Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

helcah
6. jún 2008

Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být po sexu, který byl v noci.

dvojka
6. jún 2008

helcah - může to souviset jak s vyšetřením,tak i s tím následovným sexem.Pokud by špinění trvalo ale dýl jak dva dny,neváhala bych navštívit gynekologii 🙂

helcah
6. jún 2008

Děkuju a myslíš, že se teda mám v těhu sexu vyvarovat pro jistotu? Nebo je to normální?

dvojka
6. jún 2008

no já měla sex zakázany od 24tt,pač jsem po něm taky špinila a placenta mi přečnívala přes zátku a tudíž by mohla být protržena.
To by tě měla ale vyšetřit ultrazvukem tvoje gynekoložka a ta by ti měla říct,zda nadále můžete sexovat či nikoliv.
Takhle ti poradit nemůžu

helcah
6. jún 2008

Aha děkuju. No právě na vyštření jsem byla včera a bylo vše v pořádku.

dvojka
6. jún 2008

tak bych se asi neznepokojovala.Jen se na to přeptej až půjdeš na kontrolu. 🙂

helcah
6. jún 2008

Tak díky moc. 😀

andrea229
6. jún 2008

helcah...po každom vyšetrení môžeš špiniť,ale aj po sexe a nie je to nič vážne pokial ta nebolí bruško a nestupnuje sa to...ja tiež niekedy mávam vo výtoku krv a to ani nesexujem a šetrím sa....z ničoho nič ☹

verynek
6. jún 2008

ahojik,kdyz jsem byla na vysetreni ve 32tt tak jsem spinila take nahnedlym vytokem a samotny vytok me trapi skoro cele tehotenstvi.Dostavala jsem vaginalne CAnesten a ted jsem dobrala vaginalni globule.Je to dost neprijemny 😠 .ale mimcu je v poradku a uz se na nej moc tesim!!!!!! 🙂

lucka2601
11. jún 2008

ahojte dievcata potrebujem poradit,som v11tt a mam vytok ale to uz je dlhsia zalezitost dnes som bola u lekara na vysetreni co sa robi v tomto tyzdni,tak som mu samozrejme vravela aj o tom vytoku aby mi nato nieco dal no a dal vola sa to KLION-D 100 ale je tam napisane ze by to nemali brat zeny v prvych 3mesiacoch a ak ano tak len pridoslednom zvazeni a moznym rizikom.Nechapem ako mi to ten lekar mohol predpisat ked vie ze som tehotna,a teraz neviem ci to mam brat su to cipky do vaginy ktore mam uzivat vzdy na noc a 10dni.Co si o tom myslite?

funy
11. jún 2008

lucka,
vytok je v tehu normalna bezna vec. nemam ho hrozny. ale trochu toho je.
povedala som to lekarka a povedala ze je to bezne. nemusis sa obavat.

katulikzlatulik
12. jún 2008

ahojte, ja mam podobny problem.. som v 5tt+1 a doteraz som mala take dve kvapky slabo zlto-hnede... pred troma dnami som bola pri svojej doktorke a ta mi predpisala Duphaston aj Ascorutin... a dnes rano, ked som sa utierala, tak som mala hnedy vytok... a pritom Duphaston je proti tomu hnedemu vytoku, ci nie?
co vy na to? mate niektora podobnu skusenost? DIIIIK

funy - a ten vytok, co je normalna vec je akej farby? ty asi myslis skor ten biely, co?

tekvica
12. jún 2008

taky biely, trocha "soplavy" vytok bez vone a zapachu, bez palenia okolia pohl. organu, ktory je podobny ako pred ovulacou je v tehotenstve normalny. vola sa leukorea.

kazdy ina treba riesit s lekarom. moze to byt prejav infekcie, mykozy a pod. pliagy.

ale aj ten, co spominam spomente lekarovi. pre istotu vam moze zobrat vyter na kultivaciu.

junovka
12. jún 2008

katulik... ak mas hnedy vytok, treba ihned bezat k lekarovi.Mozno to neznamena nic, ale ked som bola v spitaly, tak jedna kocka mala hnedy vytok a znamenal u nej potrat 😒

katulikzlatulik
12. jún 2008

ale odvtedy som bola uz dvakrat na wc a uz nic... ani kvapka... a ked som bola pred troma dnami pri svojej doktorke, tak mi povedala, ze cim to nebudu dve, tri vlozky, tak je to v pohode... a ja zatial iba jedna intimka...
uvidim, dufam, ze uz viac sa neukaze zly hnedy vytok!!!

junovka
12. jún 2008

tak, potom ti mozem poradit, ak by daco znova bolo, tak si priloz lad na podbrusko a maj ho asi 15 minut.Potom si daj pauzu a skus znova....zalezo od intenzity vytoku hnedeho.U na takto to praktizovali v spitaly 😉

katulikzlatulik
12. jún 2008

junovka, staci ak si dam na 15min. nejaku mrazenu zeleninu z mrazaku? alebo stacia tie kocky, co sa davaju do drinkov? a pauza asi ako dlha?

junovka
12. jún 2008

staci 🙂 pauza dlha asi tiez 15 minut 😉

katulikzlatulik
13. jún 2008

dakujem junovka za radu.. URCITE VYSKUSAM!!!

alenka83
19. jún 2008

ahoj, prosím i já o radu. Včera na kontrole se mě dr. zeptala, že mám asi výtoky. To jsem jí potvrdila, ale dneska ráno to začalo i svědit, tak nevím, jestli to může nějak souviset s tt těhu a nebo bych radši měla jít na kontrolu, aby se prcek nenakazil něčím. Nevím, prosím poradte. To, že jsem to už měla mít za sebou by bylo fajn, jenže to by se muselo broučkovi chtít...

junovka
19. jún 2008

alenka, rozhodne chod cim skor k lekarovi, nakolko je sice pravda, ze svrbenie moze mat spolocne aj s tt, nakolko sa hormony buria, ale moze to svrbenie mat za nasledok nejaku mykozu.Preto treba ist cim skor, nech ti da nejake lieky, lebo infekcia moze napadnut aj plod.vak.... 😉

andela1
19. jún 2008

ahojte baby!chcem sa spytat do teraz som mala biely vytok co je vporiadku ale vcera som bola na ultrazvuku a mala som po ako som prisla domov take svetlunko hnedy vytok ale malinko to mi preslo mozno to bolo tym ze to robil zo spodu.no a dnes mam taky zlty vytok,sem tam mam ako ale velmi malo mozno dve tri take ako tvaroh.ale kupem sa 😀 mam pockat este par dni a v pripade zajst za lekarom?

petruci6
19. jún 2008

zlty je v pohode, hlavne ked neni zapachajuci a svrbivy,tak je vsetko ok 😉

andela1
19. jún 2008

dakujem petruci6 🙂

horajda
19. jún 2008

ahojte baby, aj ja mam vytok tiez taky bielo-zlty, vobec nesvrbi, zastipal ma asi iba jeden den a ptom bolo v pohode. mam sa znepokojovat. ja som totizto v Uk a neviem ze ci mi tu v tomto poradia...co si myslite o tom?

sylvka
19. jún 2008

horajdo,já mám výtok od začátku těhu.taky jsem se z toho znepokojovala,ale vzhledem k tomu,že je vše v pořádku tak to k tomu asi patří 😉ze začátku byl silnější,teď to trochu ustupuje. jo a je taky bílo -žlutý.

masisi
21. júl 2008

😕 ahojte,chcela by som vas poziadat ci mi niekto vie poradit,som v 9.tyzdny anemam ziadni vytok som uplne sucha ,je to normalne?dakujem za vase poradenie..blahozelam vsetkym mamickam

jahoda
21. júl 2008

ahojte, chcem sa len spytat - ked ste zistili, ze ste tehu, mali ste vytok, alebo ste boli skor "suche"? 😅 Mne meska MS sice len par dni, ale mam pocit, akoby som mala prave ovulku, taka som vlhka...dik za odpoved

muriel293
22. júl 2008

ja mám tiež furtka vlhko ako sviňa a ide mi to dosť na nervy kôli tomu,že keď je to silnejšie tak mám stále obavy či nekrvácam a či sa niečo nestalo! 🙄

tetadolly
22. júl 2008

Ahoj holky, omlouvám se že vstupuju do diskuze, ale zatím co jsem četla, výtoky jsou sice normální, ale žlutohnědý nebo zeleno hnědý je vždy známkou buď nějaké infekce děložního čípku a nebo se jedná o absolutní vymlácení přirozené bioflóry ve vagině, lékům bych se určitě vyhybala, spíše bych se zeptala v lékárně na intimní mýdla, která upravují tuto floru, nebo pokud se jedná o infekci, která je způsobena právě díky špatné biofloře ve vagině, zkusila bych krém tee-tree s manukou a rosalinou od firmy Just, v lékárně ho nekoupíte, je to sice od sprostřetkovatele, ale má to lékařskou akreditaci, tak se vůbec nemusíte bát, jsou to pouze bylinky, který stopro zabírají, tam kde léky selhali. Hodně mojim kámoškám to pomohlo a dokonce to mohou i děti na opruzeninky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre