Utrogestan a Ascorutin. Znáte je někdo?

ingis
24. okt 2006

Ahojík všem těhulkám včera sem byla na pohotovosti začala sem slabě špinit a bolesti v podbříšku tak mně prohlédly miminko je v pořádku a beru dvoje léky 3.1 tabletku a menuje se to Utrogestan a Ascorutin znáto někdo ale asi vím čím to je ja peru ručně babka od přítele nemá pračku a kybl sem zvedla a asi proto a nákup dost teškej jen se modlím at je vše vpořádku prosím držte mi palečky ☹

pheva
28. feb 2007

Ja som od 5 tt musela prerusit skolu. Ten rezim znamena, ze musim cele dni odpocivat ( a minimalne 18 hodin denne lezat). Zvysnych 6 hodim mas na najedenie, 15min vychadzku(mozno), WC a sprcha.

adkag
28. feb 2007

aha, no to bude veru dost narocne.j ale teraz lezim skoro cely den a zatial sa da,ale keby to trvalo dlhsie,tak asi by to uz bolo horsie.esteze mam notebook a mozem ho mat v posteli. idem sa trosku osprchovat a dat dokopy,o hodinku idem k tomu urologovi,tak drzte pakce,nech aspon to je relativne ok.

pheva
28. feb 2007

Dievcata, ja som uz tak "vycvicena", ze strach uz z nicoho nemam 😉 Ja som si myslela, ze budem poriadne pri tretom tehotenstve stresovat a sama sa cudujem aka som "zen". Praveze taka vyrovnana ako som teraz som vzivote nebola.
lucinkaa, aj ja tebe drzim velmi palceky.

pheva
28. feb 2007

Adkag drz sa a potom daj vediet

adkag
28. feb 2007

tak som uz doma od urologa a moc je ok,bez bakterii,tak som rada,aspon nieco pozitivne.dufam,ze uz bude dobre. inak som rozmyslala ci to krvacanie nemohlo sposobit,ze som pila dost vela cajov, iba ovocne sice,ale aj tak. uz som si povedala,ze nebudem pit ziadne caje okrem tehu,ale ani k nemu nemam moc doveru.budem pit radsej dojcenske mineralky a mliecko.

susik77
28. feb 2007

adkag: gratulujem k dobrym vysledkom. Netrap sa nad tou pricinou krvacania, na zac.tehu sa to aj tak neda presne zistit. Tie ovocne cajicky Ti vobec neublizia, urcite nesposobili krvacanie

adkag
28. feb 2007

susik, mas pravdu,darmo sabudem zamyslat nad pricinou, mozno mi lekarka v pondelok objasni, co to bolo.sak dufam,ze to uz prejde a bude dobre. akurat som sa naobedovala,tak si idem na chvilu pospat.

pheva
28. feb 2007

No super akdag.
Adkag sa si doprajem na ranajky aj kavicku a niekedy aj cajik. A moj manzelik je z toho hotovy 😀 . V pondelok ked sme boli na sone tak na chodbe zazrel taky plagat s radami pre tehulkami.Medzi nimi bola aj ta skvela rada- nepit kavu=nebezpecenstvo.Tak mi o tom robil 30 minutovu prednasku. A to ani nehovorim o mojich stravovacich navykoch. On je ako nutricionista 😉

adkag
28. feb 2007

pheva,aj ja som si par krat dala kavu,ale nie kazdy den a len taku slabsiu nescu smlieckom. ale ja som aj predtym len taku pila. inak kwby sme sa mali drzat rad,ze co sa moze a co nie v tehu,tak asi dychat nemozme 🙂 . ja sa snazim jest vsetko s mierou a ovocia vela teraz.

adkag
1. mar 2007

babenky, tak ja mam este to spinenie ake hnede, neviem ci mam volat lekarke alebo este pockat. ked lezim je to slabunke, trosku silnejsie ked chodim alebo nieco robim, napriklad ranajky tak. ale uz sa citim lpsie, aj slabost uz presla.

veva1
1. mar 2007

adka tak radsej iba lezkaj a volaj hned doktorke a nenechaj sa odradit a radsej si vynut aj navstevu.Hned.

adkag
1. mar 2007

vevi, praveze som bola u lekarky predvcerom, po tom silnom krvacani a bolo vsetko ok, tak neviem ci jej mam este volat, lebo vravela,ze este asi budem trosku krvacat aj spinit,len nepovedala kolko to moze trvat. tak neviem. ale mozno jej pre istotu zavolam, ze co a ako.

adkag
1. mar 2007

tak som volala lekarke a povedala ze ked je to hnede, nie jasna krv a nemam bolesti,tak je to ok a nemam sa znepokojovat, tak snad to bude naozaj uz v poriadku.vraj sa to este docistuje po tom krvacani.

pheva
1. mar 2007

Ahojte dievcata
adkag mne to trvalo tyzden ten hnedy vytok. Potom to uplne preslo. Skus si zavolat tej dokine a opytaj sa jej co si o tom mysli. 😉
Je normalne, ze mas ten hnedy vytok= doznievanie toho krvacania NEBOJKAJ

pheva
1. mar 2007

No vidis je to OK. Ozaj brusinko rastie?
Veva 1 ty si z Detvy. Z tadial mam jedneho spoluziaka...naj...kamosa. 😀

veva1
1. mar 2007

Ano z DT,ako sa vola?ja mam z vytoku a zo zavratou zlu skusenost,ale to nic neznamena ,len adka sa nenamahaj a nestresuj a akukolvek zmenu predebatuj s doktorkou.

adkag
1. mar 2007

pheva az tyzden to trvalo? tak to ja som potom moc narocna,ked chcem aby to prestalo po dvoch dnoch 🙂 .tak budem trpezliva a budem cakat 🙂 .
mne brusko narastlo uz asi v 6tt,asidsom ho mala nafuknute a teraz sa mi zda len trosku vacsie odvtedy,je take gulatejsie ako predtym,tebe uz rastie? inak ale uz zapnem maloktore nohavice, chodim s rozopnutymi 🙂

pheva
1. mar 2007

Adkag to sa tak pomalicky vycistuje... ale o niekolko dni uz nic nebude. Mne to dost rychlo ubehlo pretoze pocas 5 dni som bola presvedcena, ze som potratila ☹, tak som sa s tymi vytokmi vobec nezaoberala. Len som sa cudovala preco nekrvacam viac ako pri mrsku. No a po piatich dnoch bolo prekvapko 😀.
veve1 palinko pelc
mne brusko vykuklo v 11tt( trosku) a teraz v 13tt je uz dost velke. Uz nic nezapnem. Zajtra sa pojdem pozriet na nejake to oblecko 😝. Je tu toho az az. Doma mam aj katalog tak uz mam aj predstavu co chcem.

veva1
1. mar 2007

tak jeho nepoznam ☹

pheva
1. mar 2007

To nevadi, nemozme poznat cele mesto.A urcite nie ste rovnaky rocnik. Vidi ,ze si snazilka. Dlho uz snazilkujete?

adkag
1. mar 2007

no u nas tolko tehu oblecenia na vyber nie je a je dost drahe, ja som si zatial dve tricka a dvoje nohavice objednala z mimibazaru, som zvedava,ci mi budu dobre.

adkag
1. mar 2007

Vevi, je mi luto,co si zazila, verim ze mas s takymito problemami zle skusenosi. ja som sa tiez strasne zlakla, az som bola v soku,ked sa to stalo, ale snad uz bude ok.ja som isla tiez na pohotovost uz s tym,ze som urcite potratila. teraz len lezim,akurat co som spratala riady a trosku oblecenie do skrine,co som mala povytahovane od pondelka. inak nic.a dneska este furt dviham telefony, furt ktosi vyvolava 🙂

veva1
1. mar 2007

So mnou si starosticky nerob 😉 ,len si davaj pozor. Vela zienok ma pocas tehu vytok a nic sa nedeje,ale ani podcenovat netreba. Tak prajem pekne tehulkovanie a dufam ze sa aj ja coskoro pridam 😀 . Drzte sa babulky-tehulky

adkag
1. mar 2007

Vevi, aj ja dufam a drzim palceky,aby si sa k nam cim skor pridala, aj ostane snazilky a dufam ze vsetky budeme pekne tehulkovat bez akychkolvek problemov.

adkag
4. mar 2007

ahojte, mne este stale pretrvava to spinenie, hlavne rano a ked idem na velku. cez den to ustane. uz mam zase strach,ci sa nieco zle nestalo drobcekovi,ked to trva uz od utorka. mam pocit,ze to hadam uz ani neprejde. zajtra idem k svojej lekarke, dufam,ze ma pozrie,lebo som z toho strachu uz hotova. este som aj zle spala v noci, drahy sa dnes isiel lyzovat,tak som nejaka precitlivela.

veva1
4. mar 2007

ahoj adka,pekne si lazkaj a nic nerob. Odpovedat ci pomoct ti moze len lekarka,ale aspon nieco urobit mozes. Tak sup do postele nohy hore a veget. Tym nic nepokazis. Zajtra daj vediet co a ako,verim ze je vsetko ok,to spinenie je len vykricnik aby si to nepodcenila 😉

adkag
4. mar 2007

Veva, sak nic nerobim,stale len sedim alebo polihujem, lenze uz ma z toho vsetko boli, krize aj brusko, nafukuje ma strasne, tak neviem,ci to lezanie je najlepsie riesenie. no uvidim,co bude cez den a hlavne co mi zajtra povie lekarka. to bude zase den, zase som cela vystresovana.

veva1
4. mar 2007

tak sedkaj a nelezkaj. 😀 Na nafukovanie si kup acidko,to zabera. 🙂 a hlavne sa nebojkaj,myslienka je strasne silna.

pheva
4. mar 2007

Ahojte dievcata
vidim, ze adkag sa este state s tym trapi ☹ Adkag je to len spinenie? Ak ano nemas sa coho obavat. Mne to spinenie tiez trvalo dost dlho. A ak sa nepohybujes vylucuje sa to pomalsie.Nechcem ti tym povedat aby si sa namahala to v ziadnom pripade,radcsej len lezkaj( ja by som reagovala rovnako 😉 ) ale naozaj si myslim, ze najhorsie je prec. Tak sa drzkaj

adkag
4. mar 2007

Pheva, dakujem, je to spinenie, take hnede, hned rano bolo trochu silnejsie a odvtedy take akoby vytok sfarbeny do bledohneda. no snad je to naozaj ok, uz som fakt z toho vystresovana,kedze to trva tak dlho. len lezim a sedim,nerobim absolutne nic, akurat by som sa mozno na chvilocku isla prejst,lebo svieti slniecko,nech aspon trosku zmenim myslienky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre