V 20. týždni necítim pohyby. Je to normálne?

ingra73
24. okt 2008

mamicky, mate prosim vas niektora podobny problem, alebo mate s tym skusenosti? Som v 20tt no este stale necitim pohyby, pred tyzdnom mi moj dr.robil uzv., tak srdiecko bije, ale babatko prave spinkalo...no kazdym dnom som z toho viac nervozna, lebo cakam 4. babo, nikdy predtym som taky problem nemala, posledny krat som bola teho pred 2-ma rokmi, a pohyby som citila uz v 15tt.!!! ak s tym mate nejake skusenosti, napiste prosim...

zuzula25
25. okt 2008

ahoj ingra, ja s tym nemam skuseností, ale neboj ked bije srdiecko tak je hadam vsetko ok, treba verit lekarom, nic ine nam neostava.myslim si, ze ked mas placentu vpredu tak babetko si kopka pravdepodobne do nej a potom to ty necitis.,myslim, ze keby so doktor nebol isty tak by ta hnal hned na dalsie vysetrenia, teraz ked mame uz take moznosti, doktor si to nezoberie na triko, pripadne sa opytaj ineho lekara, na stranke mamaaja je poradna lekara-gynekologa a tam ti odpovie na otazky, ktore ta trapia.hlavne sa nestresuj, neprospieva to babetku, ja viem lahko sa mi to hovori,ked to nepoznam.drzim moc paste aby to dobre dopadlo, drzte sa...

mamamima
25. okt 2008

ahoj ingra, ja s tym sice nemam skusenost, ale kamoska co ma termin ako ja, uz je v 24tt, tiez este neciti pohyby...tiez ma niekde vpredu placentu, asi to s tym nejako suvisi 😉

baletacka
25. okt 2008

ahoj ingra, ja mám tiež placentu vpredu a cítim strašne slabo pohyby, cítim ich len sem tam, a už som v 21. týždni a je to moje 2 dieťa, ale bola som v piatok na ultrazvuku a doktor povedal, že je to OK, bábo sa aj hýbalo, ale ja som ho necítila.

mywiel
25. okt 2008

Pokial viem pohyby mozes citit az do 22. tyzdna, ak v 23. tyzdni stale nic neucitis treba to konzultovat s doktorom.

ingra73
autor
25. okt 2008

jeeeeeeeeeeej dakujem Vam vsetkym, ste ma potesili, ja som si uz kade co namyslala, lekar ma sice ubezpecoval, ze je vsetko ok, az na tu placentu, no aj tak som z toho na nervy ☹ synak ma kopal doslova ako divy 😀 uz od 15tt, viem, ze kazde teho a kazde dietatko su ine, ale predsa..... dakujem vam za utesujuce spravy 🙂

kukujka
9. feb 2011

ja mam tiez placentu vpredu som v 23tyzni a drobca citim len ked v klude lezim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre