Vypadávanie vlasov počas tehotenstva. Ako tomu predísť?

huncut
20. nov 2007

Ahojte tehulky...no ak máte aj vy problém s nadmerným vypadávaním vlasov práve počas tehulkovania a máte nejaké dobré rady a recepty ako tomu predísť napíšte...určite pomôžete viacerým....

darka83
20. nov 2007

Ahoj, myslela som, ze vlasy maju pocas tehotenstva prestat vypadavat. Mne zatial padaju stale tak ako pred tym, trosku ma to zaskocilo, ze mozu vypadavat aj viac 😕

leni3
20. nov 2007

Ahoj huncut no pomoct ti mozem len tolko,ze ti poviem,ze nie si sama.Vlasy mi zacali vypadavat uz asi od 3.mesiaca a neprestavaju....sama sa za to az niekedy hanbim,ale zatial som ziadny recept na to nepocula,tak budem rada ak sa niekto pripoji a pomoze nam zufalim ☹

loss
20. nov 2007

aj mne velmi padaju vlasy tiez nemam ziaden recept ale uvitala by som nejaky

huncut
autor
20. nov 2007

NO dievčence, veruže ja som tiež počula že niektorým práve popčas tehu vlasy zhustli... u mňa je to opačne, v poslednom čase mi viac vypadávajú....
zabrať by mali vitamíny pre tehulky, také že materna či centrum a podobne, priznám sa, že ja beriem centrum ale nejako nevidím výsledky.....

loss
20. nov 2007

ja to neuzivam zevraj sa rodia velke deti
no dnes som si kupila magnezium tak uvidim ci sa nieco zlepsi

huncut
autor
20. nov 2007

veľké deti? no o tom som veru nepočula...ja ho užívam odporúčila mi to moja mama, nakoľko to obsahuje všetky vitamíny, ktoré miminko potrebuje a bez ktorých by sa nevyvíjalo tak ako treba atiež obsahuje železo, ktorého mám ja nedostatok....

elenita
28. nov 2007

no mne tiez vypadavaju priiiserne vlasy, od zaciatku tehu....este par tyzdnov a budem asi plesiva... 😅 ☹

jejke
29. nov 2007

To s tymi velkymi babatkami sedi
😉 pri prvom tehu som nebrala vitaminy az ku koncu ked som bola anemicka, pri druhom tehu ano a rozdiel medzi porodnou hmotnostou 1. a2.bol 1100g
Ja nemam taku skusenost, co sa temy tyka, ale toto snad pomoze:

http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

nattie
29. nov 2007

aj ja budem o chvilu konkurovat Sinead O Connor - som nestastna 😖 a pritom by som sa mala zafarbit - vykukaju mi sedinky 😠

ja maternu uzivam 1tbl denne ale zmeny na pokozke alebo vlasoch som zatial nezaznamenala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre