V 12. týždni som mala v brušku neskutočné pohyby

miska1988135
4. aug 2013

ahojte, chcem sa spýtať, co to može byt? V piatok som papkala mrkvovú polievku..hned potom som citila neskutocne pohyby v mojom bruchu, bolo to aj dost vidno, ako keby ma tam niečo zvnútra okopávalo, bolo to bezbolestné práveže príjemne a trvalo to asi 10 sekúnd. Ja ked som sa na to pozerala ako mi to tam vibruje neverila som vlastným očiam.Chcela som to natočiť ako dokaz, ale nestihla som, lebo ked som zobrala mobil do rúk tak to prestalo. Zlakla som sa a račej isla na pohotovost, a tam si to nevedel vysvetlit doktor. všetko je v poriadku, ale neviem stále čo to mohlo byť. Odvtedy som už nič necítila. Poradíte? Ďakujem pekne 😝

lucula73
4. aug 2013

to mohli byť črevá a pravdepodobne aj boli...........tým že máš napnuté bruško,tak si to videla viac,možno viac plynov a už to bolo............... 🙂

anjelicek26
4. aug 2013

@miska1988135 - nejaky pritlaceny nerv? Creva? Babatko v 13.tyzdni uz citit mozes, ale ako prvorodicka no neviem velmi nepravdepodobne a je to nie vibrovanie a ani nie silny pohyb, ale jemnulinky dotyk zvnutra, ako ked by ti pohladkali motylie kridla vnutro dlane...

soniatko
5. aug 2013

ja som citila prve pohyby v 15.tt a dr mi neveril, ze to urcite este nie su pohyby a veru boli....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre