Výtok bez svrbenia a pálenia

cucoriedkis
14. apr 2016

Ahojte... Mám taký problém s ktorým mi možno niekto pomôže dobrou radou zo skúsenosti, snad niesom jediná... Mám každodenný zapáchajúci výtok bez svrbenia a pálenia, výtok mení často konzistenciu aké vačšinou je taký číry vodnatý. nemôže ma gynekológ vyšetriť lebo mám problém s poisťovňou a však opísala som mu moj problém tak mi dal clortimazolum, ktorý mi vôbec nepomohol ... Tak som si zakúpila Idelyn a rosalgin ... Idelyn si dávam na Noc a rosalgin ráno ... Zatiaľ mám užiť ešte 5 tabletiek ale ja pociťujem to iste ako aj pri liečbe clortimazolom... Svrbenie a biely výtok ... Takže vôbec netuším aký mám problém .... Mám ťažkosti aj s trávením a pribrala som od vtedy mám také ťažkosti ... Takže prosím, ak má niekto takýto problém alebo viete o tom niečo tak mi pomôžte prosím .... Ďakujem !

natalushka
14. apr 2016

No diagnozu nepoznam,nepomozem🙂ale skus edte kupit v lekarni Mycomax tabletu..je to jedna tableta,normalne sa zapija,stoji okolo 5e tusim..malo by to zabit plesne v tele..mozno pomoze. Idelyn ani mne nijako extra nepomohol,rosalgyn neznesiem..alebo este Clogyn..su to tiez take hotove vyplachy s cajovnikom..su ale drahsie ako roslagyn..mam s nim ale lepsiu skusenost..snad nieco pomoze🙂

natalushka
14. apr 2016

Ale podla toho vytoku..neviem,ci pojde zrovna o mykozu..

cucoriedkis
autor
14. apr 2016

@natalushka no podla mna to nieje mykóza.. Lebo kamarátka mi hovorila, že ked ma ona mykozu tak ju to veľmi Páli alebo svrbí a cela je na tých miestach zdurena... Ja žiadne take príznaky nemam ... Ja mám len výtok ... Je ho dost :/ obmedzuje ma to vo všetkom .... A vôbec ten výtok nezapácha ani po rybách .... Ten zápach neviem k čomu prirovnať ale ked ho mám dlhšie na nohavičkách tak ten zápach je taký hnilobný ...už som z toho zúfalá

natalushka
14. apr 2016

No..treba jednoznacne vysetrit..nezanedbaj to,nemusi to stat za to

cucoriedkis
autor
14. apr 2016

Nuž žiadala som o vyšetrenie, doktor povedal, že nemôže pokial mam ten problém ... Ale ďakujem aj tak za tvoju odpoved 🙂 @natalushka

arabeska
14. apr 2016

@cucoriedkis veď nech ťa vyšetrí ako samoplatcu, celé si to zaplatíš. Toto by som nepodcenovala

simca06022011
14. apr 2016

no neviem aky problem mozes mat so zdravotnou poistovnou.... si na slovensku??? Treba to vysetrit, v sr je zdravitna starostlivost bezplatna a ak si poistena, tak neviem co take moze byt ze ta nevysetria. Inak v Bb som bola ako samoplatna na kompletnom vysetreni a vyslo ma cca 50-60 eur aj cytologiou... skus ineho lekara teda.

katarinamarkova
14. apr 2016

@cucoriedkis každý jeden problém sa dá vyriešiť....aj ten s poisťovňou aj ten zdravotný.
aký konkrétne to máš s poisťovňou problém???
prepáč, ale ak by z akejkoľvek časti môjho tela vytekalo niečo hnilobne zapachajúce dlhší čas, tak si to vyšetrenie za pár € zaplatím, nájdem dr. čo ma vyšetrí, alebo proste ten problém v poisťovni vyriešim.

cucoriedkis
autor
14. apr 2016

narastol mi tam dlh, dali ma na exekúciu ... Skúsim teda iného lekára lebo tento to odmieta .. Ja som mu aj ponúkala peniaze ...nechápem tento systém, že mi odmieta pomôct ..... Ja sa dost nad tým trápim ja sa to snažím vyriešiť ako možem ... Z toho som dostala aj psychické problémy ... Sebavedomie mi kleslo a mám depresie ... Nieje to jednoduché ...mám 20 rokov a nemá mi kto pomôct ani so splácaním, som na to sama .. Ja sa nechcem ľutovať ale je to tak bohužiaľ ...@kararinamarkova @simca06022011

7certik7
14. apr 2016

Kup a skus canesten krem.

csilla1977
15. apr 2016

mykoza -svrbí a pálí...od baktérie su aj vytoky,ale tie vytoky smrdia,toto som našla na internet. 😒
baktériálná mykóza
riedky, vodnatý výtok sivobielej farby páchnuci po rybách
zápach sa zintenzívni po pohlavnom styku
v tehotenstve môže byť zodpovedná za potrat alebo za predčasný pôrod
Kvasinková infekcia

biely, hrudkovitý výtok, nemusí však byť samozrejmosťou
svrbenie a pálenie v pošve
bolesť pri pohlavnom styku, nepríjemné pocity pri močení

cucoriedkis
autor
15. apr 2016

Ked ja ten zápach neviem rozoznať ,,, ale po rybách asi nie @csilla1977

lumma
15. apr 2016

@cucoriedkis to mi skôr pripadá na bakteriálny zápal, ale treba v každom prípade spraviť kultiváciu, skús sa dohodnúť s dr a uhradíš si to sama..

katarinamarkova
15. apr 2016

@cucoriedkis ako si mu ponúkla peniaze? koľko? príde mi to divné, buď si mu to úplne zle odkomunikovala, alebo dr. je divný. každý jeden dr. má cenník služieb, čo a koľko stojí - to, čo mu poisťovňa neprepláca, resp uvedenú cenu za napr. odber krvi na vlastnú žiadosť, kultivácia na žiadosť pacientky, odborná konzultácia, také a také vyšetrenie......
a áno, bohužiaľ......dlhy si si narobila ty, prečo by to niekto mal riešiť za teba?

simca06022011
15. apr 2016

tak dnes som sa dozveďla ze mycomax je uz len na predpis, keby dakto potreboval;)

natalushka
15. apr 2016

@simca06022011 to vazne?tak to cumim..co im zasa preslo po rozume,ze to zasa stiahli..

telenor
17. apr 2016

ahojte chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti s tmavohnedym vytokom.vyskytuje sa mihlavne pri utierani po moceni.menzes mi meska 13dni.dakujem moc

csilla1977
17. apr 2016

nie si tehotná? 😉

telenor
17. apr 2016

csilla1977.no to neviem ale asi nie,mas s tym skusenost?

csilla1977
17. apr 2016

ano.ja ked som bola tehotná,meškal mi menzes,asi 2týžd. hnedy vytok som mala len. aj ružovy..... išla som k gynd.,a bola som uz tehotná 6tyžd 🙂 moja dcéra má už 20rokov. 🙂

telenor
17. apr 2016

vies ale ide aj o to ze ja mam aj sterilizaciu.ale kpec bab tu pise ze otehotneli aj s tym

csilla1977
17. apr 2016

@telenor hmmm 😒 radšej chod na vyšetr. 🙂

telenor
17. apr 2016

bola som na preventivke uvidim utorok budu vysledky.fakt som len uzasne zvedava,tento vytok mam prvy raz.ale brucho ma hnesne boli uz od 4teho aprila,celkom dost.