Vysoké protilatky a predcasny porod.

nikamichal
2. aug 2019
Nemate niektora skusenost s predcasnym porodom j vôli protilatkam? Dnes som bola na kontrole a mam 1-128.co uz je dost ale som len v 27 týždni 😥
lenija63
10. aug 2019
@nikamichal a aky typ protilatok mas? Lebo je viac druhov..
ganesh
10. aug 2019
@nikamichal Prosim ta, neboj sa tak. Skutocne tie protilatky mozu byt aj horsie... Vsetko dobre dopadne. Chod do BA ako si chcela a snad ta tam upokoja... Viem, co prezivas, ale stresovat ti skutocne nepomoze.
ganesh
10. aug 2019
@nikamichal teraz som si vsimla, ze to si pisala davnejsie. Verim, ze uz si to trosku spracovala 🙂 tes sa na babatko, urcite to bude ok.
nikamichal
autor
10. aug 2019
@ganesh ahoj. Bola som uz v Ba a upokojili ma tam ze je to v norme stále 😊 idem na kontrolu buduci tyzden tak dam vedieť 😉
ganesh
11. aug 2019
@nikamichal super ☺️ som rada. Bola by skoda neuzit si tehotenstvo 🙂
nikamichal
autor
12. aug 2019
@ganesh no protilatky uz stúpli na 512 tusim... Zajtra idem na ultrazvuk a asi ma hospitalizuju 😥😣 tak zasa od znova všetky obavy
ganesh
12. aug 2019
@nikamichal Neboj sa, aj ja som bola hospitalizovana. Kamoska mala v 20tt hodnotu 1:1024 a rodila v termine zdraveho chlapca.
Bud rada, ze si ta pekne odsleduju a neberu to na lahku vahu.
Drzim palce, budem cakat na dalsie info.
nikamichal
autor
12. aug 2019
@ganesh si zlata 😊 dakujem za podporu. Zajtra napisem ako dopadol ultrazvuk.
nikamichal
autor
13. aug 2019
@nikamichal tak ultrazvuk dopadol super. Maly ma vsetko ok tak teraz idem zasa o týždeň na ultrazvuk. Veľkosťou vyzerá uz ako babo v 30 tt. Tak aspon to je dobre ak pojde skor von ze bude mat peknú vahu. Tersz ma 1430 g
ganesh
13. aug 2019
@nikamichal no vidis 🙂 to su skvele spravy. Aj ja som mala stastie, ze syn bol aspon tyzden popredu. Drzim vam silno palce, ja som si skoro ista, ze to vsetko dopadne dobre 🙂 a ktory tyzden si teraz?
nikamichal
autor
13. aug 2019
@ganesh no ja som len 28+4 ale to podla menštruácie. Tu som mala nepravidelnú. Tak moze byt aj 30 ked ke taky veľký. Ale upokojili ma v Ba ze maju skusenosti s takýmito detickami a ze hlavne ze ultrazvuk ukazuje ze nema nikde tekutinu maly. V pondelok idem na ďalší ultrazvuk.
ganesh
14. aug 2019
@nikamichal presne tak, utz je dolezity 👍 To je uplne v poho, to uz doklepete do uspesneho konca ☺️
nikamichal
autor
14. aug 2019
@ganesh myslis? Aj ked su uz tie protilatky vyššie?
ganesh
14. aug 2019
@nikamichal jasne, nie su take vysoke. Ale teda netvrdim, ze nebudes rodit o nieco skor, s tym rataj.
nikamichal
autor
14. aug 2019
@ganesh ja uz ratam ze to moze byt aj za chvíľku 😁 uz mam vsetko zbalené nachystané.
ganesh
14. aug 2019
@nikamichal 👍 to je dobre 🙂 ale ja verim, ze skor ako 37+0 to nebude 🙂 skutocne aj s horsimi hodnotami baby vydrzali. Hlavne,ze utz je ok a nech aj tak ostane.
nikamichal
autor
14. aug 2019
@ganesh no to by bolo najlepšie 🙏🙏🙏

Tu začni písať odpoveď...

Odošli