiez pobolieva brucho, od zaciatku, ako pred mestr., tak len lezim,

makinka.1
7. júl 2007

Holky,ja jeste ve stredu O.K.A v patek rano revize delohy.Byla jsem v 6 tt,zacala jsem spinit,pak krvacet,hCG klesalo a byl konec.

lia
7. júl 2007

aj kyretaz ti robili maki??pisala som ti ip

loss
7. júl 2007

makinka velmi mi je to luto ☹ viem ako velmi to boli

aurra
7. júl 2007

makinka to mi je luto, viem ako ti je, ja som to musela prezit tri krat

makinka.1
7. júl 2007

holky,byla tam se mnou pani,co potratila 7-krat a kdyz holcicku donosila do 8-meho mesice,tak o ni prisla pri autonehode.Ted je znovu tehu a ma zase v 10-tem tt problemy.To je teprve tragedie.

aurra
7. júl 2007

tak to musi byt pre nu hrozne,

makinka.1
7. júl 2007

hrozne ji obdivuju,ja uz bych bud byla ve cvokarne nebo bych rezignovala...

aurra
7. júl 2007

a ona to stale nezvlada? ja ak to teraz nevide skusim PiGD a potom uz neviem

makinka.1
7. júl 2007

nevzdala,je silna

lenkabu
7. júl 2007

Makinko, to je mi líto 😢 Přeju ti abys byla silná (zdá se že jsi) a ať se vám brzy zadaří 😉

aurra
7. júl 2007

musi byt naozaj silna

makinka.1
7. júl 2007

ja se snazim zuby nehty drzet se nad vodou a brat to rozumem,kdybych to brala srdcem,tak jen brecim

aurra
7. júl 2007

ja viem velmi dobre to poznam, mna dost trapi, ze sa nemam s kym o tom rozpravat, nikdo absolutne netusi ako sa trapim, a to mi hrozne ublizuje

makinka.1
7. júl 2007

ja jsem na tom stejne,nikdo nic nevi,ani pritel.ze jsem tehu jsem zjistila den pote,co odjel ne mesic do ciziny,nechtela jsem mu to rikat po telefonu,chtela jsem prekvapko.Tak ted nebude radostny,ale smutny. ☹

aurra
7. júl 2007

bolo to tvoje prve tehu?

makinka.1
7. júl 2007

Prvni.Je mi sice skoro 37,ale mimi nemam.

loss
7. júl 2007

neboj makinka raz bude miminecko ja v to verim raz ho vsetky budeme mat proste raz to vyjde.

makinka.1
7. júl 2007

ja doufam za nas vsechny...

janesm
19. aug 2007

Ahoj Těhulky 😉
jak se Vám daří doufám že se vše uklidnilo a je vše v pořídku,MOC DRŽÍM PĚSTIČKY!!!!!
Jsu 35tt tak se nám to krátí!!!

zuzizuz
15. sep 2007

ahojte babenky, ja sa k vam tiez pridavam, hrozne sa bojim, krvacala som a stale trochu krvacam, ale zacalo tak, ze som zakaslala a strasne vela ziarivej cervenej krvi vyslo von a skoncilo to obrovskou zrazeninou, tak som si myslela to najhorsie, tak sme utekali do nemocnice. Tu je moja cela story, aby som ju nepisala dva krat https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre